Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Decoratiuni interioare

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
elena_ionescu

elena_ionescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.04.2008
Navigam pe internet acum cateva zile si am gasit ceea ce poate fi numit Raiul iubitorilor de decoratiuni interioare. Momentul in care am gasit acest blog a fost unul dintre cele mai frumoase. Ma pierd ore intregi admirand minunile decoratiunilor interioare. Multe idei am luat de pe acest blog si am aflat multe lucruri despre designeri cunoscuti in domeniu. Asa ca va las si voua un link sa ca puteti convinge singuri: http://my-interior-d...ation.ablog.ro/

#2
adi_master

adi_master

    sef de tura!-in retragere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 19.07.2007
Frumusel,se pune accent pe design la obiect si nu per ansamblu,e de vazut in lipsa de idei :D

#3
mutulica_41

mutulica_41

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,594
  • Înscris: 11.01.2008
Multumim frumos, intr-adevar eleganta si still, DAR...nu sunt pt muritorii de rand..., bucatariile alea sunt cat un apartament, parca sunt luate dintr-un film sf, cati isi fac la noi asa bucatarii mari, sau asa livinguri cat un teren de handball? in afara de Columbeanu! M-au impresionat deosebit modelele de faianta, dar exista pe la noi asa ceva? Eu n-am vazut. Una peste alta e ft frumos tot ce vezi acolo, dar sunt sigur ca sunt prohibitive pt multi. Dar e laudabil gestul

Edited by mutulica_41, 04 April 2008 - 18:05.


#4
modesdan

modesdan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.09.2007
Daca visam Cai-verzi-pe-pereti http://my-interior-d...rind-viata.html n-o sa reusim nimic. Apropos pcmanbv, usile aratate de tine sunt usor desuete. Nu stiu daca se mai poarta  B)

#5
elena_ionescu

elena_ionescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 04.04.2008

View Postmutulica_41, on Apr 4 2008, 18:04, said:

Multumim frumos, intr-adevar eleganta si still, DAR...nu sunt pt muritorii de rand..., bucatariile alea sunt cat un apartament, parca sunt luate dintr-un film sf, cati isi fac la noi asa bucatarii mari, sau asa livinguri cat un teren de handball? in afara de Columbeanu! M-au impresionat deosebit modelele de faianta, dar exista pe la noi asa ceva? Eu n-am vazut. Una peste alta e ft frumos tot ce vezi acolo, dar sunt sigur ca sunt prohibitive pt multi. Dar e laudabil gestul
Ai dreptate cand spui ca pentru multi dintre noi sunt prohibitive, dar daca ne gandim la design si calitate pretul parca nu mai pare asa mare. Si noi putem avea acces la unele, uite eu am dat de lustra asta in Romania.

Attached Files



#6
marialisca

marialisca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 11.04.2008
:coolspeak: foarte dragut, am gasit cateva idei pe blogul acesta care mi-au venit in ajutor

#7
aliex1232

aliex1232

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.01.2007

View Postelena_ionescu, on Apr 11 2008, 17:41, said:

Ai dreptate cand spui ca pentru multi dintre noi sunt prohibitive, dar daca ne gandim la design si calitate pretul parca nu mai pare asa mare. Si noi putem avea acces la unele, uite eu am dat de lustra asta in Romania.
   Elena unde ai dat de lustra asta? e superba, sti si la ce pret e?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate