Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 

PC Garage - Pareri / Sugestii / Reclamatii

- - - - -
  • Please log in to reply
764 replies to this topic

#757
kopilu_198

kopilu_198

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,394
  • Înscris: 25.10.2008
suntem cumva in data de 6.11?

#758
andrey_dumytrescu

andrey_dumytrescu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 650
  • Înscris: 06.08.2007
Si pe forum la pc Garage sunt reclamații. Am un produs comandat si plătit miercuri stoc magazin suficient arată ca ajunge vineri. Același mesaj îl primesc ca voi primi sms când e predat la curier. De atunci starea comenzii este “pregătită”..
Ceva se întâmpla cu livrările de la pc Garage…☹

#759
andrew_zx

andrew_zx

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 116
  • Înscris: 20.10.2021
voua vi se pare un motiv justificat respingerea garantiei pentru o tastatura mecanica doar pentru ca avea ceva praf intre taste? bine inteles ca au zoomat bine cu aparat foto profesional cand i-au facut poze ca sa arate ca are ''praf'' intre taste

#760
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,577
  • Înscris: 10.04.2009
mai cumpara cineva de la astia ?

credeam ca au dat faliment pana acum la cat sunt de jegosi Posted Image

Edited by beavis03, 23 January 2022 - 15:49.


#761
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006

View Postandrew_zx, on 23 ianuarie 2022 - 15:15, said:

voua vi se pare un motiv justificat respingerea garantiei pentru o tastatura mecanica doar pentru ca avea ceva praf intre taste? bine inteles ca au zoomat bine cu aparat foto profesional cand i-au facut poze ca sa arate ca are ''praf'' intre taste
ANPC

#762
MediumPlayer

MediumPlayer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,338
  • Înscris: 11.08.2016

View Postbeavis03, on 23 ianuarie 2022 - 15:49, said:

mai cumpara cineva de la astia ?

credeam ca au dat faliment pana acum la cat sunt de jegosi Posted Image
N-au cum. Ii tin emag in carca de cativa ani, de cand i-au cumparat.

#763
echoshoworacle

echoshoworacle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,008
  • Înscris: 21.02.2022
Ce sistem cretin de logare au astia de la garaj; m-a scos din toti pepenii! Nu resusesc sa ma loghez pur si simplu! Client de peste 10 ani! am cont de utilizator cu adresa de outlook.com

Edited by echoshoworacle, 09 February 2023 - 20:40.


#764
coldfear

coldfear

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 22.04.2010
Sa mai animez putin topicul cu "meseriasii" de la garajul... lui peste prajit. O cunostinta a cumparat de la ei in vara acestui an la recomandarile mele (imi musc limba si acum) un sistem "pe piese" Toate bune si frumoase, sistemul asamblat dar placa video- Rx 6700xt incepe sa dea rateuri dupa vreo 2 luni: ba un restart, ba un freeze si tot asa practic sistemul devine inutilizabil. Zic sa testez- am reinstalat windows, test memorii, teste sitetice- totul OK dar cum intra intr-un joc se restarteaza sau se blocheaza. Placa am testat-o si in alt sistem si face la fel.
Acum vorbesc cu ei trimit placa si dupa vreo 2 saptamani o primesc cu rezolutia placa functionala fara interventii. Zic ok, testez din nou si face fix la fel.
Acum incepe show-ul cu un anume Andrei de la garantii care incepe vechea gargara cum ca placa a fost testata si este ok si ca problema este la mine. Îi spun in ce fel au testat-o si el imi spune ca au trimis-o la service-ul importatorului si la ei este OK. Ii zic ca vreau sa iau legatura cu service-ul dar se face ca ploua si incepe o poezie dinainte invatata... cum ca daca vreau sa trimit tot sistemul trebuie sa platesc si transportul si testarea la ei in service....
Si imi cere sa fac o fiimare, si in timpul filmarii sa filmez si placa video in sistem si in acelasi timp sa se vada si serialul... :)
Deci este de noaptea mintii! Luati aminte cand cumparati si mai ales de unde cumparati!

Edited by coldfear, 08 December 2023 - 22:11.


#765
coldfear

coldfear

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 22.04.2010
Revin dupa o luna cu urmatoarea rezolutie: placa video a fost schimbata in garantie...dar  doar, dupa ce cunostinta in cauza, ajunge la Bucuresti la sediul lor, cu tot sistemul complet cumparat de la meseriasii garajului din fundul curtii. A lasat sistemul si nu a plecat pana nu a fost verificat. Deci niste hoti altfel cum poti sa le spui dupa ce placa a fost trimisa la garantie si nu s-a rezolvat nimic.
Evitati pe cat posibil garajul lu' peste prajit!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate