Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

ce faceti de sf valentin?

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1
reea.netfun.ro

reea.netfun.ro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 04.06.2007
nu i-am luat nimic - fiindca nu vreau sa iau cine stie ce tampenii... nu vreau sa il scot la restaurant dar nici nimic nu poc sa fac... ce idei aveti? sa se intample repede si eventual sa nu rupa buzunarele....

#2
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007
daca nu e bun la pat se va intampla repede de tot...mai repede decat ai vrea :yes:

#3
monique_all

monique_all

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 17.09.2007
e chiar necesar sa faci ceva special?

#4
gsmatei

gsmatei

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 02.03.2006
eu cred ca voi face acelasi lucru ca in fiecare an : ma voi fofila de la a face orice fel de cadou.
dar chiar si asa sunt satul de toate ofertele GENIALE pe care le putem intalni la orice pas.
pe mine cel mai mult ma agaseaza aia de la multiplex. ce idee stupida! cine ar vrea sa se casatoreasca la cinema - pe fuga inaintea unui film

#5
ovidiu21

ovidiu21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,403
  • Înscris: 09.08.2006

View Postreea.netfun.ro, on Feb 13 2008, 15:46, said:

nu i-am luat nimic - fiindca nu vreau sa iau cine stie ce tampenii... nu vreau sa il scot la restaurant dar nici nimic nu poc sa fac... ce idei aveti? sa se intample repede si eventual sa nu rupa buzunarele....
ma trezesc plec la munca vin acasa beau 2 beri si ma culc  :P

#6
gsmatei

gsmatei

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 02.03.2006

View Postovidiu21, on Feb 13 2008, 17:00, said:

ma trezesc plec la munca vin acasa beau 2 beri si ma culc  :P


esti idolul meu de azi!

PS : apropo de chestii lame, dulcegarii eftine si amagiri pt fraieri : casatorii online de la apropo http://casatoriionline.apropo.ro/

#7
Devanu

Devanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 22.08.2007
Imi usurez portofelu` grav de tot si '' ma joc de-a caminonu` in garaj', macar atat sa capat si eu.

#8
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
cumparam inimi,rontaim ciocoalata in forma de inima, cumparam plusuri in forma de inima, ne ascultam inimile si apoi ne impuscam:)

#9
mwlambo

mwlambo

    Always watching you

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 10.12.2006
Ieri i-am zis ca nu dau 2 lei pe sarbatoarea asta; a ramas cam cu buza umflata :lol: , dar ii trece.

#10
gogoroiu

gogoroiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 727
  • Înscris: 01.06.2007

View Postmwlambo, on Feb 13 2008, 21:59, said:

Ieri i-am zis ca nu dau 2 lei pe sarbatoarea asta; a ramas cam cu buza umflata :lol: , dar ii trece.

labar
ca de obicei...
macar sa fi tacut dracului din gura!

#11
tampesku

tampesku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 11.11.2006
ma prefac ca am uitat ce zii este azi !!

#12
Bismarck

Bismarck

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 492
  • Înscris: 27.03.2007
Am auzit de pe la cineva cum ca Dragobetele ar fi la origine o sarbatoare păgână ...
Mă întreb ce-o fi și cu Valentine's ăsta și ce-au de spus sfinții cănd văd cum se căsătoreste lumea pentru o zi, de dragul iubirii și în numele dragostei ... dacă treaba asta se intâmpla io știu acu 2-3 sute de ani iubăreți cred sau bănuiesc că sfârșeau pe rug ori cu ștreangul la gât !!!
Dar acuma nu, acuma îl avem pe Valentin în spatele nostru, l-am mituit si pe ăsta și el ne susține !! e cu noi, e de'al nostru.
Noi ăstia emanicipați luăm tot ce-i nou de bun și ce-i vechi de rău pentru ca astea sunt vremurile care le trăim si ce a fost nu mai contează. Nu mai trebuie să citim nici o carte, mergem la film la multiplex, ne căsătorim pentru o zi și ne f*tem cât pentru două !!!
Cred ca azi ma duc sa platesc curentu si gazu ....

Edited by Bismarck, 14 February 2008 - 09:15.


#13
jamalex2000

jamalex2000

    Astept sa apara Starcraft 2!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 05.07.2006
e un rahat ziua asta :P

de ce 2 oameni se iubesc o zi si a 2a isi dau cu cratitele in cap? De ce trebuie o zi sa si arate iubirea si sa fie draguti daca restul zilelor se cearta ca dracii?

Sarbatoare importata de la americani...menita sa bage bani in buzunarele producatorilor de inimi de plus/ ciocolata si a fabricantilor de vin rosu (placerea femeilor cand e consumat de barbati) :D :D

#14
chitziman

chitziman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 08.11.2004
exact e o tampenie ziua asta...poate inventeaza americanii si ziua barbatului.....:)))) :band:

#15
toxicvibes

toxicvibes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 29.10.2006
nimic...e prietena in alt oras :((

#16
jamalex2000

jamalex2000

    Astept sa apara Starcraft 2!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 05.07.2006
so, phone sex for you my friend!

#17
apasha

apasha

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 518
  • Înscris: 10.11.2007
Zac bolnava in casa...bleah Valentines day! :wacko:

#18
Goauld

Goauld

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 267
  • Înscris: 17.02.2006
In calendarul crestin orotdox :

Joi, 14 februarie
• Cuv. Auxentiu
• Cuv. Maron
• Cuv. Avraam
• Cuv. Filimon, ep. Gazei
• Gheorghe croitorul, Metilineanul


In calendarul catolic:

14,Joi - Sf. Axente


Musulmanii si budistii nu cred ca au numele Valentin in lista lor de nume de sfinti. Si asa ajungem la intrebarea: de unde atata Valentin nene ?

Astept cu nerabdare sarbatorirea in Romania a Zilei Recunostintei, a Zilei de 4 Iulie, a Zilei Mortilor (Mexic), a Saptamanii Carnavalului de la Rio (Brazilia) si a altor sarbatori straine, importate la kilogram in sperantza de a fi “cul”.

Ne luam ca oile dupa americani, si transferam orice lucru de la ei, la noi in tara. Pana la urma, asta nu este decat o zi cu scop comercial, asa cum sunt multe astfel de "sarbatori".

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate