Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aparat foto zoom mare

Daca aveți chef, descrieți locuin...

Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!
 La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...
 Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...
 Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...
 

Probleme cu Teac DV-W58G

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
Niciun răspuns pentru acest subiect

#1
ace2

ace2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 55
  • Înscris: 12.06.2004
1. Am cumparat teacu acu vreo o luna si abia am scris 4dvd acu 2 zile dintre care mi-a stricat unu ramanand la nero 6.300 la 1% el contorizand timpul.Altul l-am lasat doar cu vreo 1gb scris si cu multisesion si acu imi da eroare ca nu poate sa finalizeze dvd oricat de mult(ori putin) as baga pe el.Asta mi se mai intampla la inca un dvd cu sesiunea inca deschisa.
2. Dupa ce incerc sa scriu si nu merge nici ca pot sa mai deschid dvd.apas degeaba pe buton.nu merge deschis pana la urmatorul restart. (asta se intampla pe 2 calc dif si 2 sist de operare dif Win98 si XP).
Problema de Nero?Problema Hardware? DVd stricat(chiar daca e nou)?Oare nu merge multisesion pe orice dvd de scris?
Mai exista care caruia i s-a intamplat?Experiente nereusite
Sugestii??tot ce credeti scrieti pe aici..
Multumesc.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate