Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 

Islamul īn Romānia

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
240 replies to this topic

#37
Ramunc

Ramunc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,794
  • Înscris: 12.06.2006

Quote

Vad ca nu pricepi... demonstreaza stiintific fiecare afirmatie.
Si eu pot zic ca Ramuc se masturbeaza fiindca abereaza cu gratie si nu are nici o logica.

Daca te referi la stiinta materialista, o pot face doar pe baza psihanalizei freudiene, pe care o resping.

Quote

Demonstreaza stiintific... astept si cateva tratate de specialitate in acest sens.

De ce ar fi stiinta un reper?


Quote

Ramunc, tu te-ai masturbat vreodata ?

Nope.

#38
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007
eu nu am nimik cu alte religii,n-am nimik cu islamicii.Nu prea suport doctrina catolicilor. :huh:

#39
Ramunc

Ramunc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,794
  • Înscris: 12.06.2006

Quote

De spui prostului cć-i prost, te urćŗte fćrć rost
Ŗi de rāzi de-a lui prostie, te priveŗte cu mānie
Iar cānd leagć trei cuvinte, doar te-njurć fćr' de minte.

Din pužul inteligenžei Ramunciene:
QUOTE (Ramunc @ Mar 26 2007, 19:54) *
Sunt oameni care nu au facut laba niciodata. De pilda Vadim. De aceea are o īnfatisare mai putin abrutizata.

QUOTE (Ramunc @ Jun 14 2007, 20:52) *
Femeile se masturbeaza īn proportie mai mica decāt barbatii si de aceea sunt asa placute, gratioase. Cele care se masturbeaza sunt dizgratioase, cum e si doamna doctor care a scris articolele acelea.

QUOTE (Ramunc @ Jan 26 2007, 11:04) *
Parul de pe picioare va dispare de la Dumnezeu īn timp iar dragostea va veni ulterior.

QUOTE (Ramunc @ Jun 2 2007, 15:53) *
Calculatorul e o iluzie mentinuta de Dumnezeu. Legile naturii sunt toate iluzii, nu legi ale existentei.
Sunt sanatos tun iar daca o sa am probleme o sa vad daca ma duc sau nu la doctor.
Īn orice caz nu la dentist, sa-si bage masturbatorul māinile īn gura mea, dupa ce si le-a bagat īn gurile unor scārbosi si sa-mi paradeasca dintii cu bormasina.

La cererea spectatorilor...
QUOTE (Ramunc @ Nov 20 2007, 22:01) *
Un copil de negri crescut de albi va deveni mai alb decāt ar fi devenit daca ar fi fost crescut de negri.

Rāzi aiurea, ce am spus eu īn aceste pasaje e corect.
Īn īncercarea ta de a ma demola faci eforturi disperate dar īti creezi o imagine penibila.

#40
Megara

Megara

    Age, si quid agis!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,511
  • Înscris: 26.09.2006

View PostRamunc, on Nov 25 2007, 19:17, said:

Rāzi aiurea, ce am spus eu īn aceste pasaje e corect.
Īn īncercarea ta de a ma demola faci eforturi disperate dar īti creezi o imagine penibila.
Ca sa te simti bine iti fac si blog  :roflmao:

#41
Ramunc

Ramunc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,794
  • Înscris: 12.06.2006

View PostMegara, on Nov 25 2007, 19:26, said:

Ca sa te simti bine iti fac si blog  :roflmao:

Parca ziceai ca ai viata personala si n-ai timp de raspuns la mesaje. Poate daca ar fi alt tip de persoana m-as simti flatat.

#42
Megara

Megara

    Age, si quid agis!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,511
  • Înscris: 26.09.2006

View PostRamunc, on Nov 25 2007, 19:28, said:

Parca ziceai ca ai viata personala si n-ai timp de raspuns la mesaje. Poate daca ar fi alt tip de persoana m-as simti flatat.
Yeap... am spus ca nu am timp intotdeauna de raspuns la mesaje... si nu era vorba de astfel de mesaje ce necesita 2 randuri.
Ar fi si culmea sa te simti flatat de perlele tale pe care o sa le public in blog. :lol:

#43
landscape10

landscape10

    Banned by landscape10

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,459
  • Înscris: 29.10.2005
Sunt conectat prin telefon la proxy-ul de acasa ca nu-s in buc momentan, am o conexiune vai mama ei, dar nu ma pot abtine sa nu intreb: ce legatura este intre islamul din Romania si aberatiile lui Ramunc?


totusi..chiar daca suntem offtopic..

Quote

Un copil de negri crescut de albi va deveni mai alb decāt ar fi devenit daca ar fi fost crescut de negri.

:rolleyes: :lol:

Edited by landscape10, 25 November 2007 - 19:34.


#44
Megara

Megara

    Age, si quid agis!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,511
  • Înscris: 26.09.2006

View Postlandscape10, on Nov 25 2007, 19:33, said:

Sunt conectat prin telefon la proxy-ul de acasa ca nu-s in buc momentan, am o conexiune vai mama ei, dar nu ma pot abtine sa nu intreb: ce legatura este intre islamul din Romania si aberatiile lui Ramunc?
Chiar aberatiile pe care le scoate mereu si indiferent de subiect...

#45
landscape10

landscape10

    Banned by landscape10

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,459
  • Înscris: 29.10.2005
Sunt cu niste baieti pe aici, lesina de ras citind chestiile alea din semnatura...acum nu ma crede nimeni ca-i pe bune, citez: "nu exista nimeni atat de prost, frazele din semnatura sunt fake" :D

Edited by landscape10, 25 November 2007 - 19:38.


#46
Megara

Megara

    Age, si quid agis!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,511
  • Înscris: 26.09.2006

View Postlandscape10, on Nov 25 2007, 19:37, said:

Sunt cu niste baieti pe aici, lesina de ras citind chestiile alea din semnatura...acum nu ma crede nimeni ca-i pe bune, citez: "nu exista nimeni atat de prost, frazele din semnatura sunt fake" :D
:roflmao:
Pai arata-le postul lui de mai sus in care recunoaste ca tot ceea ce a scris si se afla in semnatura este adevarat :lol:
Ia si link-ul direct http://forum.softped...m...t&p=3699780

Dupa cum vezi, am avut si solicitari de la spectatori pentru adaugiri :D
Unul chiar si-a pus leafa pe o luna la bataie ca sa vada cum arata "acest clasic in viata". Ce se afla intre ghilimele reprezinta intocmai vorbele userului.

Edited by Megara, 25 November 2007 - 19:53.


#47
Ramunc

Ramunc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,794
  • Înscris: 12.06.2006

View Postlandscape10, on Nov 25 2007, 19:37, said:

Sunt cu niste baieti pe aici, lesina de ras citind chestiile alea din semnatura...acum nu ma crede nimeni ca-i pe bune, citez: "nu exista nimeni atat de prost, frazele din semnatura sunt fake" :D

Spune-le sa nu mai rāda ca prostii ci sa analizeze ce am zis.

#48
jihadu

jihadu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,377
  • Înscris: 19.01.2007

View Postlandscape10, on Nov 25 2007, 19:33, said:

Sunt conectat prin telefon la proxy-ul de acasa ca nu-s in buc momentan, am o conexiune vai mama ei, dar nu ma pot abtine sa nu intreb: ce legatura este intre islamul din Romania si aberatiile lui Ramunc?


totusi..chiar daca suntem offtopic..


:rolleyes: :lol:


Simplu :

aberatiile lui Ramu' au ca efect consolidarea Islamului in Romanica :roflmaofast:

#49
jihadu

jihadu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,377
  • Înscris: 19.01.2007

View Postlandscape10, on Nov 25 2007, 19:37, said:

Sunt cu niste baieti pe aici, lesina de ras citind chestiile alea din semnatura...acum nu ma crede nimeni ca-i pe bune, citez: "nu exista nimeni atat de prost, frazele din semnatura sunt fake" :D

Zi-le ,bre , ca au belit belebgheru, daca se supara Ramunc, ii baga intr-o celula cu negri si in maxim 2 luni ajung si ei ciocolatii :roflmaofast:

#50
Ramunc

Ramunc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,794
  • Înscris: 12.06.2006

View Postjihadu, on Nov 25 2007, 19:56, said:

Zi-le ,bre , ca au belit belebgheru, daca se supara Ramunc, ii baga intr-o celula cu negri si in maxim 2 luni ajung si ei ciocolatii :roflmaofast:

vezi ca e ora fixa, nu trebuie sa te pui cu curu īn sus la rugaciune?

#51
jihadu

jihadu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,377
  • Înscris: 19.01.2007

View PostRamunc, on Nov 25 2007, 19:58, said:

vezi ca e ora fixa, nu trebuie sa te pui cu curu īn sus la rugaciune?


Gata, man, ti-am cerut scuze pe topicul cu Europarlam..

E cum zici tu de acum, nu te mai contrazic :console:

#52
Ramunc

Ramunc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,794
  • Înscris: 12.06.2006

View Postjihadu, on Nov 25 2007, 20:04, said:

Gata, man, ti-am cerut scuze pe topicul cu Europarlam..

E cum zici tu de acum, nu te mai contrazic :console:

No problem. Sa vedem ce face biata Megara, daca īsi cere si ea scuze sau continua cu bascalia sa lipsita de haz.

#53
Megara

Megara

    Age, si quid agis!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,511
  • Înscris: 26.09.2006

View PostRamunc, on Nov 25 2007, 20:08, said:

No problem. Sa vedem ce face biata Megara, daca īsi cere si ea scuze sau continua cu bascalia sa lipsita de haz.
Eu ti-am zis ca iti fac blog... asa ca nu ma mai intreba ce fac :D

#54
ecotech

ecotech

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,248
  • Înscris: 05.03.2006
Dom'le Ramunc, parca mai este un personaj pe SP, tudorel666, care are pareri (hmmm...mai bine zis obsesii) ca ale tale.

1.

"Orice experienta modifica fiinta umana īntr-un anume mod. Masturbarea are efecte foarte profunde asupra fiintewi umane. Copiii, care nu s-au masturbat, au chipul armonios, ochii senini. Acelasi lucru se vede si la putinii barbati care nu s-au masturbat sau la cei care au constientizat urāciunea acestei practici si au īncetat-o."

Acum ceva zeci de ani, nazistii faceau aceleasi presupuneri ca ale tale, ca specimenele de homo sapiens care nu sunt de o anume rasa si nu au un anumit tip de trasaturi, sunt untermensch, doar pe ideea de CUM ARATA. Din punctul meu de vedere, esti egal cu ei, in prostie.

Apropo, sper ca esti pregatit sa aduci dovezi in legatura cu afirmatia "chipul armonios, ochi senini". Ia pune o poza nenea Ramu', sa te vedem cat de frumos esti tu. Prea te tot lauzi cum ca tu ai fi ubermensch-ul din zona si noi toti niste personaje numai bine de trimis in camera de gazat.

2. Aberatiile tale in legatura cu islamul ? Jihad ? Ai macar habar despre ce vorbesti?



LE: Megara, poti face ceva sa ajungem inapoi la tema originala a discutiei?

Edited by ecotech, 25 November 2007 - 23:12.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate