Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

pot retrage bani din paypal?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
b1anca91

b1anca91

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 25.04.2008
am trimis cuiva niste bani prin paypal, 5 euro .. si mia dat "tzeapa" ii pot retrage inapoi ?

#2
queensoft

queensoft

    Trust no one

  • Grup: Banned
  • Posts: 16,079
  • Înscris: 26.11.2005
Vad ca nu se baga nimeni.
Intri in cont > Help  > Refunds (de la categoria Sending Money) > show all > citesti pe acolo cum se face.
Poti sa le dai si un mail la suport tehnic.

#3
b1anca91

b1anca91

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 25.04.2008
problema e ca nu prea stiu engleza ... si ce as putea sa le spun ? ca mia dat cinvea tzeapa si sami dea bani inapoi ? :(

#4
darklight3

darklight3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 14.12.2006
Acum las-o asa cum a picat, ti-ai luat tzeapa, asta e, data viitoare fii mai atenta... :console:

#5
Sergiu_Q

Sergiu_Q

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 11.03.2005

 b1anca91, on May 3 2008, 01:10, said:

problema e ca nu prea stiu engleza ... si ce as putea sa le spun ? ca mia dat cinvea tzeapa si sami dea bani inapoi ? :(

mai bine pune mana si invata engleza din moment ce folosesti un site in limba engleza :)
pentru retragere trebuie sa procedezi cum ti-a explicat queensoft , si eventual daca se poate fa o reclamatie daca ai dovada ca e teapa

#6
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Pentru a cere banii inapoi trebuie o reclamatie. Sub My Account ai Resolution Center. Apoi te duci "Report a Problem", bifezi "Item dispute: I did not receive an item I purchased or the item I received is significantly not as described." ... si vezi mai departe. Daca nu stii engleza cauta pe cineva care stie, pentru ca trebuie sa descrii in cuvintele tale care e exact problema. Paypal va anunta vanzatorul despre disputa, si daca nu da semne de viata sa se disculpe escaladezi la claim, si iti primesti banii inapoi de la Paypal. Dar dureaza ceva.

Eu mi-am recuperat asa o suta de lire de la un magazin nesimtit din UK. Iti vin inapoi pe cardul cu care ai platit.

Edited by don_dannielo, 03 May 2008 - 10:51.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate