Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Ajutor inscriere la un club de fotbal!

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
alexmiq_90

alexmiq_90

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 08.01.2007
Vreau sa ma inscriu la un club de fotbal la juniori. Am 16 ani, si clubul sa fie din Bucuresti. Imi putetzi sa-mi sugerati un club, o adresa, un numar de telefon, sau un site????plz

#2
icx

icx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 635
  • Înscris: 25.02.2007
Si pe mine ma intereseaza. :) Tot Bucuresti, tot 16 ani (decembrie '90).

#3
kayn_010

kayn_010

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 16.07.2007
Si eu as vrea sa ma reapuc de fotbal ca sa zic asa.Am 15 ani,am jucam fotbal la club pana la varsta de 13 ani si de atunci m-am lasat de sportu` asta si acu ma caiesc...Oare la 15 ani e prea tarziu sa reiau sportu asta ??

#4
fetyko

fetyko

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.05.2009
si eu as vrea sa ma inscryu la un club de footbal la juniori.is din vulcan am 16 ani 1,82 m ce pot sa zik jok footbal de la 4 ani tot am zis ca ma inscriu  la un club de footbal darr tot uitam darr aicea la mine nu se fac preselecty.inscryery  si mno naveam unde sa merg si am dat peste site-ul asta si am zis sami incerc norocu :D poate ma inscryu la vrun club nu conteaza  si in bucuresty daca ee ..;) vreau sa ajut steaua sa mearga bn ;);) ok mai multe detali pe id-ul flory_ronaldinho ..sper sa ma contactaty ;);)

#5
cr1s71_13

cr1s71_13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 926
  • Înscris: 15.09.2007
Cine mai vrea astept pm

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate