Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office
 Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...
 Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto
 Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...
 

Citroen BX14

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
RTL

RTL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 491
  • Înscris: 07.06.2004
Am un Citroen bx14 '84 1392cm3  am si eu nevoie de seria rulmentului de la roata din spate (ce scrie pe el) daca ma poate ajuta cineva raman dator, multumesc.

Edited by RTL, 20 October 2004 - 19:58.


#2
CristianDia

CristianDia

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,195
  • Înscris: 08.04.2003
Am scormonit si eu in aceasta privinta acum ceva vreme si am gasit numai codul de reper al producatorului, nu seria rulmentului.

Sigur ca in momentul in care va demonta rulmentul de pe masina va afla codul insa poate ati intampinat cumva aceeasi problema. Postati va rog seria numai daca o stiti exact, repet si eu, fiind vorba de SERIA DE PE RULMENT, care reprezinta marimea lui.

Am auzit ca rulmentul ar avea aceeasi marime ca al celui de pe Peugeot 405... poate confirma sau infirma cineva lucrul acesta.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate