Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Sony-Ericsson V640i

- - - - -
  • Please log in to reply
406 replies to this topic

#73
da mann

da mann

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 19.04.2007

View Postaulele200, on Jul 7 2008, 13:50, said:

salut all am si eu o intrebare ? debea mi-am luat de 3 zile telefonul de unde fac si eu rost de un driver sa se auda muzica mai bine  :D  :D inafara va rog de SE-tuning plz daca se poate un link de download  :kisstogether:
ok din cate stiu eu nu se poate intra in tel deocamdata :death: ..deci nu le poti schimba. daca gresesc eu scuze...altfel s-ar fi inceput pe topic-ul asta discutii despre asa ceva. cius

#74
wappy

wappy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 29.12.2004
Deja dupa o luna casca face figuri in sensul ca bazaie in timpul initierii apelului si in timpul convorbirii.Coincidenta este ca am doua bucati(unul negru si celalalt havana gold) si ambele aceasi problema.A mai avut cineva astfel de problema si a rezolvat fara service?

#75
da mann

da mann

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 19.04.2007

View Postwappy, on Jul 9 2008, 17:37, said:

Deja dupa o luna casca face figuri in sensul ca bazaie in timpul initierii apelului si in timpul convorbirii.Coincidenta este ca am doua bucati(unul negru si celalalt havana gold) si ambele aceasi problema.A mai avut cineva astfel de problema si a rezolvat fara service?
sincer am mai auzit de problema asta la un prieten;se intampla nici sa nu se auda. nu stiu eu nu am avut probleme cu el...deocamdata...eu zic sa profiti de garantie cat o mai ai mai bine du-l acum decat sa ai probleme si mai mari mai incolo. bafta

#76
adelan

adelan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 17.02.2007
am si eu de cateva saptamani telefonul ... nu am avut probleme cu el ...  singura chestie care ma deranjeaza cu adevarat sunt torurile de apel... adica melodii care se aud perfect in media player`ul telefonului se aud infect daca le pun ca ton de apel cu volumul peste 5  <_<

aveti si voi aceasi problema sau sunt doar eu mai "norocos" ?

#77
da mann

da mann

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 19.04.2007

View Postadelan, on Jul 13 2008, 11:09, said:

am si eu de cateva saptamani telefonul ... nu am avut probleme cu el ...  singura chestie care ma deranjeaza cu adevarat sunt torurile de apel... adica melodii care se aud perfect in media player`ul telefonului se aud infect daca le pun ca ton de apel cu volumul peste 5  <_<

aveti si voi aceasi problema sau sunt doar eu mai "norocos" ?
nope din pacate nu esti singurul. :lol: daca pun o mel care are bass puternic imi baraie. depinde de melodie. dar mai rar sase auda mai bine,deci nu e nimic in neregula asa sunt toate. cius :peacefingers:

#78
adelan

adelan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 17.02.2007
crap ... o sa`mi reconditionez w800i`u pana o sa apara un update pt v640i  <_<

#79
yeeeeman

yeeeeman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,498
  • Înscris: 21.01.2007
Ce casti primesti la v640i?

#80
shteck2k6

shteck2k6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,566
  • Înscris: 19.10.2006
Am cumparat un V640i de la vodafone de pe magheru pe 26 iunie.
Bateria in mod normal pe mine ma tinea 4-5 zile. Ieri dupa o incarcare de vreo 2 ore, l-am scos din priza, iar dupa 3 minute bateria goala. L-am pus la incarcat, dar nimic! Telefonul mort.  :curse:
L-am dus la ei azi si mi-au spus ca va fi gata in maxim 10 zile lucratoare. A mai patit cineva asa ceva?

#81
RCG

RCG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,386
  • Înscris: 20.09.2006
Va fii gata in 10 zile lucratoare? WTF? Atat le ia sa inlocuiasca o baterie? Vai de capu' meu. Cel mai probabil o fluctuatie a curentului a provocat un scurt la baterie si acum e moarta :).

#82
shteck2k6

shteck2k6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,566
  • Înscris: 19.10.2006
Pai asa e in romania.
Pana il trimite la service.. etc.etc.  Doar nu va asteptati sa va fie rezolvata pe loc problema. :P
Pe fisa aia scrie ca a fost trimis la service-ul  WSC

#83
zeneseu

zeneseu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 24.07.2008
@shteck2k6  Din fisa de service reiese ca telefonul va fi gata intr-un interval de la minim 5 zile pana la 30 de zile. Pana una-alta, poti urmari stadiul telefonului pe pagina web a WSC, introducand numarul de IMEI.Pe la WSC sta cam 3 zile.

#84
shteck2k6

shteck2k6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,566
  • Înscris: 19.10.2006
Am introdus imei-ul telefonului acolo dar nu apare nimic. Probabil inca nu a ajuns in service-ul lor!

#85
zeneseu

zeneseu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 24.07.2008
Cand l-ai lasat la Vodafone? Teoretic ar trebui sa iti arate ceva gen  "courierCP-wsc" si data .

Edited by zeneseu, 24 July 2008 - 09:30.


#86
shteck2k6

shteck2k6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,566
  • Înscris: 19.10.2006
Ieri pe la ora 15:00 l-am lasat la vodafone magheru.

#87
SiLviU92

SiLviU92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 08.02.2008
Am o intrebare cum se instaleaza aplicatiile java pe acest telefon? ms

#88
shteck2k6

shteck2k6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,566
  • Înscris: 19.10.2006

View PostSiLviU92, on Jul 24 2008, 14:18, said:

Am o intrebare cum se instaleaza aplicatiile java pe acest telefon? ms
Cel mai simplu e sa le trimiti prin bluetooth. Cel mai simplu.

#89
maztheplaya

maztheplaya

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 01.09.2006
Am cumparat si eu astazi V640 Havana Gold, am facut cateva poze si am constatat ca pozele se vad foarte prost, claritate ca la VGA, am facut cateva poze cu un v630 al unui prieten si se vedeau normal ca la 2mp, la mine camera principala, la capitolu claritate, e la fel ca si cea secundara.

La setari am pus VGA 1mp si apoi 2mp nici o schimbare in afara de  rezolutie imaginii.

#90
shteck2k6

shteck2k6

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,566
  • Înscris: 19.10.2006
Subscriu. Intr-adevar e foarte slaba camera. E oribila.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate