Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Da .. caut un serial

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Dunkoff

Dunkoff

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 12.11.2006
Salut ! Daca poate cineva sa ma ajute .. acum 4-5 ani a fost un serial foarte simpatic pe Antena 1 , nu-mi mai aduc aminte multe despre el, stiu ca actiunea se petrecea in Anglia protagonistii erau tineri .. 22-25 de ani :D un fel de .. telenovela ..relatii intre ei .. viata , cam despre asta este vorba in film, iar la sfarsitul episodului la credite era piesa de la Touch and go - Would You .. isi aduce cineva aminte :D ?

#2
solitudes

solitudes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,573
  • Înscris: 07.03.2007
hmm. ce imi aduc aminte de la ei de acu cativa ani era ala cu Jenifer Love Hewitt dar era cu actiunea in state...

#3
KoShiMin

KoShiMin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,813
  • Înscris: 06.09.2006
E destul de simplu, daca te ajuti de imdb. Cauti ce soundtrack-uri au cantat Touch&Go, uite aici: Touch&Go. Filmul pe a carui coloana sonora apare piesa Would You? este American Women/The Closer You Get, pare a fi pe subiectul tau, cu relatia intre adolescenti, dar nu e serial si nu se petrece in Anglia, ci e despre niste irlandezi, care dau iama la puicute prin State, cum zicea si solitudes. Acuma, poate ti-a jucat memoria feste si amesteci detalii din doua filme diferite cu subiect asemanator.

#4
solitudes

solitudes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,573
  • Înscris: 07.03.2007

View PostKoShiMin, on Dec 4 2007, 11:08, said:

cum zicea si solitudes. Acuma, poate ti-a jucat memoria feste si amesteci detalii din doua filme diferite cu subiect asemanator.
am cautat si io pe imdb , era party of life , ma refer la ala cu jenifer love hewitt
altceva nu imi vine in minte de la antena..

Edited by solitudes, 04 December 2007 - 11:11.


#5
rob_din

rob_din

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 476
  • Înscris: 29.08.2005
Serialul se numeste As If

#6
Dunkoff

Dunkoff

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 12.11.2006
OK :D da intr-adevar "As if" cautam ! multumesc mult tuturor care m-au ajutat !  :*

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate