Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intoleranța lactoza- vegan v...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 

Age of mythology...il mai joaca careva?

- - - - -
  • Please log in to reply
47 replies to this topic

#1
spr1te

spr1te

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.03.2008
Age of mythology...il mai joaca careva?Poate ne strangem mai multi si jucam prin directip sau hamachi

#2
David_boss

David_boss

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 26.11.2007

View Postspr1te, on May 18 2008, 15:34, said:

Age of mythology...il mai joaca careva?Poate ne strangem mai multi si jucam prin directip sau hamachi

Nu mai era vreun topic cu Age of mitology pe la jocuri?

#3
A_shot_of_JB

A_shot_of_JB

    Easy isn't always simple

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,898
  • Înscris: 25.04.2008

View Postspr1te, on May 18 2008, 16:34, said:

Age of mythology...il mai joaca careva?Poate ne strangem mai multi si jucam prin directip sau hamachi

eu il mai joc din cand in cand,daca vrei sa facem un direct ip,gimme a PM,si poate ne strangem mai multi

#4
TheChosenOne

TheChosenOne

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 29.06.2008
Age Of Mythology a fost cel mai tare joc pe care l-am avut  :D  :D  :D  - unul de care nu puteam sa ma plictisesc ;)
dar l-am dezinstalat ca am inceput sa ma plictisesc de el........

#5
TheChosenOne

TheChosenOne

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 29.06.2008
Eu nu ii inteleg pe greci... pot fi orice altceva (in special egiptean) dar nu grec!  :huh:  :huh:  :huh:

#6
Wudy

Wudy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 10.06.2008
Am un prieten cu care vreau sa joc Age of Mythology . Am instalat Hamachi am facut toate setarile ce trebuiesc ..... totul mergea perfect pana la un moment dat. Deci fac Lan (el nui din aceeasi retea cu mine) si cand el vrea sa se conecteze la mine apare o chestie ceva de genul sa astepti 120 de secunde.... si dupa primeste disconnect. Am cautat pe google creca am petrecut mai mult de 4 ore citit diverse topicuri pe forum-uri (am facut ce scrie si acolo) insa nimic... pls Help !

#7
balasoiurares

balasoiurares

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 17.08.2005

View PostWudy, on Jul 11 2008, 00:06, said:

Am un prieten cu care vreau sa joc Age of Mythology . Am instalat Hamachi am facut toate setarile ce trebuiesc ..... totul mergea perfect pana la un moment dat. Deci fac Lan (el nui din aceeasi retea cu mine) si cand el vrea sa se conecteze la mine apare o chestie ceva de genul sa astepti 120 de secunde.... si dupa primeste disconnect. Am cautat pe google creca am petrecut mai mult de 4 ore citit diverse topicuri pe forum-uri (am facut ce scrie si acolo) insa nimic... pls Help !
IDEM si eu numai ca dupa luuuuuungi incercari am rezolvat in final.  Chiar daca faci cum zic pe forumuri ca sa vada in joc cele 2 ip-uri (cel public si cel de hamaci) tot nu merge.
Unica rezolvare este:

1- dezactivezi toate placile de retea in afara de hamaci
2- intri in joc si faci serverul (astfel il obligi sa mearga doar pe ip-ul de hamaci)
3- dai alt-tab si reactivezi toate placile
4- intri la loc in joc si astepti pe ceilalti
5- ceilalti trebuie sa parcurga exact aceiasi pasi. Nu este suficient ca decat serverul sa-si ia ip-ul de hamaci. Trebuie ca toate calculatoarele sa isi ia doar ip-ul de hamaci.
Apoi dupa ce terminati jocul il minimizati si jucati mai tarziu daca e. Daca dati exit la joc atunci cand va fi sa jucati trebuie sa refaceti pasii de mai sus. Deci e recomandat sa-l minimizati.

Acu cine vrea sa facem un joc mess

#8
A_shot_of_JB

A_shot_of_JB

    Easy isn't always simple

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,898
  • Înscris: 25.04.2008
incercati pe DIRECT IP

#9
balasoiurares

balasoiurares

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 227
  • Înscris: 17.08.2005

View PostA_shot_of_JB, on Jul 29 2008, 16:30, said:

incercati pe DIRECT IP
logic ca trebuie sa intre pe direct ip, doar nu vrei sa se caute pe online

#10
fiberdani

fiberdani

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 10.09.2008
Oaa,Age of mithology  :newblush:.Nopti intregi am petrecut in fata calculatorului pe jocul asta...Pur si simplu este MAGIC jocul. :crying: Oldies but Goodies...[desi sincer sa fiu expansiunea "The Titans" cam suck's...parerea mea....]

#11
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,038
  • Înscris: 19.03.2008
Si eu jucam age of mythology cand aveam 10 ani, chiuleam de la ore (eram in clasa a 4-a) ca sa joc jocul asta, acum mi-am mai bagat mintile in cap.Oricum, Greek rullz.Si da, the titans nu m-a impresionat nici pe mine, cel mai mult mi-a placut jocul original, fara alte expansiuni.

#12
m3th0dman

m3th0dman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,269
  • Înscris: 03.01.2007
Mi-a plăcut mult jocul. Pe clasa a VII-a, am stat până la ora 4 sau 5 dimineața să-l termin, și nu l-am terrminat. Credeam că se termină la misiunea 30, dar mai erau 2.
Chiar acum l-am reinstalat, și l-am jucat :D .

#13
benimussus

benimussus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.09.2008
de cand caut un astfel de topic pe forum-uri serioase  . Joaca cineva si cu mine ? :D

#14
Kakashi-Hatake

Kakashi-Hatake

    I am from New York. I will kill to get what I need!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,703
  • Înscris: 16.09.2008
Daca vrea cineva sa joace cu mine si cu inca cativa baieti din alte tari ( Anglia, Brazilia, Grecia, India, etc ) contactati-ma pe [email protected] sau [email protected]

#15
Rcuc

Rcuc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 29.10.2008
Age of mythology jocu meu preferat!!!!1

#16
Rhemaxos07

Rhemaxos07

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.11.2008

View Postspr1te, on May 18 2008, 15:34, said:

Age of mythology...il mai joaca careva?Poate ne strangem mai multi si jucam prin directip sau hamachi


si eu joc...daca vrei sa jucam...vb pe mess ID:miky_rhemaxos

#17
nmd19

nmd19

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 09.11.2007
Jucati Aom original sau expansion (Titans)?Eu  am doar original. Va rup cu Loki  :D  Buzz me

Edited by nmd19, 10 November 2008 - 09:00.


#18
omcinstit

omcinstit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 06.08.2008
Cel mai tare joc EVER! Chiar si in zilele de azi ma joc! As vrea sa stiou si eu la niv. moderate sau mai sus cum sa-i bati pe aia , ca la moderate ii bat dar mai sus cu nivelele NO WAY! Dar nu vreau sa stiu cheaturi ci toar tactici! App. care este cel mai bun zeu? eu ma joc mai mult cu loki!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate