Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

instalare soft gps pe windows CE core 5

- - - - -
  • Please log in to reply
61 replies to this topic

#55
rippiticu16

rippiticu16

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 21.09.2006
Gps se pot debloca destule am gasit diferite siteuri multe unlockuri   unele mergand numa pe un anumit tip de gps  altele pentru mai multe,eu pana acuma am avut 3 gps toate am reusit sa le deblochez,am igo   ultima varianta cu ajutorul unor persoane de treaba,si ultimele harti,acuma incerc sa imi personalizez eu un unlock putin ca sa mearga pe rezolutia mea,si deocamdata cu mari reusite.

#56
nato99

nato99

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.05.2009
Buna am achizitionat un GPS allview 8802 s, am Romania complet si MRE (Mare Parte a Europei).

Intrebarea mea este, daca stie careva unde pot gasi harta toata a europei,am mare nevoie de ea.
softu merge pe Windows CE Core 5.0

Merge perfect inclusiv detectorul de radar, am dat de 3 radare, pe care mi le-a detectat si detectorul . El e acceptabil pentru 270ron





                              AM NEVOIE DE AJUTOR.!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#57
sorin74iv

sorin74iv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 607
  • Înscris: 09.07.2009
VA ROG!Am un dvd auto cu navigatie SkyWay NAVI4300 si vreau sa instalez IGO8,pe el e instalat IGO6.Are slot de card si usb!Am dw pe calculator IGO8 dar mai departe nu mai stiu?! Asta este cartea electronica a lui!Cititi pag 28-31.Mult

Attached Files


Edited by sorin74iv, 13 March 2011 - 21:38.


#58
Kostyrapper

Kostyrapper

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 24.06.2008
Buna ziua, mi-am luat si eu un DVD cu GPS [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/qdOPn4aRC7I?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] si nu stiu cum functioneaza GPS-ul, ce fel de soft,pe card sau DVD, cum ar trebui sa il fac sau ce ar trebui sa caut, inteleg foarte repede, doar sa imi spuna careva.multumesc

#59
ukaoan

ukaoan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.07.2012
am cumparat un pda hp si am dorit sa-l folosesc ca gps dar cind am incercat sa instalez aplicatia igo care se afla pe minisd cardul din acesta nu am reusit deoarece imi cere codul licentei pe care nu il am . ma poate ajuta cineva cu informatii si sa instalez aplicatia

#60
ddan59

ddan59

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 11.02.2011
Sunt nou pe-aici si de asemeni proaspat detinator de PDA (cu WinCE 6.0) - Serioux gt500. Stie cineva cum se instaleaza programul Navigon ? Eu am o varianta de Navigon MN6 - buna, am inteles, pentru rezolutia aparatului (480x272) dar nu merge cu copy-paste ca la iGO. Sunt un Taur mai batranel, dar cu multa rabdare si mai ales cu ajutorul vostru sper sa-i dau de capat. Multumesc anticipat. Sper ca n-am fost off-topic.

#61
raul_20082001

raul_20082001

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.12.2010
salut , ma chinui de cateva zile sa instalez un igo pe medion gopal E3215 , si nu ii dau deloc de cap .... ma poate ajuta si pe mine cineva va rog ?am incercat toti pasii posibili de pe majoritatea site-urilor dar ....din pacate nimic. va multumesc .

#62
eu69

eu69

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 01.04.2011

 raul_20082001, on 08 iulie 2017 - 09:37, said:

salut , ma chinui de cateva zile sa instalez un igo pe medion gopal E3215 , si nu ii dau deloc de cap .... ma poate ajuta si pe mine cineva va rog ?am incercat toti pasii posibili de pe majoritatea site-urilor dar ....din pacate nimic. va multumesc .
Prima data trebuie deblocat:
http://www.superscop...are-gps-medion/

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate