Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 

Telefoanele astea. Mare bataie de cap

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Snoop

Snoop

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 18.05.2003
Am tampit cu tel astea. Nu stiu ce sa aleg dinte Samsung X600, SE K500i, Siemens CX65, Nokia 3220.
Preferintele mele ar fi: camera, memorie, sa fie configurabil.
Eu am Samsung X600 si nu-mi place ca nu poti pune java decat daca downloadezi de pe gprs, nu are photophonebook, screen saver, si la tonuri ma dispera ca poti pune la pers din agenda doar tonurile lui originale iar inregistrarile facute cu telul nu le poti pune ca ringing-tone(Asta inteleg eu ca necustomizabil) ;)

#2
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Eu îți recomand fără discuție Sony Ericsson K500i. Este mai ieftin și mai dotat decât Siemens CX65. și în plus mult mai mic decât Siemens-ul. În plus are memorie mare (12 MB), jocuri 3D, teme animate și multe multe altele.

Nokia 3220 iese din discuție. Nici nu prea merită luat în seamă. În afară de beculețele acelea, nu prea e mare lucru de capul lui. Memorie mică (2,5 MB), ecran mic (comparativ cu Sony Ericsson K500i și Siemens CX65), rezoluție foarte mică la video recorder (contează destul de mult dacă transferi filmulețele în PC). În plus nu are nici infra-roșu, singura metodă de transfer fiind cablul. Nu are nici jocuri 3D, client de e-mail mult inferior celui din Sony Ericsson K500i.

Mergi liniștit pe Sony Ericsson K500i. Nu vei fi dezamăgit! :coolspeak:

#3
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
și încă ceva, K500i este mult mai rapid în jocuri decât Siemens-ul și în general prin meniu deoarece are un procesor mai rapid.

Cât despre camera foto, toate patru fac poze în rezoluție VGA (640x480).

#4
Nick_White

Nick_White

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 16.10.2004
K500i clar. Pe locul doi ar fi siemens, pe 3 nokia :P

#5
Snoop

Snoop

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 18.05.2003
Codename am vazut intr-un topic de-al tau un filmuletz cu K500i as fi interesat daca stie careva unu cu siemens CX65

#6
MATRIXU

MATRIXU

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,930
  • Înscris: 09.10.2003

Snoop, on Nov 9 2004, 21:56, said:

Codename am vazut intr-un topic de-al tau un filmuletz cu K500i as fi interesat daca stie careva unu cu siemens CX65

<{POST_SNAPBACK}>

mai pune un ban si ia-ti Siemens S65, face tot ce vrei tu sa faca.

#7
ThEDaMn3d

ThEDaMn3d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 02.04.2004
Yup, S65 e cel mai tare. Destept si frumos. Eu zic sa te multumesti pe moment cu al tau X600 si sa mai astepti o luna-doua si sa-ti iei un S65. Si CX65 e fain, are design fain, ARE jocuri 3D incepand cu SW25, ce fain e rally-ul, dar S65 e mult mai destept si pana la Craciun se mai ieftineste. Samsung sucks la configrabilitate, SE fac telefoane ca naiba. La T610 m-am chinuit juma' de ora cu un prieten si nu am reusit sa accesez intrarile de pe SIM, decat copiind SIM Content pe Telefon. Penibil!
Apropo, nu esti singurul care a tampit cu telefoanele astea. Mai sunt multi, inclusiv eu. La shk cred ca numai de telefoane aud. Toata clasa are boala. Si boala asta se raspandeste ca ciuma, chiar mai rau ca ea. :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate