Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

script muzica

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
bazso

bazso

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 23.07.2007
vreu sa stiu ce script foloseste hitmuzica.com am vazut mai multe situri care il folosesc ma intereseaza in special thema ca sal implementez in nuke
eventul ce script a fost modificat pentru site

Edited by bazso, 06 May 2008 - 20:16.


#2
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
Alternativa:  xtreMedia 1.2 - Open Source Music Script xtre.org

Quote

xtreMedia is an OpenSource Music script written by redphoenix89 - a vietnamese student. Fully Ajax, easy to use, template support...etc. This script is very popular at Viet Nam, there are 100+ website used.

Demo:

http://music.sleepingstar.net
http://music.sky.vn

Download:

http://www.ziddu.com...qhkZSqYaqblZWo4

Edited by lord_ice, 06 May 2008 - 21:43.


#3
bazso

bazso

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 23.07.2007
man astea nu seamana deloc cu aia de la situ mentionat mai sus dar mai caut

#4
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
Pai cred ca esti al 20-lea care intreaba de scriptul ala si nu primeste raspuns...m-am gandit ca te-ar ajuta...uitasem ca romanii sunt lenesi vor totul gratis si la fel :)) Din cate stiu modulul ptr phpnuke era custom, si un tip pe aici sustinea ca el l-a facut, normal, nu o sa ti-l dea moca ci o sa-ti ceara cateva sute de $...

#5
bazso

bazso

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 23.07.2007
thema am reusit so copiez dar anumite chesti nu de aia ma intereseaza de ex butonuld e inregistrare sa fie modern nu acela invechit  sau udne scri useru si parola

#6
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
Doh, ai fost tare...stii ce e ala php, ce e ala html si css? Banuiesc ca nu, altfel ai avea idee: ceea ce ai motivat tu e o banalitate de 5 minute.

#7
bazso

bazso

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 23.07.2007
ma  cunosc html php si css destul de bine daca ai vrea sa sti nu zic ca is foarte bun dar stiu destule chesti dar degeaba reglez tot cum ii la situ respectiv dar sti ce numi iese numarotarea de la 1 la 15 automat sa nu pun numerele manual la fiecare melodie forma de inregistrare adica unde scri user parola pentru tine ca sa vezi ca stiu si putin html input type="text" si butonul tot pentru tine input type="submit"  din css am facut si opacitatea la butonul de descarca dar de ce sal fac io daca stie cienva cum se numeste scriptu  sau il are chiar daca nu e free ma intzelegi cal integrez in phpnuke si daca vreu ma apuc si fac un script de muza de la cap la coada dar nu se merita timpu investit mai ales ca vine bac -u si apropo la ceace nu ma pricep prea bine este Photoshop dar dupa bac o sa invatz si aia

deci dac stie cineva cum se numeste unde il pot gasi/cumpara sami comunice plz

#8
tYg3r

tYg3r

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 291
  • Înscris: 18.06.2007
am eu scriptul daca il vrei pm :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate