Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...
 Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...
 M-am culcat cu un tip și apo...

Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...
 

Mai Merita Nokia 3510i ?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
EPoX

EPoX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 18.01.2004
salutare .. in momentul de fata am un siemens a55 si am gasit sa-l dau .. nu are nimic merge ff bine dar m-am plictisit de el si vreau ceva mai profesional ...
de curand mi s-a oferit sansa de a cumpara un nokia 3510i ..... un telefon destul de reusit
ceea ce vreau sa stiu e daca mai merita acest telefon .......

ce alte alternative asi mai avea la banii astia ( ~3 mil )

Edited by EPoX, 11 October 2004 - 20:52.


#2
ThEDaMn3d

ThEDaMn3d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 02.04.2004
O alternativa mult mai buna ca 3510i ar fi M55 sau C60. In mod normal gasesti la 3 mil. chiar si cu camera. M55 bate 3510i la orice domeniu. Ecran mai mare, e-mail, filesystem, design mai misto, mai mic, addressbook,organiser,java, mms, gprs clasa 8 (nu 4, care se cam blocheaza ca la 3510i si in general la Nokia), polifonie pe 16 voci, nu polifonia "la misto" a lui 3510i de 4 voci (!!!). In plus, la M55 mai primesti si camera. Deci, vezi de M55 sau C60.
Nici 3510i nu e un tel. rau(am avut 3510) dar ecranul e infect, cel mai infect posibil,groaznic(poate numa' pe Sagem or fi ecrane mai proaste, nici acolo nu cred ca is si rez. e foarte mica - 96x65) insa M55 il bate si e cam la acelasi pret.

#3
EPoX

EPoX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 18.01.2004
mai nene eu imi iau mobil ca s avb cu el ... nu am nevoie de camera foto sunete nu stiu eu de care si alea alea

cam la acelasi pret pot lua si Motorola C 350 ... ce ziceti Motorola C350 sau Nokia 3510i ??

#4
sersoft

sersoft

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 13.07.2004
1. nu sunt fan Nokia si nu prea suport tel lor, dar C350-ul ala e urat rau de tot. Nu arata nici 3510i-ul prea aratos, plus ca e si destul de mare, dar parerea mea e ca 350-ul arata mult mai rau. Acum eu vb din punct de vedere al designului. Nu am avut ocazia sa umblu prin meniul vre-unui C 350 si nu stiu ce fel de meniu are.

2. pai daca iti iei tel doar ca sa vb , si nu te intereseaza altceva, de ce vrei ecran color ?

#5
ThEDaMn3d

ThEDaMn3d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 02.04.2004
EPoX se contrazice pe el insusi... daca vrei ceva mai profesional, nu inseamna ca vrei ceva mai bun? In concluzie, nu prea agreezi M55. Ar exista o solutie si mai buna ptr. tine,fara sa consumi aproape nimic. Upgradeaza A55 in C55, sau du-l la cineva sa ti-l faca.

#6
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Pot să-ți spun că la Nokia 3510i bateria te poate ține și o săptămână, pe când la c350 numai două zile, MAXIM 3 dacă nu vorbești la el.

Plus că Nokia 3510i are și MMS, lucru important pentru că este tot mai popular și dacă o să ai de primit/trimis unul măcar știi că o poți face.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate