Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Amway

- - - - -
  • Please log in to reply
341 replies to this topic

#289
dassaev

dassaev

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,442
  • Înscris: 06.09.2005

 azazel_tm, on Jun 1 2008, 12:28, said:

nu citi printre randuri cuvantul OPTIONAL  semnifica ceva in limba romana

Care din cheluielile mentinate de mine mai sus optionale? Singurii la care aceste cheltuile sunt optionale si care opteaza sa nu le aiba sunt cei care nu fac parte din amway. Altfel cum ar putea fi optionale?

#290
nelu97

nelu97

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 854
  • Înscris: 19.11.2006
Asa cum spunea cineva, nu produsele ar fi problema, cat acest sistem de distributie si imaginea de secta pe care o creaza.

Am fost mai demult la o prezentare si am remarcat modul putin artificial in care era prezentat acest sistem.
Nu sunt de acord cu ideea ca trebuie sa cumperi produsele pe care le vinzi. Daca vand vapoare nu trebuie sa imi cumpar vapor. Am fost agent de vanzari (firma de distributie) si o parte din produse le foloseam si eu si le mai recomad si astazi, dar altele erau pur si simplu niste mizerii.

Personal nu sunt de acord cu ideea de produs cu care economisesti - toate supermarketurile din toate tarile folosesc aceasta idee pentru a-si promova produsele. Un drum la supermarket este totusi mai avantajos, caci ai in fata 5 produse si alegi pe cel scump sau ieftin, care iti convine. Apoi, pentru a compara 2 produse, de exemplu pasta de dinti - tot a fost subiect "de foc", as putea spune ca fac economie daca pot compara 2 produse din aceeasi cantitate. Evident ca daca iau un tub de pasta de 300ml va fi mai ieftin decat 4 tuburi de 75ml, aproape toate produsele care au cantitate dubla sau mai mare costa mai putin, raportat la marime. Ideea de calitate este subiectiva, deoarece calitatea unui produs consta in gradul de satisfacere al clientului, deci daca mie imi plac merele mici si rosii nu vei avea succes in a-mi vinde mere mari, albe.
Nu cunosc gradul de adevar al povestii scrise de cineva aici pe forum, in legatura cu polish-ul auto, dar plec de la premisa ca e adevarata si ma intreb ce garantie am la un produs de care nu sunt multumit? Cum pot sa demonstrez ca am cumparat un produs, daca nu am bon fiscal? Aici sunt de acord cu ilegalitatea. Sistemul "comunist" (revin imediat la acest cuvant) a permis intrarea acestei retele si a altora pe piata romaneasca dar curand va trebui sa respecte legea.

Revin la "comunist". Am trait cativa ani si sub comunism si apreciez libertatea de acum. De fapt, aceasta libertate este asigurata de LEGE, in masura in care se aplica. Nu cred ca sunt obligat sa aleg dintre "mentalitate de comunist" si a cumpara de la Amway. Tocmai pentru ca nu mai este comunism, avem dreptul sa refuzam marsaviile si minciuna unora care fac bani pe spinarea (este adevarat, si prostia) altora. Tocmai pentru ca nu mai este comunism, avem dreptul de a merge intr-un magazin unde sunt zeci de produse cu preturi si calitati diferite, pentru a alege ceea ce avem chef. In plus, daca astazi cumpar un produs de o anumita marca, saptamana viitoare poate o sa iau alta marca numai pentru ca sa fac o schimbare. Nu sunt obligat sa fiu fidel nici unei marci. Daca as consuma numai de la un anumit producator nu as sti ca e de calitate, caci nu as avea cu ce sa compar.

Aici pe forum se discuta si se schimba pareri, se mai si depaseste masura uneori, dar poti afla anumite informatii interesante. Cu siguranta ca poti invata din greselile altora (prostul nu invata nici din ale lui). Daca am mentalitate comunista, atunci tie spor la cersit,  eMUE-istule.


In legatura cu delfinii, cred ca o sa deschid un topic in care sa explic care este parerea mea, sunt convins ca unora le-ar fi utila.

Edited by nelu97, 02 June 2008 - 02:22.


#291
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,028
  • Înscris: 31.07.2007

 azazel_tm, on Jun 1 2008, 11:50, said:

se pare ca majoritatea de pe forum inafara de jigniri si insulte nu prea sunt capabili......emueisti, fraieri,   etc.......cuvinte care probabil ii caracterizeaza ......oricum daca nu intelegeti faptul ca traim intro societate cu idei pluraliste e problema voastra .................infintati o societate cu cagule negre si svastica si spanzutatii pe toti care nu gandesc la fel ca voi ................cei care nu cumpara ca voi, cei care nu consuma ariel sau colgate , cei care sunt in amway , oriflame, tigani , negrii., evrei ..etc ........ ......aceasta a fost ideea mea cand am intrat pe forum ....sa explic ca suntem diferiti.....si nu cu un neuron sau doi in plus unii  fata de altii. ........dar ma rog fiecare intelege ce vrea .............. in rest va doresc viata usoara ...........nu mai postez pe forum pt ca nua are rost ............heil.....

Eu vad situatia altfel. Vin trei/cinci/douazeci de dogmatizati care iti explica ce bun este sistemul si ce produse minunate iti ofera Amway, iar restul lumii, unii care au fost in sistem, altii care au incercat produsele, iti spun ca este de rahat. Voi incercati sa convingeti pe toata lumea, iar cand unii care s-au lamurit de situatie folosesc un limbaj mai colorat deja avem cagule si svastica.

Nu stiu cine este mai inchis la minte, douazeci care sustin un lucru sau restu' lumii?
Si apropos, legat de bonul fiscal, daca ai ajuns sa compari ditamai Amway-ul cu piata din Obor... Chiar ti se pare ca d.p.d.v. fiscal este acelasi lucru?

#292
vvv_vlad

vvv_vlad

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 211
  • Înscris: 19.01.2008
pe ce ai cheltuit frate 16319 $ in doi ani? cand cheltuielile medii in aceasta afacere daca vrei sa le faci sunt de:
open plan 48/an * 5 lei =240 lei
bbs          12/an * 24 lei = 288 lei
ws           3/an * max 1500 lei = 4500lei
casete      12/an * 20lei = 240 lei

total 5268 lei / an  * 2 ani  =10536lei = 4521 $
si cheltuielile astea sunt toate optionale si ar insemna sa mergi la toate intalnirile ceea ce nici un om din sistem nu o face daca e normal doar daca este pe la nivelul de platina

oricum ai iesit in castig  16319 - 4521 = 11798 $ castig
daca te referi la faptul ca 11798 $ ai dat pe produse nu uita ca ai folosit aceste produse si chiar daca le cumparai la 1/2 din pret si magazine (alte marci tot ramaneai cu vreo 6000 $ castig) . dar ma rog ............ zi si mie pe ce ai cheltuit 16319 $  chiar sunt curios ......poate ma faci sa ies di sistem.
[/quote]

Mor cand te aud. Zilnic, bani, spagi, cotizatii, casete...Tot ce se poate. LUNAR faceam 4000 km. Dute vino...mi deja rau nuti mai spun nimic!!!
PS:De cat timp esti in emuiei? Pentru ca dupa 1 an incepe lupta. Suna bossul:fa aia, dute acolo...
PPS:De unde 20 lei caseta baiete?: Eu o primeam la pretul minim de 100 lei

Edited by vvv_vlad, 04 June 2008 - 20:32.


#293
CLAXON

CLAXON

    din Republica Bananiera Romania

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,337
  • Înscris: 07.04.2006

 azazel_tm, on Jun 1 2008, 08:44, said:

pentru CLAXON............ toti IPA elibereaza bon fiscal sau factura la vanzarea produselor, cei care nu o fac se supun legislatiei in vigoare
oricum nu stiu daca in piata OBOR ti se da bon fiscal........sau asta nu te deranjeaza ....vanzatorii de ceapa rosi si chiloti nefiind AMWAY


prietene citeste postul meu din nou si arata-mi unde am spus eu ceva de factura fiscala :huh:

#294
Deeia

Deeia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 03.06.2008

 vvv_vlad, on May 30 2008, 18:47, said:

Servicii de nimic:Amway
Preturi exagerate:Amway
Reprezentanti obsedati:Amway

AI UITAT SA ADAUGI oameni transformati in sclavi = Amway
si  SPALAREA TOTALA A CREIERULUI = Amway

#295
earthmovers

earthmovers

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.07.2008
well, ma doare capu' de atata secte, brainwash, mlm, delfini etc... eu am o intrebare simpla: de unde pot sa-mi cumpar un amway silicon glaze? ca cel de la care am cumparat eu inainte polishul asta a murit calcat de un touareg... si da, mi-a dat bon fiscal. omul se facuse PFA si reprezenta diverse firme d-astea cu piramide and s**t. piramida-piramida, da' polishul ala m-a facut dependent. e pur si simplu muuuult mai bun decat ce am cumparat din .ro pana acum (ma refer sa solutii pt end-useri, nu alea profesionale, ca oricum nu as da mai multe milioane pe un sistem in 3 pasi de polishat masina de la o firma cu o cifra (3) si o litera (M)...). deci, daca e vreun reprezentant amway din bucuresti pe aici, il/o rog sa-mi lase si mie niste date de contact pe PM. multumesc!

#296
ClaudiuCC

ClaudiuCC

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 13.09.2007

 Eugen85, on May 30 2008, 01:09, said:

chitante si bonuri fiscale pot elibera doar daca ma inscriu ca persoana juridica..

te faci persoana fizica autorizata

#297
durby

durby

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 27.01.2008

 rodianaro, on Jan 27 2008, 19:10, said:

am auzit si eu de carte si nu stiu deunde sa fac rost de ea. Ce editura a publicat-o? poate pot sa o comand direct de la ei.
Era un link pe net pe undeva...


 earthmovers, on Aug 4 2008, 19:00, said:

well, ma doare capu' de atata secte, brainwash, mlm, delfini etc... eu am o intrebare simpla: de unde pot sa-mi cumpar un amway silicon glaze? ca cel de la care am cumparat eu inainte polishul asta a murit calcat de un touareg... si da, mi-a dat bon fiscal. omul se facuse PFA si reprezenta diverse firme d-astea cu piramide and s**t. piramida-piramida, da' polishul ala m-a facut dependent. e pur si simplu muuuult mai bun decat ce am cumparat din .ro pana acum (ma refer sa solutii pt end-useri, nu alea profesionale, ca oricum nu as da mai multe milioane pe un sistem in 3 pasi de polishat masina de la o firma cu o cifra (3) si o litera (M)...). deci, daca e vreun reprezentant amway din bucuresti pe aici, il/o rog sa-mi lase si mie niste date de contact pe PM. multumesc!
Daca ai vorbit serios, si daca mai ai nevoi, dami de stire la [email protected]. Nu sunt din Bucuresti,dar rezolvam noi cumva.

#298
thepower2think

thepower2think

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 28.04.2007
Frima de distributie cauta membrii amway, buni cunoscatori ai sistemului, pentru conceperea si implementarea unui sistem similar pentru distributia de produse de baza. Incepem din Bucuresti, dar si provincia este bine-venita.

#299
Hogfather

Hogfather

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 02.02.2008
acum cativa ani iubita mea a fost cooptata de niste cunostinte sa vina la o sedinta de machiat.
omul care o machia era un tip gay (nici o problema generala cu asta) si cunostintele.

In primul rand se intampla in casa aluia care era o darapanatura.
In al doilea rand habar n-avea sa aplice produse feminine pe o tipa (nu e asta o parte importanta a culturii gay?)

Dupa ce transpira de nu se poate sub straturile de machiaj astia o tot pisau cu hai sa incercam aia, hai sa incercam ailalta.

Ulterior diversi alti cunoscuti ai respectivilor au fost dusi la conferinte si au observat comportamentul de secta avand ca zeu pietre pretioase.
Cel mai amuzant a fost gagiul cu care m-am intalnit la o piesa de teatru in tineretului. Si ne-am pus ziare sub fund ca sa nu stam pe iarba iar la plecare mi-am luat ziarul de sub fund sa-l duc la cos
S-a uitat la mine de parca eram culmea civilizatiei si mi-a strans mana, m-a felicitat etc.
Cum stiam cu ce se ocupa i-am zis ca nu mi se pare mare lucru si l-am evitat. Faza e ca banuiam ca era un fel de intro la "ce om deosebit esti tu, nu vrei sa dai milioane pe o pasta de dinti?"

Edited by Hogfather, 05 January 2009 - 15:45.


#300
malyasorte

malyasorte

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 28.01.2009

 solitudes, on Jan 15 2008, 13:32, said:

am fost si io la o prezentare amway.
concluzia : ma pis pe amway. o hoarda de fricki fricki care s-au chinuit sa imi arate ce viata de caca am avut io pana in ziua in care m-am intalnit cu MAGNIFICA SI SUPERBAREATA sansa amway. noroc ca eram la aia si nu aia la mine. oricum , o structura piramidala de prost gust cu niste produse de un prost gust total la un pret de un prost gust si mai dement.
so..
mai baietik sau fetita ...habar nam...nu ma intereseaza aspectul asta....in primul rand nu este vb d o structura piramidala :naughty: :thumbdown:  informeaza-te apoi mai posteaza baliverne si in al 2 lea rand cred ca n-ai incercat absolut nici un produs amway...ci preferi prod din obor sau vandute d nu stiu ce firme d la coltul strazii :coolspeak: si apropo d pret cred k nu ai invatat la scoala conceptul d calitate...sau makar afla-l :peacefingers:

 dassaev, on Jan 16 2008, 13:54, said:

Referitor la calitate: pana la urma unde sunt fabricate? Pe fata, sub denumirea produsului scrie mare "Made in USA" iar pe spate mai mic scrie "Made in Poland". Si asta am obs. la majoritatea produsel.
da mi ex de un singur produs p care scrie asta si d care nu esti multumit....nu cred k exista..asa k nu mai pierde timpul studiind...spor la imbogatirea celorlalti...adik...muncind pt altii pt a-ti fie tie bine..mai p intelesul tau.. :thumbup:

#301
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,028
  • Înscris: 31.07.2007

 malyasorte, on Jan 29 2009, 00:38, said:

cred k nu ai invatat la scoala conceptul d calitate...sau makar afla-l :peacefingers:

Eu cred ca nici tie nu prea ti-a placut scoala, este?

#302
malyasorte

malyasorte

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 28.01.2009

 vvv_vlad, on Jun 4 2008, 20:24, said:

pe ce ai cheltuit frate 16319 $ in doi ani? cand cheltuielile medii in aceasta afacere daca vrei sa le faci sunt de:
open plan 48/an * 5 lei =240 lei
bbs          12/an * 24 lei = 288 lei
ws           3/an * max 1500 lei = 4500lei
casete      12/an * 20lei = 240 lei

total 5268 lei / an  * 2 ani  =10536lei = 4521 $
si cheltuielile astea sunt toate optionale si ar insemna sa mergi la toate intalnirile ceea ce nici un om din sistem nu o face daca e normal doar daca este pe la nivelul de platina

oricum ai iesit in castig  16319 - 4521 = 11798 $ castig
daca te referi la faptul ca 11798 $ ai dat pe produse nu uita ca ai folosit aceste produse si chiar daca le cumparai la 1/2 din pret si magazine (alte marci tot ramaneai cu vreo 6000 $ castig) . dar ma rog ............ zi si mie pe ce ai cheltuit 16319 $  chiar sunt curios ......poate ma faci sa ies di sistem.


Mor cand te aud. Zilnic, bani, spagi, cotizatii, casete...Tot ce se poate. LUNAR faceam 4000 km. Dute vino...mi deja rau nuti mai spun nimic!!!
PS:De cat timp esti in emuiei? Pentru ca dupa 1 an incepe lupta. Suna bossul:fa aia, dute acolo...
PPS:De unde 20 lei caseta baiete?: Eu o primeam la pretul minim de 100 lei
hai k ma faci sa rad denigratorule :lol: :lol: :lol:   100 lei noi banuiesc :deadtongue: ce tare....se vede k sunteti incrustati la minte d la o posta...sa citez acum p cineva  B)

 edy_wheazel, on Jan 29 2009, 00:43, said:

Eu cred ca nici tie nu prea ti-a placut scoala, este?
spre uimirea ta stau f bn cu asa zisa "scoala"...sunt studenta si pot sa ti spun k deja castig din amway...din marea minciuna piramidala amway :lol: ...in afara d produsele d foarte buna calitate-garantata care le cumpar lunar (uz personal si pt vanzare)..ajungand sa le iau gratis...cam 100 euro...adik 6 milioane imi raman pt investitii sau economii cum vrei sa le spui...si n-am muncit cine stie cat doar am adus 7 familii care la randul lor au consumat si au adus la fel....dar n-are rost sa va aburesc cu astfel d lucruri pt k voi castigati moolt mai moolt din ceea ce faceti si aveti siguranta zilei de maine  si implicit a serviciului...legat d open-uri sau bbs-uri nu te obliga nimeni sa participi la ele...este doar decizia ta si iti folosesc in viata astfel de traininguri-legate de libertate k doar asta doreste toata lumea...cat despre casete sau cd-iuri e o completa aberatie...100 ron m-am amuzat copios p seama asta...costa doar 20 lei...si avis asa zisilor cunoscatori in ale businessu-lui amway ...sunt conectata d 9 luni si nu mi-a spalat nimeni creieru',dar dk mi l-a spalat si nu m-am prins ii multumesc din suflet k mi-a dat o asemenea oportunitate si s-a "tinut" k raia dupa mine....asa k nam ce sa va doresc decat ...o seara buna sau dimineata dupa caz si bafta spre atingerea telurilor B)

#303
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,028
  • Înscris: 31.07.2007

 malyasorte, on Jan 29 2009, 02:49, said:

spre uimirea ta stau f bn cu asa zisa "scoala"...sunt studenta

Intr-adevar sunt uimit de asa zisa scoala, pana in studentie nu ai invatat sa scrii?

Quote

si n-am muncit cine stie cat doar am adus 7 familii care la randul lor au consumat si au adus la fel....

Si daca asta nu ii sistem piramidal, atunci ce-i?

#304
Pazvante

Pazvante

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,938
  • Înscris: 31.10.2008

 malyasorte, on Jan 29 2009, 02:49, said:

spre uimirea ta stau f bn cu asa zisa "scoala"...sunt studenta si pot sa ti spun k deja castig din amway...
unde, la BioTerra?evident, "la distanta"...

#305
bubu30

bubu30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,396
  • Înscris: 04.11.2008
Probabil invata la facultatea de prestigiu amway, unde bine inteles se invata si cuvinte noi si trendy care nici macar in dex nu se reagsesc, gen moolt

Exact, nu e sistem piramidal, sub nicio forma... de aia nu exista produsele amway in magazine, nu?

#306
iMosCraciuni

iMosCraciuni

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.02.2009
Buna, sunt nou in acest forum, am 19 ani , locuiesc in Bistrita si sunt interesat de Amway deoarece acum cateva zile au venit la mine in vizita ceva rude din Ungaria.Toate bune si frumoase, numa ce ma trezesc cu una dintre tipe incepe sami povesteasca despre aceasta afacere.Initial nu suna rau.. o gama larga de produse de calitate oferite exclusiv prin Amway.Am mai citit si auzit de retelele sub forma de piramida in care trebuie sa atragi noi membri dar Amway nu promoveaza recrutarea de personal nou si cam toti banii pentru persoanele fizice provin direct din vanzarea produselor la care se adauga un comision de 30%. Acest comision este cel recomandat de producator iar tu ca intreprinzator esti liber sa adaugi orice somision doresti insa trebuie sa ramai competitiv, normal.Initial am achitat o taza de 25 lei(cost al formularelor si plata transportului probabil) dupa care la prima comanda am primit si un set de accesorii: 3 cataloage cu toate produsele o lista de preturi pt fiecare in parte o "servieta" un DVD cu ceo fi el nus curios  precum si multe alte materiale informative pe care nu am de gand sa le citesc, toate la pretul de 145 lei. Interesant mi sa spus ca in terment de 6 luni de zile daca nu sunt multumit de calitatea/pretul/produsele/serviciile sau pentru orice alt motiv pot inapoia pachetul 2(cel de 145 lei) si voi primi banii inapoi, misto nu? :P . Servieta respectiva nu pare cine stie ce dar cataloagele sunt serioase fiecare produs are acordata cam o pagina mare A4 cu detalii recomandari si sugestii. Interesant ca, la o comanda de peste 200 ron transportul e gratuit (e suportat de firma banuiesc) dar ce e interesant e ca foloesc firma de curierat romaneasca Curiero, la care nu cred ca taxele sunt mici avand in vedere ca tot pachetul sa fi avut pe la 5-6 kilograme iar depozitul pentru partea a europei din care face parte Romania este in Ungaria. Produsele comandate miau venit in 2-3 zile de la comanda o sa va tin la curent cu calitatea acestora.

In legatura cu structura piramidala, e adevarat, cam e piramidala si o sa va dau un exemplu. Persoana "ruda" aia care ma bagat si pe mine o sa ia un comision ca "bonus" din vanzarile mele 10% si asta pe cheltuiala firmei. Persoana care a recrutato pe "ruda" o sa ia si el un comision dar mult mai mic de doar 3% si asa mai departe.Prin urmare daca tie lene sa te apuci sa vinzi produse prietenilor tai si cunostintelor ai putea totusi sa aduni cativa membrii si sai pui pe felie, fie ca vor consuma ei produse sau vor vinde la randul lor mai departe, TU o sa primesti un comision din vanzarile lor. Aici e partea care va supara pe multi dintre voi ca da aspectul unei afaceri ilegale si imorale.

Evident cand o sa ajungi la nivelul sa efectuezi vanzari in cantitati mari (nu stiu ce inseamna vanzari serioase si ce inseamna cantitati mari nu va legati de asta, asa mi sa spus) o sa fi nevoit sa devi Persoana fizica autorizata sau persoana juridica, implicit o sa platesti impozit  pe profit asemenea oricarei alte societati comerciale. Persoanele fizice nu vor plati impozit pe profit(pe cei 30% pe care as putea sai adaug costului produselor) insa eu ca persoana fizica platesc TVA in momentul cand achit rambursul curieratului, chiar mam uitat peste factura din colet si din cei 470 lei valoare totala 70 ron erau TVA asta inseamna ca Amway plateste impozite la stat.Mi sa zis ca printrun acord efectuat cu statu persoanele fizice nu trebuie sa plateasca impozite..ma cam indoiesc doarece eu sunt la liceul econamic si treburile astea mi le baga toata ziua pe gat profii de vreo 4 ani de zile.

Astept sugesti si pareri.

Rudele astea din Ungaria au trait ceva vreme in Romania iar aici au avut diverse afaceri si nu cred ca aveau ei nush ce profit dar de vreo 2 ani de zile nu mai lucreaza si traiesc din amway... eu personal nus nici cu nici impotriva Amway. Astept sa vad calitatea produselor si daca chiar sunt calitative abia astept sa le recomand si prietenilor si NU, nu am de gand sai bag in sistem daca merge bine vanzarea sami mearga mie  ^_^  . De seminare si alea alea nu ma gandesc sa particip repet vreau doar produse calitative chiar daca sunt putin mai scumpe sa respecte raportul calitate/pret conform ccelorlalte produse ale altor firme concurente.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate