Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 

Beltronics RX65 Professional Series - Radar Detector

- - - - -
  • Please log in to reply
726 replies to this topic

#721
kng

kng

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 02.08.2004
Detectorul asta este excelent, nu sunt benzi "euro" din cate stiu eu, ci anumite benzi mai raspandite afara. Le stie pe toate, poti sa il cumperi fara griji. Mie imi vedea radarele si cu 2 km inainte, sau peste deal cand eram prin Dobrogea. Spun vedea pentru ca de vreo 6 luni nu il mai folosesc. S-a stricat sistemul de prindere, imi pica frecvent pe bordul masinii, asa ca am renuntat la el.

#722
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

View Postkng, on 17 iulie 2015 - 16:25, said:

Detectorul asta este excelent, nu sunt benzi "euro" din cate stiu eu, ci anumite benzi mai raspandite afara. Le stie pe toate, poti sa il cumperi fara griji. Mie imi vedea radarele si cu 2 km inainte, sau peste deal cand eram prin Dobrogea. Spun vedea pentru ca de vreo 6 luni nu il mai folosesc. S-a stricat sistemul de prindere, imi pica frecvent pe bordul masinii, asa ca am renuntat la el.

Eu imi pierdusem ventuza aia si l-am infipt sub tetiera locului din dreapta (liber), cam la extreme cu intinderea cablului :)

#723
Cristy85

Cristy85

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 03.09.2004
merita upgrade de la beltronics 940 la rx65? am gasit un RX65 in state cu 630 ron

#724
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Vezi ca alea de Europa au soft diferit, sunt RX65EU

#725
Cristy85

Cristy85

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 03.09.2004
da, dar progresele sunt pe Ka din ce am citit...

#726
gra1

gra1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 22.02.2010
Pentru Romania e recomandat sa cumperi varianta euro/intl, nu cea USA...

#727
cosmin_ardelean

cosmin_ardelean

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 633
  • Înscris: 16.11.2007
Eu am un RX65e de 11 ani. Cu masina merg zilnic dar nu l-am luat de pe bord niciodata, ca e iarna, ca e vara (doar de cateva ori cand l-am mutat pe alta masina). Merge perfect si acum, ca in prima zi.
Zilele trecute am cumparat inca unul pentru cealalta masina, sa nu-l tot mut. Doar ca de data asta un RX65a "tuned for international markets", cu afisaj albastru. Sper sa fie la fel de bun.

[ https://i.ebayimg.com/images/g/xo4AAOSwqaRcnRMK/s-l1600.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://i.ebayimg.com/images/g/cB8AAOSwfeZcnRMb/s-l1600.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate