Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...
 Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...
 Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl
 Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...
 

Bug-uri si alte probleme la noul MyVodafone (fostul myAccount)

- - - - -
  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#91
meserie_meserie

meserie_meserie

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 21.05.2009
Ei, ca sa fiu si eu on-topic. Merge bine spre foarte bine (pe bune). Singura chestie care nu o inteleg este de ce te invita pe MyVodafone sa-ti activezi diverse (de ex. Live!), daca nu pot decat sa sterg servicii. N-am buton / link de adaugare, doar de stergere. Si ar mai fii angajatii: citisem undeva ca pot sa-mi incarc agenda din telefon, astfel incat pe desfasurator sa apare numele celui apelat si o intreb pe tanti de acolo, care imi zice ca "trebuie sa aveti conectat telefonul la calculator si astfel se vor citi contactele". Mai sa fie, or fi asa de buni programatorii de la Voda ca pot sa citesca TOATE formatele de contacte ? De unde, de fapt ai posibilitatea sa uploadezi un fisier CSV cu agenda.

#92
bufny

bufny

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 347
  • Înscris: 19.12.2005

View Postmeserie_meserie, on May 22 2009, 12:56, said:

Ei asta-i buna, omul daduse un sablon, nu adresa lui reala, doar nu credeai ca aia e adresa lui reala.

Mda... Unii nu se prind. Altii sunt prea blonzi. Pentru unii o adresa DE FORMA [email protected] e anonima, iti poti face in orice moment asa ceva, te poti da drept altcineva, nu poti fi identificat pe baza ei. In schimb, adresele de mail precum [email protected] nu sunt anonime, ii identifica (si caracterizeaza) in mod unic.

sorry de flame si off topic

#93
DeeJay

DeeJay

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,086
  • Înscris: 07.05.2004
bug #1: "myaccount.vodafone.ro uses an invalid security certificate.

The certificate is only valid for www.vodafone.ro". sau o fi de la firefox problema?

LE
: iexplore - la fel, la chrome insa merge fara warning. de ce?

bug #2: am incarcat sa cumpar un telefon la superoferta. nu mai e valabila acum, dar nici nu-l pot sterge din 'cos' (nu apare acolo :D ), desi ma roaga insistent sa fac asta.

Attached Files



#94
mailman

mailman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 04.11.2005

View PostDeeJay, on May 23 2009, 18:58, said:

bug #1: "myaccount.vodafone.ro uses an invalid security certificate.
The certificate is only valid for www.vodafone.ro". sau o fi de la firefox problema?

Pune o exceptie in firefox pentru http://myaccount.vodafone.ro si o sa mearga.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate