Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

jocuri marfa de strategie

- - - - -
  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#37
ubosiubu

ubosiubu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.12.2009

View PostLaGrandeMafia, on 8th December 2009, 15:46, said:

Shogun, Tzar sau Pharaoh. Sper sa fie ceea ce cauti.

nup,nu e niciunul din cele mentionate de tine :(, dar multumesc pt incercare


#38
rigo

rigo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 28.12.2005

View Postubosiubu, on 13th December 2009, 05:52, said:


nup,nu e niciunul din cele mentionate de tine :(, dar multumesc pt incercare


Hai ca incerc si eu cu ceva ce se potiveste perfect descrierii tale : Emperror (e din seria Citybuilding gen Caesar, Pharaoh, Zeus)

Enjoy

http://en.wikipedia...._Middle_Kingdom

#39
Cristi_v10

Cristi_v10

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 14.07.2009
Caut si eu un joc de strategie care sa contina multe natii:orientale,asiatice!stie cineva?

#40
marika_tudor

marika_tudor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.10.2008
vreau si eu un joc gen triburile dar offline, dar cand ma ataca cineva sa pot sa ma apar exact in momentul atacalui ca si cum ar fi ceva realist. ma puteti ajuta?

#41
Nightm4re

Nightm4re

    Dealux

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,285
  • Înscris: 23.09.2009
Startopia
Nu-mi prea plac jocurile de strategie, dar acesta mi-a placut foarte mult. Interesanta partea cu Biodeck-ul.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/zN3yk6Ldc40?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Nightm4re, 19 December 2009 - 15:39.


#42
Neuronul_ganditor

Neuronul_ganditor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 648
  • Înscris: 23.12.2009
Cand eram mai tanar(nu ca acum as fi batran :naughty: )imi placea Warcraft II & III dar imi placea la nebunie Age of Empires II.
NU am mai jucat jocuri de strategie de cel putin 2,5-3 ani dar avand in fata inca cateva luni de iarna si timp liber m-am gandit sa ma apuc din nou de jucat Age of Empires dar de data asta as incerca AOE III.Stiti sa-mi spuneti de unde pot sa fac rost de acest joc?(fara bani :thumbup: sau ieftin)Am citit ceva pe o pagina anterioara de AOE III The Chineze Civilisations...ar fi interesant si asta. :rolleyes: Il aveti?Il vreau si eu. :D

#43
mitre

mitre

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,167
  • Înscris: 03.09.2006
halo wars este un joc destul de bun dar doar pt xbox am inteles. ar mai fi sudden strike mai putin ultima versiune care mi se pare greoaie de jucat.

#44
cipo28

cipo28

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.12.2009

View PostNeuronul_ganditor, on 4th January 2010, 22:49, said:

Cand eram mai tanar(nu ca acum as fi batran :naughty: )imi placea Warcraft II & III dar imi placea la nebunie Age of Empires II.
NU am mai jucat jocuri de strategie de cel putin 2,5-3 ani dar avand in fata inca cateva luni de iarna si timp liber m-am gandit sa ma apuc din nou de jucat Age of Empires dar de data asta as incerca AOE III.Stiti sa-mi spuneti de unde pot sa fac rost de acest joc?(fara bani :thumbup: sau ieftin)Am citit ceva pe o pagina anterioara de AOE III The Chineze Civilisations...ar fi interesant si asta. :rolleyes: Il aveti?Il vreau si eu. :D

daca vrei sa-l iei aproape free fa-ti un cont pe xtremez.org (daca nu ai deja). Acolo gasesti versiunea complete. Te costa un sms de 3 euro sa obtii invitatie .

#45
Predator14

Predator14

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 03.01.2010
lord of the rings the battle for the middle earth 2 + extension pack the rise of the withc king e cel mai marfa joc de strategie pe care l-am jucat..in plus poti juca si cu prieteni tai folosind Hamachi..de asemenea exention packul de la el e prea marfa..ai o rasa noua plus de asta trupe noi...eroi creati de tine sunt moolt mai buni...mai multe harti..si mai multa distractie! :thumbup:

#46
stegzere

stegzere

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.11.2009

View Postalinnemoianu10, on 29th May 2008, 17:52, said:

ziceti-mi si mie niste jocuri de strategie care vau placut dar sa-mi si descrieti si cum sunt mai explicit

The Lord Of The Rings - The Battle For Middle Earth II

#47
mitre

mitre

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,167
  • Înscris: 03.09.2006
este Hallo wars si pentru PC? Un demo sa vad cum merge.

#48
Samwise_Gamgee

Samwise_Gamgee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 24.02.2010

View Postmarika_tudor, on 19th December 2009, 13:06, said:

vreau si eu un joc gen triburile dar offline, dar cand ma ataca cineva sa pot sa ma apar exact in momentul atacalui ca si cum ar fi ceva realist. ma puteti ajuta?
Thracia. . poti sa controlezi tot ce vrei in el. E cam viitorul la triburile si travian.

#49
chamine

chamine

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 17.03.2010
desperados

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate