Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

SOLID BASE

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
tda1514a

tda1514a

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 27.08.2007
uite am gadit si eu thrad-ul asta cu trupa care pe mine ma facut so danses si apreciez pana in 2001 cand de atunci nu sa mai auzit nimic de ea!
daca ar fii sa ii fac o recpitulare .. nu am sa uit imaginile trecutului cum lovea locul 1 pe radio contact 96.1 ..
Solid Base - The right way loc 1
Dear Mom - I wanna know loc 2
Bobby Summer - La di la loc 3

nu mai zic prin anul 1997 cum rasunau scarile blcurilor cu chura lya aia indinana , mirror mirror , stars in the night , fly to be free .. mult timp a durat asa ceva , parca ma si vad cum dadeam si eu tare cand canta pe undeva!
trupa .. Isabelle Heitman  cu vocea care a reusit sa incante pe oricine , si Niclas Lindberg cel care ajuta cu ideeile si instumetala , Cool James and Black Teacher in pima parte ca productie iar partea a dua cand revolutiona euro cu Jonas Eriksson si Mattias Eliasson production!

mai tzineti minte cum era aceasta formatie fredonata la noi in romania?

Edited by tda1514a, 28 August 2007 - 08:19.


#2
tda1514a

tda1514a

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 27.08.2007
super .. am ramas inca pe tema anilor trecuti si a imaginlor de pe casetele care acum le am la dulap! uite un mic scan! Isabelle Heitman  :D

Attached Files



#3
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
se mai aude ceva ? a auzit cineva ceva .. mai scoate oare muzica sau gata sa lasat de sportul asta?!

Edited by Zvartoshu, 02 October 2007 - 01:44.


#4
proxxxy

proxxxy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,078
  • Înscris: 15.07.2003
au avut melodii foarte reusite, stiu ca atunci cand am dat de ei (acum 5-6ani) ma trezeam noaptea sa pot downloada melodiile lor de pe internet :)
pacat ca nu au mai scos nimic nou, si probabil! ca daca ar face-o, nu ar mai fi la fel de buni.

#5
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

 proxxxy, on Oct 2 2007, 22:46, said:

au avut melodii foarte reusite, stiu ca atunci cand am dat de ei (acum 5-6ani) ma trezeam noaptea sa pot downloada melodiile lor de pe internet :)
pacat ca nu au mai scos nimic nou, si probabil! ca daca ar face-o, nu ar mai fi la fel de buni.
nu uit ziua in care sa lansat clipul ticket to fly .. extra videoclip , facut cu elicopter , de pe o schela de bloc , filmare din elicoper pana pe schelau unde era isabelle , etc .. au aratat la make wideo pe mtv .. si eram oki si urechi , nu mai iti spun cand am vazut la "data video" la ora 1 dupamiaza , ca era emisiunea mea favorita , am ramas noduri si fundite cat sau chinuit sa il creeze in ore si cate au avut gresite , ca printuri si cadre!
amintiri am multe cand zic "solid base " cand zic .. star in the night , right away , mirror , mai ales fly to be free ... introul acesteia cat de tare a putut sa fie !  :D

Edited by Zvartoshu, 03 October 2007 - 22:46.


#6
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
Si mie imi place mult, mai ales Never Know si Love. S-a mai posta info despre ei mai demult si pe topicul dedicat eurodance.

#7
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

 Masterboy, on Oct 5 2007, 05:06, said:

Si mie imi place mult, mai ales Never Know si Love. S-a mai posta info despre ei mai demult si pe topicul dedicat eurodance.
de acord , dar aici numai de ei o sa vorbim , am pe unu care are casete , eu am in pc vidoclipuri , album , si am si cateva amintiri ,
@TDA1514 pe unde te mai ascunzi , vino si tu cu ceva discutii! ;)

Edited by Zvartoshu, 05 October 2007 - 12:20.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate