Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce P.C. all in one sa fie asta?

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...
 In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...
 Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...
 

Nokia N73 - cum pun filme pe el?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1
Tz4Bu

Tz4Bu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 05.09.2006
cum pot pune filme pe nokia n73? in ce format le suporta? am incercat in mp4 , avi si mpeg (sau mpg) .. si doar in mpeg(sau mpg) mi le-a recunoscut telefonul dar nu le-a putut rula zicand ca nu suporta.. ce sa fac? cu ce program sa le convertesc si in ce?? vreau un program la care pot pune si subtitrare

#2
costelmarius

costelmarius

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 647
  • Înscris: 03.10.2004

View PostTz4Bu, on Apr 8 2008, 22:11, said:

cum pot pune filme pe nokia n73? in ce format le suporta? am incercat in mp4 , avi si mpeg (sau mpg) .. si doar in mpeg(sau mpg) mi le-a recunoscut telefonul dar nu le-a putut rula zicand ca nu suporta.. ce sa fac? cu ce program sa le convertesc si in ce?? vreau un program la care pot pune si subtitrare
Smartmovie Converter 3.30(convertesti filmele+adaugi subtitrarea)+ smartmovie.sis vers. 3.31(pe telefon).

#3
Tz4Bu

Tz4Bu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 05.09.2006
filmele trebuie convertite in .avi ?

am instalat Smartmovie 2.47 .. da m-am incurcat in el .. trebuie sa stau 1 ora ca sa converteasca filmul??? :o ... alte solutii nu sunt ? si am incercat sa instalat smartmovie.sis versiunea 2.47 si zicea ca nu e suportata pe telefon .. ce sa fac ?

Edited by Tz4Bu, 09 April 2008 - 07:57.


#4
SchumyAlex

SchumyAlex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 27.02.2006
Nu ai decat smart movie convertor...frate da ai pretentii.E normal sa stea 1ora sa converteasca.Tu nu-ti dai seama ce inseamna sa ia filmul cadru cu cadru sa-l micsoreze.Asa ca daca vrei filme ai rabdare  ^_^

#5
cosmin800331

cosmin800331

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 20.03.2008
Mai sunt si alte programe pentru convertit. Eu foloseam pana de curand ImTOO dar apoi am descoperit "PocketDivXEncoder" si am ramas masca cand am vazut ce rapid si bine face convertirea. Bineinteles, convertirea o face in .avi. E freeware.

Attached Files



#6
soboBN

soboBN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 19.04.2008

View Postcosmin800331, on Apr 22 2008, 15:56, said:

Mai sunt si alte programe pentru convertit. Eu foloseam pana de curand ImTOO dar apoi am descoperit "PocketDivXEncoder" si am ramas masca cand am vazut ce rapid si bine face convertirea. Bineinteles, convertirea o face in .avi. E freeware.
...ai zis ca,convertitrea o face in .avi...telefonul suporta .avi? :mellow:

#7
cosmin800331

cosmin800331

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 20.03.2008
Ca sa vezi .avi instalezi SmartMovie sau divxplayer sau Core player.

#8
KenYa

KenYa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 11.11.2007
Inca un convertor rapid ar fi Total Video Convertor 3.Gasiti linkul postat de mine in topicul Tutorial semnare aplicatii Symbian.

#9
antidote

antidote

    V

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,073
  • Înscris: 29.07.2005
Exista topic. Inchis.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate