Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Win CE .NET 4.2 Core (cum sa intru in explorer?! problema la un MYGUIDE NAVIGATOR 4000)

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
asgaard

asgaard

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.06.2006

View Postcyupa, on Jul 26 2007, 22:51, said:

Ma poate cineva ajuta?!  :console:
Salut daca vrei sa ai mai multe optiuni pe GPS tau te pot ajuta eu.
Daca vrei sa te apuci de treaba trebuie sa ai un cablu de date si un pic de rabdare.
Ma contactezi si vb

#20
DMX512

DMX512

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 13.12.2007

View Postcristian11, on Jul 27 2007, 13:01, said:

Intii cauta (informatii sunt destule) si nu se poate sa nu gasesti solutia!
Si nu te incrunta, ca a mai facut cineva pe aici la fel, si "plinge" de prin Aprilie dupa ajutor!
Iar de postat solutia, nu o s-o faca nimeni, pentru ca este solutie warez si este interzis pe acest forum!
Stai linistit ca la rezolvat si fara 1 milion si are si igo si mio care merg cu acelasi card.
Dar trebuie sa recunosc ca a sapat tare de tot pe net.
Macar nu mai spune-ti ca nu se poate e f.greu.Totul este abureala numai ca sa faceti lumea sa va sune sa
le luati bani

#21
i_t_i_x

i_t_i_x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 22.06.2007
Nush cum sa spun dar cristian11 are dreptate...
Toti cautam, dar softpedia insa nu ofera solutii warez...si asta este un + pentru ei...
Eu cel putin nu am gasit niciodata aici suport warez... dar de fiecare data cand am avut nevoie, am reusit sa-mi rezolv problemele... ;)
Asa ca nu merita sa va incruntati  si respectati sfatul lui cristian ;) LUATI SI SAPATI!
(...srry de offtopic...)

#22
Sergheiq

Sergheiq

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 23.01.2006
Am si eu un Mio 268 care functiona. Eu am luat de pe siteul lor un patch care ar fi trebuit sa ii faca "update", dar din pacate acum nu mai merge nici SDul original nici orice SD pe care il bag. Intrebarea ar fi: cum pot sa intru in windows explorer? De acolo sper ca ma descurc. As prefera intr-adevar o solutie mai usoara decat asta, dar ORICE solutie e bine venita.
Multumesc!

George

#23
Sergheiq

Sergheiq

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 23.01.2006
Ehh.. pana la urma am facut din nou updateul... L-am lasat intai sa intre in meniu cu cardul pe care il bagasem... (aici imi zicea ca nu gaseste harti) Apoi am bagat SDul original (care continea folderul Installation si folderul Miomap) si apoi a mers. Ciudat. Bine ca a mers.

#24
danchifu

danchifu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.11.2009
buna. am un gps evesham nav-cam 7000(win ce .net 4,2 core) care e adus din irlanda. problema e ca nu are harti pentru romania si la cate servisuri l-am dus,toata lumea a zis ca nu se poate face ca e nu stiu cum. ma poate cineva ajuta?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate