Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 

Quadra Place 2

- - - - -
  • Please log in to reply
740 replies to this topic

#739
lexus_lexus

lexus_lexus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 28.01.2012

View PostADRIANA2004, on 28 iunie 2012 - 22:18, said:

Din pacate trebuie sa va contrazic ,facturile de la furnizori nu sunt refacturate ci sunt exact aceleasi care vin de la furnizori.Singurele facturi refacturate sunt celelalte cheltuieli care trebuiesc facute de urgenta cum ar fi dezapezirea pe timp de iarna.Dar nici aceeasta nu este unflata.Eu cred ca daca vreti sa va convingeti puteti sa va duceti la administratie si sa-i rugati pe cei de acolo sa va arate facturile.In legatura cu remunerati administratorului,acesta nu are de administrat un singur bloc ci 11.In Quadra numai blocul de garsoniere are undeva la 118 ,asta ar insemna cam cat 2 blocuri comuniste cu 6 scari si 4 etaje. Iar volumul de munca nu cred ca se compara.

@ADRIANA2004, stii cumva care sunt etapele pentru inregistrarea la Enel ? Cat ar dura fiecare etapa ?

#740
popicakwt

popicakwt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 15.06.2010
Cum se face incalzirea in timpul iernii in acest complex rezidential? Calorifere elctrice?

#741
dan_dare

dan_dare

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 03.02.2007
Ap 2 cam 66 mpu + loc de parcare in Q1  se vandu azi la o licitatie cu 72k  inca se tin tari preturile Posted Image  , asteptam urmatoarea okazie daca sunt musterii care au dat 150k-200 pe apartamente ar trebui sa apara pe piata .

Edited by dan_dare, 10 March 2016 - 15:11.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate