Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...
 Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...
 Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Ce abonamente aveți?
 

Spider-Man: Web of Shadows anuntat

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
35 răspunsuri în acest subiect

#19
Darth_Vader

Darth_Vader

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.554
  • Înscris: 12.11.2006

 aWp_viTal, on Oct 29 2008, 21:47, said:

Nasoala grafica in rest infect 5/10 din partea mea !  :thumbdown: Unele efectele sunt chiar dragute ...  :naughty:
Off: Schimba data de lansare la GTA IV :P. Este 21 noiembrie pentru Europa si Australia iar pentru America este 2 decembrie.

#20
fkn0wned

fkn0wned

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 755
  • Înscris: 05.08.2008
Ete ca am vorbit cu cineva care mi-a spus ca e original ,mi-a si dovedit dar tot asa face jocul.

#21
S3rban77

S3rban77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.523
  • Înscris: 16.08.2008

 fkn0wned, on Oct 30 2008, 17:39, said:

Ete ca am vorbit cu cineva care mi-a spus ca e original ,mi-a si dovedit dar tot asa face jocul.
o.O .. si mai urasc o faza . La toate Spider-man pe care le-am jucat , daca ieseam in browser si reveneam , negru ecranul si sunet .. :mellow:
Asta nu face abstractie  <_<

#22
Darth_Vader

Darth_Vader

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.554
  • Înscris: 12.11.2006

 S3rban77, on Oct 30 2008, 18:17, said:

o.O .. si mai urasc o faza . La toate Spider-man pe care le-am jucat , daca ieseam in browser si reveneam , negru ecranul si sunet .. :mellow:
Asta nu face abstractie  <_<
Mie nu imi face asa.....

#23
m1r0kU

m1r0kU

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 5
  • Înscris: 12.07.2008
din cat am jucat eu jocul este frumos dar nu e bine optimizat , au recunoscut acest lucru si cei de la Activision si au creat un Patch si un Crack v 1.1 ( versiundea 1.1 ) unde jocul e ff bine optimizat...spun ei. ... eu unu am patchul dar nu gasesc crackul nicaieri....care aveti crackul datimi un pm si vb sa va dau eu patch dak nu aveti si sami dati si voi crack :D plzz

#24
S3rban77

S3rban77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.523
  • Înscris: 16.08.2008

 m1r0kU, on Oct 31 2008, 16:03, said:

din cat am jucat eu jocul este frumos dar nu e bine optimizat , au recunoscut acest lucru si cei de la Activision si au creat un Patch si un Crack v 1.1 ( versiundea 1.1 ) unde jocul e ff bine optimizat...spun ei. ... eu unu am patchul dar nu gasesc crackul nicaieri....care aveti crackul datimi un pm si vb sa va dau eu patch dak nu aveti si sami dati si voi crack :D plzz
warez , limbaj mai mult decat stricat  :ban:
Oricum : hopefully , acest patch va imbunatati ceva ...

Editat de S3rban77, 31 octombrie 2008 - 16:08.


#25
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.038
  • Înscris: 19.03.2008
Si eu sper acelasi lucru, nu vreau sa vad slideshow-uri cand joc, acum incepe sa mi se faca dor de Spidy, ce vremuri ... :rolleyes:

Edit: patch-ul se poate downloada de aici, imbunatatind urmatoarele ...:

This patch is for all language versions of Spider-Man: Web of Shadows. If you are experiencing any of the problems listed below, it is highly recommended to install the patch. Game saves from v1.0 can still be used.

Fixed a stability issue during certain cut scenes.
Fixed a stability issue which may occur when skipping the "Hello Electro" ending cut scene.
Fixed a rendering issue with Nvidia GeForce 7000 series cards which may cause all billboards to appear as black textures.
Improvements made to general game performance.
Added video options to improve performance.

O sa il incerc si eu sa vad daca ajuta cu ceva, e ultima speranta :).

P.S. cred ca l-au facut special pentru imbunatatirea optimizarii, nu vad cum de il creau asa repede din alt motiv, pentru 2 bugg-uri acolo nu se merita sa se oboseasca asa repede.

Editat de Merdiso, 01 noiembrie 2008 - 14:18.


#26
fkn0wned

fkn0wned

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 755
  • Înscris: 05.08.2008
L-au scos la putin timp dupa lansare de teama sa nu piarda fani:)).Ati observat careva ca in jocul asta nu exista optiuni video?:)).Merdiso dupa ce instalezi pack da si tu totul la high si pune poze sa vad daca il bag la loc.

#27
S3rban77

S3rban77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.523
  • Înscris: 16.08.2008

 fkn0wned, on Nov 1 2008, 15:55, said:

L-au scos la putin timp dupa lansare de teama sa nu piarda fani:)).Ati observat careva ca in jocul asta nu exista optiuni video?:)).Merdiso dupa ce instalezi pack da si tu totul la high si pune poze sa vad daca il bag la loc.
Singurele obtiuni acuma sunt : V-Sync (deja era) , Shadows , Special Efects si numai stiu ce (cu casute de bifare) :mellow:
P.S. : Mi s-a bulit jocul :lol: :lol: .... mama lui de patch

Editat de S3rban77, 01 noiembrie 2008 - 15:08.


#28
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.038
  • Înscris: 19.03.2008
Deci nici cu ala nu rezolvam nimic, atunci pun poze fara el, ma pregatesc sa ma joc de-a gugalu pe imagini :rolleyes:.

Editat de Merdiso, 01 noiembrie 2008 - 15:10.


#29
S3rban77

S3rban77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.523
  • Înscris: 16.08.2008
Auziti ... Cum Dumnezeu trec de misiunea aia in care vin scandalagii din gangul' nustiu cum Avenues , care vor sa ii omoare pe ceilalti gangsteri prin distrugerea benzinariei ? Ce atac ? Ce costum ? Ca eu mai mult de 3 masini nu apuc sa distrug :(

#30
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.038
  • Înscris: 19.03.2008
Mda, am jucat putin jocul si per total sunt multumit, ma bucur ca l-am luat, nu pot sa infirm treaba asta.Gameplay-ul e misto, are feeling de spiderman desen animat, apoi grafica e buna, nu superba dar buna, imi aminteste de desen :), iar optimizarea nu mi se pare chiar asa rea, intr-adevar la 3 secunde o fractiune de secunda parca agata putin jocul dar PER TOTAL sunt multumit.Am atasat si niste poze, din pacate nu mi-a mers fraps-ul, nu afiseaza FPS-urile, de ce nu ma intrebati.Oricum, jocul e FLUENT insa dupa cum v-am zis, are momente cand agata putin, insa nu ma deranjeaza foarte tare.

Fișiere atașate

  • Fișier atașat  sp1.JPG   276,35K   36 download-uri
  • Fișier atașat  SP2.JPG   114,66K   32 download-uri
  • Fișier atașat  SP3.JPG   214,9K   28 download-uri
  • Fișier atașat  SP4.JPG   240,44K   27 download-uri
  • Fișier atașat  SP5.JPG   196,79K   30 download-uri


#31
S3rban77

S3rban77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.523
  • Înscris: 16.08.2008
Sa vezi cum e cu costumul simbiot :naughty:
Pacat ca ii sperii pe "localnici" :(

#32
S3rban77

S3rban77

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.523
  • Înscris: 16.08.2008
Deci ... LOL faza :lol: :roflmao: . Asa e Wolverine  :peacefingers:  ( de vazut "Second" ) :
[ http://i269.photobucket.com/albums/jj73/Alex_Serban_91/emo.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Spider man e "tru" :lol: :lol:

P.S. : Merdiso ~ sa vezi ce nu o sa te mai deranjeze sacadarile la nivelul la care am ajuns eu .... :naughty: ... nu numai ca sunt mai dese , dar apar in cele mai "faine" momente ...de exemplu un web atack din ala ... cand tre' sa te corelezi foarte bine <_<

Editat de S3rban77, 02 noiembrie 2008 - 15:14.


#33
shadyspit

shadyspit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 24
  • Înscris: 11.05.2008
Valerys zi-mi cum iti merge jocul...in reluare sau numai bun?....ca aeu am un Athlon 64 3800+ si ma enerveaza ca merge in reluare...daca tie iti merge bine zi-mi cum faci? :D

#34
Merdiso

Merdiso

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.038
  • Înscris: 19.03.2008
Iti merge in reluare probabil din cauza placii video.Ce configuratie stapanesti ?

#35
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.227
  • Înscris: 15.04.2008
Jocul e unul reusit!La inceput te cam plictisesti dar mai tarziu  vezi actiune si adrenalina.
Pe 9600 GT merge destul de bine,mai are momente insa cand sacadeaza incet,incet.Nu am patch-ul.
A terminat cineva jocul?Eu nu pot trece de misiunea cand trebuie sa distrug
Spoiler
.Pot avea numai costumul simbiot.Daca ma poate ajuta cineva il rog din suflet sa o faca.

Ati vazut ce neloial e spidey?
Spoiler
...daca as fi putut lovi aliatii i-as fi tras vreo doua pisicii aleia.

#36
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.227
  • Înscris: 15.04.2008
haideti chiar nimeni nu ma poate ajuta?Eu am reusit sa distrug doar un ...(vedeti mai sus ce).
HELP!Chiar vreau sa-l termin.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate