Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aparat foto zoom mare

Daca aveți chef, descrieți locuin...

Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!
 La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...
 Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...
 Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...
 

Stranduri in Bucuresti

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
77 răspunsuri în acest subiect

#73
tzily

tzily

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 83
  • Înscris: 12.09.2008
Pentru un om care tine de bani recomand Cara (apropo, are cineva idee daca s-a deschis ? normal asa ar fi, dar n-am mai trecut pe acolo si siteul vad ca nu este actualizat) sau de fiecare data cand am fost la Ciurel in crangasi, m-am simtit bine, e important sa prindeti apa curata.

Am fost saptamana trecuta la water park pt. prima data si i-am injurat 3 zile. Apa era curata, cu exceptia unor jeguri si bete aruncate de prosti. Dar topoganele sunt infecte, prost asamblate, foarte prost. Pentru ele m-am dus acolo, degeaba. Cele mai mari parca ar fi facute sa te rasuceasca dupa burta pe spate si invers in bataie de jos, asa ceva nu este posibil. M-am lovit la cap de cateva ori chiar daca eram baricadat, m-am lovit si la maini si la picioare rau, m-am julit pe maini/picioare/burta si mai ales, m-am taiat la un deget; era sa mi-l si rup. M-am uitat acasa, pe ambele picioare eram epilat cat o palma, pe bulane; am ramas masca. Si tot am continuat sa ma dau, pentru ca nu sunt genul care se invata minte din prima. Am zis hai ca daca tot am platit..... in final sa realizez ca mi-am rupt pantalonii in cur, tot pe topogan.
Inainte sa plec am citit pe aici si am zis ca sunteti voi fitosi cei care ati fost nemultumiti de water park, pentru ca am mai fost la Aqua Magic in Mamaia si nu m-am saturat o zi intreaga de topogane + ca nu m-am lovit odata. Dar ce sa faci, betmen! betmen!
Nu mai calc in viata mea.

Editat de tzily, 19 iunie 2010 - 17:07.


#74
marele

marele

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.893
  • Înscris: 22.01.2007
Hah si eu mi-am rupt pantalonii pe topogane anul trecut la Water Park. :))

#75
cristi_costache

cristi_costache

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 9
  • Înscris: 26.03.2010
am fost acum cativa ani cand era canicula la strandul crangasi la insistentele unui prieten.apa cam murdaru ca de obicei tigani care flegmau in apa,dar am zis ce pot pati apa are clor in ea se dezinfecteaza.ca sa vezi a doua zi am facut conjuctivita la ambii ochi datorita reactiei cauzate de clorul din apa amestecat cu urina.de atunci am jurat ca nu ma voi mai duce pe acest strand,mai bine la scaldat pe lacul morii decat acolo.

#76
DannY-L

DannY-L

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 289
  • Înscris: 16.10.2006
Deci strandul din Titan pare cam singura alternativa viabila.

#77
tutun_bucuresti

tutun_bucuresti

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 7
  • Înscris: 16.05.2011
s-a deschis vre-un strand?

ce-mi recomandati in berceni, strandul vacaresti sau ala de langa brancoveanu?
pana acum am fost la ciurel in fiecare an si nu se pisa nici dracu in apa cum zic toti prostii

#78
danyel79

danyel79

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 24.07.2014
A fost cineva recent la strandul copiilor(vacaresti).Ceva impresii?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate