Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Convertit sistem de navigați...

Nu am sunet pe hdmi

Întrebare alunita

Schimbare tabla acoperis
 Trotineta Bolt cu reducere de 3 lei

Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro
 Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...
 salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...
 

Kia Ceed

- - - - -
  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#73
Kickazz

Kickazz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 28.03.2007
stie cineva daca accepta leasing cu orice firma ? in functie de dealer... ?

#74
mihaita_sp

mihaita_sp

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 06.07.2008

 danut21, on May 28 2008, 08:42, said:

am o intrebare: De ce lumea lauda Ceed dar nimeni nu o cumpara? Din cate stiu romanii se uita la pret, CP, garantie si Ceed le are pe toate, totusi nu prea o vad pe strazi desi are vreun an de la lansare cred. Ca tot sunt in cautare de masina oare care s'ar merita un Ceed nou sau un Passat, Audi, BMW sh bun? nu prea am vazut la versus comparatii cu masinile astea pe forumuri


Probabil ca nu ai ochi pt cee'd...masina asta se vinde ca painea calda(in special 1.4 109cp)...sa-ti dau un exemplu cand m-am hotarat sa dau comanda pt cee'd am mai avut o doamna in fata mea care dadea si ea comanda...oricum eu zic ca isi merita banii....

mihaita_sp

Nu va inteleg ...sincer....practic voi va plangeti de o garantie de 7 ani !?..de ce ? pt ca exista in contract cuvantul 'refurbished' ?pai logic..acum daca ti se strica o buburuza la masina care merge reparata nu o sa iti de alta in loc...oricum chestia asta cu degeaba ai 7 ani garantie ca e tot Kia...e pret ieftin ca e varza masina...ma lasa rece sincer....toata comunitatatea europeana e de parere ca e cea mai buna masina in raport pret/calitate/dotari din segmentul compact(locul 1 COTY in Romania,locul 4 COTY in Europa dupa Fiat 500,mazda 2,si Ford mondeo),toata lumea mai putin romanii ca de in romania deviza nu ai passat esti varza a ajuns la apogeu..in fine...nu va convine garantia nu e nimic..ignorati-o :D

#75
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
garantia aia de 7 ani e din tabla in tabla? Acopera orice? Cati km e valabila?

#76
danX

danX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,566
  • Înscris: 26.06.2003
s-a discutat si pe alte thread-uri dedicate.
Chiar tu ai dat cateva argumente in stilul caracteristic pe unul dintre ele daca nu ma insel.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate