Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Sali arte martiale in Bucuresti

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
sebyalcor

sebyalcor

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.07.2007
Caut sala de budokai in Bucuresti. Am inteles ca este una undeva pe bv Ferdinand. Stie cineva unde exact si cand se tin antrenamentele?

#38
stefan_JJ

stefan_JJ

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 04.10.2009
martea, joia si sambata
scoala de muzica, coltul opus lic Iulia Hasdeu
50 de metri din intersectie
ma si j cred ca de la 19:30

#39
ryco78

ryco78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 858
  • Înscris: 12.09.2005

View Postjay333, on 5th November 2008, 00:53, said:

Un club pentru un baiat de 3 ani si jumatate (si pentru tac-su ca-i la acelasi nivel)? Prin zona Eroilor-Rahova. Multumesc.


View Postdancic69, on 21st January 2009, 05:50, said:

Salut!

As vrea sa stiu si eu daca este vreo sala de arte martiale in zona Mihail Sebastian-Bucuresti. Ma intereseaza in special pentru autoaparare

Exista o sala in care se practica de la karate showtokan in sistem wkf la kickboxing si cred ca mai sunt cateva stiluri,in incinta fostei case a pionerului ,parca asa se numea de pe langa penny market sebastian!
Au si grupa de copii la karate ,asa ca" jay333 "daca ai de gand sa-l duci acolo da-mi un pm si-ti spun exact orarul antrenamentelor sau sa-ti dau un nr de contact!Antrenorii sunt seriosi si dedicati,garantez pt ca-i cunosc personal si chiar au scos de curand campioni nationali la grupele de copii!
Sala e bine dotata si curata,avand tatami ,saci de box...

Edited by ryco78, 20 January 2010 - 05:19.


#40
burgon

burgon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 05.11.2007

View Postryco78, on 20th January 2010, 05:18, said:

Exista o sala in care se practica de la karate showtokan in sistem wkf la kickboxing si cred ca mai sunt cateva stiluri,in incinta fostei case a pionerului ,parca asa se numea de pe langa penny market sebastian!
Au si grupa de copii la karate ,asa ca" jay333 "daca ai de gand sa-l duci acolo da-mi un pm si-ti spun exact orarul antrenamentelor sau sa-ti dau un nr de contact!Antrenorii sunt seriosi si dedicati,garantez pt ca-i cunosc personal si chiar au scos de curand campioni nationali la grupele de copii!
Sala e bine dotata si curata,avand tatami ,saci de box...

Salut

Unde este sala asta mai exact ca m-ar interesa si pe mine, dar eu vreau pt adulti. Poti sa dai mai multe detalii te rog?
Multumesc!

#41
ryco78

ryco78

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 858
  • Înscris: 12.09.2005
Cum intrii de pe la stanga spre trafic greu pe strada Nasaud si dupa ce treci de penny marchet care e pe partea dreapta e o casa si o cladire fara etaj cu intrare de la strada!dupa ea incep blocurile cu 8!
Antrenamentele sunt luni de la 18 si miercuri de la 21 si se tin de catre sensei Adrian Ghinea 6 dan ! pt alte detalii ,de-mi un pm sau un mail!

#42
AlexJJN1967

AlexJJN1967

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.04.2019
Club de Karate pentru Copii minim 7 ani si Tineri. Inscrieri din timp la https://shuhari.ro/ pentru incepere antrenamente din luna Mai 2019 pentru toata perioada verii si anului scolar. Activitate permanenta.

Antrenamente pentru pregatire sportiva, competitionala si traditionala in stilul Wado Ryu. Se poate practica de placere sau pentru selectie pentru sportul de performanta. Sportivii vor avea acces la stagii anuale de pregatire interne si internationale cu sensei japonezi, europeni, numeroase competitii interne si externe de stil si interstil.

Se va practica stilul Wado Ryu ce mosteneste principiile Jiu Jitsu mai degraba decat al karate-ului clasic evitand astfel duritatile exagerate.

Sala de antrenament este situata in Bucuresti pe Str. Brezoianu langa parcul Cismigiu.

Inscrierile se mai fac si la 0766440398 si [email protected]

Este necesara inscrierea cu confirmare telefonica cat mai curand pentru a comunica varsta, istoricul sportiv daca exista al copilului, sexul, si alte detalii necesare evaluarii. Maxim 15 locuri

[ https://shuhari.ro/wp-content/uploads/2019/04/ShuHaRi-karate-pentru-copii.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate