Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 

De parca nu am fi stiut

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
gamezcdr

gamezcdr

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,474
  • Înscris: 26.08.2005
Du-te nu mai zi...  Stii care a fost prima Skoda ? Se compara aia cu Loganu' ?

Sportul national la romani: datul cu parerea...

Edited by gamezcdr, 12 August 2007 - 18:50.


#20
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
bre e asa de documentat articolul ca ala habar nu are ca o Dacia a costat si 5700 de euro si ca acum e in jur de 6400. si codul proiectului a fost x90. articol retard pentru amatorii de senzational, pt ca nu stiu ce ne f**e grija ce s-a promis si nu incercam sa judecam masina pentru ceea ce este si ceea ce s-a facut la colibasi prin intermediul ei. si cum avem o industrie auto (industrie deci nu neaparat dacia) relativ puternica care se datoreaza si celor de la colibasi. da nah.. asa sunt unii din presa, scurma intr-un rahat imaginat de ei sperand ca cititorii sa creada ca au "clocit" ziaristii un diamant

#21
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006
Total offtopic: Maxi, bine ai revenit printre noi! Sa stii ca tot forumul ti-a simtit lipsa!  :hug:

#22
gamezcdr

gamezcdr

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,474
  • Înscris: 26.08.2005
Marius probabil ca daca Loganul esua tu erai din grupul ala care sarea pana in tavan de bucurie.....Adu-ti aminte de bancul cu cazanul de smoala.

#23
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006
Nu, nu prea aveam de ce sa sar in sus de bucurie, cu regret. Nu stiu bancul despre care vorbesti. Eu doar i-am urat un bun venit lui maxi!

#24
$eb

$eb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,916
  • Înscris: 08.06.2005
Mai vreau sa mai adaug un lucru.

De cand mi-am luat Logan, acum 2 ani si ceva is mai atent la stirile despre Dacia.

Vreau sa va spun ca apar stiri din astea senzationescu-0TV cam o data la 3 luni cel putin. Eu unul m-am plictisit de cate ori am citit ca Dacia va da faliment, Dacia ne-a mintit, Loganul nu se merita, Loganul se face praf la accident, Skoda/ bulgarii/ VW /Suzuki /Toyota /Chevrolet Aveo /Hyundai Accent va elimina definitiv Loganul de pe piata, etc,etc....

Pana la urma nu s-a intamplat nimic. Poate doar s-au vandut niste fituici numite ziare.
M-as bucura daca ar combate cineva defectele Loganului cu niste rapoarte de service globale pe toata tara, cu atitudinea service-urilor, calitatea pieselor ,etc,.. si nu baliverne din astea, cu Loganul e frigider, Loganul e tigaie, doar pentru ca "eu" mi-am cumparat tot o pocnitoare de masina ieftina ca Fabia,Accent,Aveo dar nu am depasit complexele de cand conduceam berlina 1310 din 1985. -_-

Edited by $eb, 13 August 2007 - 08:15.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate