Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

logo, afise, flayere, brosuri...freee

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
Deci daca mai vreti bannere,logo...pt site :D ... accept si credit pe tel sau porcarie :P  :rolleyes:  acum nu sariti cu posturi de genu "hahaha ceri si bani acum" sau mai stiu eu ce ziceti voi (partea aia de useri care fac numai caterinca...) Ms...Nu vrei nu vrei iar daca vrei dami pm...

#20
orixweb

orixweb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 04.12.2006
noob...

#21
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
LOL ... Vorbesti de foame,sete si alte semne la care nu le`ai mai simtit de mult placerea?Sau iti zic ceva fati o pritena mai odihnesteti mainiile sincer acum..ce sa iti mai zic..nu mai zic nimic pentru ca trebuie sa pun numai ** cum ar venii dute`n m**** m*** de r**** ... pacat de tine... sincer te bagi in seama ca miezu .. hai salut...

#22
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
Astept de lucru :P...dati pm :P...
P.S. :fara sparti :-s ca orix

#23
Purice`

Purice`

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 21.08.2005
Salut.  
Uite parcursul tau de la initierea subiectului asta :
faci gratis logo-uri ....
faci un banner foarte foarte indecent , te dor ochii daca te uiti mai mult de 5 secunde (pentru cei cu probleme cu vederea proasta)
ai primit ceva feedback si te-ai infoiat .
ai cerut bani pentru ele

.... ceva nu suna cum trebuie.

Daca doresti sa-ti faci un portofoliu, incearca sa iei o idee si s-o redai in stilul tau, sau pentru antrenament incearca sa copiezi ceva cat poti tu de bine (ar fi un inceput) .

#24
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
Salut
"(faci un banner foarte foarte indecent , te dor ochii daca te uiti mai mult de 5 secunde (pentru cei cu probleme cu vederea proasta)" pai lasa calculatoru daca ai probleme cu vederea (nu fac ofensa sau alt ceva... dar zic parerea mea...)
"ai primit ceva feedback si te-ai infoiat ." Un spart care intra si zice"noob" stie ce este cu viatza lui ? Trebuie luat in calcul?cum sa nu ma infoi ? macar sa zica ce nu ii place nu intra ca ultimu distrus si zice "noob"
"ai cerut bani pentru ele" te cred ca nu suna bine toti vrem free
"Daca doresti sa-ti faci un portofoliu, incearca sa iei o idee si s-o redai in stilul tau, sau pentru antrenament incearca sa copiezi ceva cat poti tu de bine (ar fi un inceput) . " Cand o sa am timp am sa fac si asta ... :D daca imi ofera cine un subdomeniu ceva  pana iau eu 1 domeniu este bine venit :D

Multumesc

#25
Cosmi

Cosmi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 05.08.2006
Ma gandeam sa colaborez cu tine, dar vad ca te aprinzi din orice... Cand o sa iti zic ca logo-ul ala nu e bun, ce-o sa imi faci ?  :mellow:
@Purice` ti-a spus ceva bun... Invata sa asculti de sfaturile altora, eu asa am facut si acum e bine :)

#26
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006

View PostCosmi, on Oct 22 2007, 16:17, said:

Ma gandeam sa colaborez cu tine, dar vad ca te aprinzi din orice... Cand o sa iti zic ca logo-ul ala nu e bun, ce-o sa imi faci ?  :mellow:
@Purice` ti-a spus ceva bun... Invata sa asculti de sfaturile altora, eu asa am facut si acum e bine :)
ok:P ... cum crezi tu ;)) Ce sa iti fac..nimic lol  ;)

#27
crst_g

crst_g

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,167
  • Înscris: 27.06.2006

View Postdemos, on Sep 25 2007, 18:17, said:

Daca aveti nevoie de logo, afise, flayere, brosuri, calendare, mape,header,bara menu free doar daca aveti nevoie si il puneti pe site nu imi trebuie nimic de la voi doar sa il puneti pe site la voi ... asta este rasplata fata de mine ... daca vreti astept un pm !
eu as avea nevoie de niste sarmale... te bagi?  :rolleyes:

#28
Purice`

Purice`

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 21.08.2005

View Postcrst_g, on Oct 26 2007, 08:00, said:

eu as avea nevoie de niste sarmale... te bagi?  :rolleyes:
macar incearca sa-i dai un raspuns mai ... mare daca tot ii ceri sarmale. Poate i-ai explica de ce nu te trebuie sa se avante asa de repede in chestiile , puna nu prinde experienta. -_-  
Poate daca i-ai explica tu ( <_<  ) ar intelege  insa e foarte usor sa-i aruncam la unu in  fata o jignire marunta sau nu...

:rolleyes:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate