Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 

Otelul Galati

- - - - -
  • Please log in to reply
1235 replies to this topic

#19
CaTalyN92

CaTalyN92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 21.05.2008
Paraschiv e in forma mare de la Galati!  -_-

#20
SoR!n

SoR!n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,772
  • Înscris: 29.12.2006
Felicitari Otelu pentru meci!! :D

#21
cristifettik10

cristifettik10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 282
  • Înscris: 06.11.2007
Si de la Arad: Hai Otelu!!!

#22
KoShiMin

KoShiMin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,813
  • Înscris: 06.09.2006
E, uite ca se poate :D : http://gsp.ro/stire/gabi-paraschiv-convocat-in-premiera-la-nationala-92926.html. Ne-o fi auzit Piti suduielile!  :coolspeak:

#23
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
un joc foarte bun al otelului,bravo otelul!bravo paraschiv!

P.S:Tot va doresc sa luati bataie cu 5-0 cand jucati cu dinamo :P

#24
StarSteel

StarSteel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,285
  • Înscris: 06.10.2006
Iata ca o echipa total neinsemnata pe numele ei Vaslui a devenit in scurt timp o echipa extrem de urata la Galati, cum ar putea fi altfel cand ne-a fost furata o participare in UEFA Cup. Din aceasta cauza meciul de maine e unul extrem de important iar astazi ne umplem plamanii cu aer pt. a avea suflu la injuraturile si fluieraturile destinate unei mari dejectii din fotbalului romanesc cu nume de produs agricol, porumboiu!

#25
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006
Vezi ca mai sunt vreo 20 de topicuri pe aici... poti sa dai copy\paste... ca am vazut ca numai asta stii sa scrii... atunci cand nu iti suna telefonul melodia din Sampion Lig!

#26
StarSteel

StarSteel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,285
  • Înscris: 06.10.2006
Pt. tine aceste 2 postari par a fi realizate cu copy/paste.....

View Poststarsteel, on Aug 30 2008, 10:52, said:

Deoarece e condusa de o dejectie umana cu nume de produs agricol iar locul in Cupa UEFA a fost obtinut la comisiile frf, echipa furata fiind Otelul Galati, eu le doresc agricultorilor tot raul din lume. In campionat am avut 2 mari scursuri pe numele lor Padureanu si Stefan, daca unul e la locul lui adica in liga a 2-a iar celalalt a imbatranit si pare mai linistit, locul lor a fost luat acum de dejectia umana cu numele de Porumboiu o persoana care in mod sigur nu ar putea circula linistita prin orasul Galati....locul lui e pe tarla, in "impozanta" urbee moldava cu numele de Vaslui si bineinteles in Jurasic Park alaturi de dinozaurii frf&lpf.
P.S. Ce soc va fi pt. praghezi sa viziteze Vasluiul singura lor satisfactie aici o va reprezenta obtinerea calificarii. Oricum o mica satisfactie pe masura adversarului invins.

View Poststarsteel, on Aug 30 2008, 11:07, said:

Iata ca o echipa total neinsemnata pe numele ei Vaslui a devenit in scurt timp o echipa extrem de urata la Galati, cum ar putea fi altfel cand ne-a fost furata o participare in UEFA Cup. Din aceasta cauza meciul de maine e unul extrem de important iar astazi ne umplem plamanii cu aer pt. a avea suflu la injuraturile si fluieraturile destinate unei mari dejectii din fotbalului romanesc cu nume de produs agricol, porumboiu!

Ai o scuza nu putem sa cerem extrem de mult de la "lumea canina"  :thumbdown: ....pt. voi melodia din Champions League trezeste urlete de jale chiar si cand nu este luna plina.  :death: Am evitat sa mentionez "de dor si jale" pt. ca la voi chiar nu e cazul.  :clapping:

Edited by starsteel, 02 September 2008 - 21:15.


#27
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006
Chestia cu copy\paste era o ironie in care semnalam ca ai scris pe doua topicuri aceiasi idee trasa la indigo, dar in alte haine... in fine, chiar nu ma asteptam la mai multe de la un ins care isi da singur reply-uri, unul care se mandreste ca tine cu Steaua din 74, dar e mare otelar din 1985.... :huh:

Replicile tale imi starnesc rasul... daca ai vrut sa ne articulezi cu replici gen "telefonul meu, melodia mea..." sau "lumea canina nu a auzit melodia asta", crede-ma nu ai reusit.... la cat de copilaresti sunt replicile astea, doar pe niste cretini ai putea sa ii inflamezi... :naughty:

Mi-ai starnit un sentiment de repulsie in momentul in care am citit posturile tale destepte in legatura cu dejectia umana Porumboiu.
Nu am nimic cu omul asta, si mie mi se pare ca fabuleaza enorm, dar dupa cum spuneam si in alt post, avandu-l pe Becali in fruntea echipei mult iubite din anul 1975, eu nu as marsalui atat in a-l face dejectie umana pe un alt patron, nu de alta dar nu faci altceva decat sa starnesti hilaritate pe aici.
Bine, prin posturile ulterioare si prin eleganta expresiei dejectie umana, mi-am dat seama ca indivizi ca tine sunt cu duiumul... uita-te un pic pe aria fotbal liga I sa vezi cati frustrati d'astia in ros-albastru au aparut ca din neant si au deschis topicuri despre cum a fost furata Steaua de catre titlul care i se cuvenea si cum a castigat CeFeReul cu arbitrii... :death:

Iar, draga prietene otelaro-ovin, crede-ma ca lumea canina de pe softpedia are alti parteneri de seama si de discutii din tabara echipei cu care simpatizezi din '75. Nu de alta, dar cu respectivii e o placere sa te "contrezi", nu ma forta ca cu tine sa fiu altfel...

Edited by Uweman, 02 September 2008 - 23:40.


#28
StarSteel

StarSteel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,285
  • Înscris: 06.10.2006
Cred ca te-ai inflamat putin  :P daca ai reusit sa mentionezi noianul asta de vorbe aruncate....un necunoscator ar putea intelege ca dobitocul din fruntea campioanei absolute a fotbalului romanesc e acolo din 1975. De la inflamare incurci si anii, am mentionat '74 nu '75.
Apropo vezi cum lansezi expresii care contin mentionarea "ovin" ca eu nu ti-am transmis decat ceea ce considerati voi ca va reprezinta. :nonobad:

#29
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006
My bad... e drept, ma cam inflamasem un pic, era si dupa ora 24... :) , probabil ca am exagerat facandu-te ovin, pentru ca nici tu nu m-ai facut javra... :angel:

Mie imi place Otelul, am spus si pe alt topic, imi place mult antrenorul, dar deh... si eu ma oftic cand pierde FC Brasovu' meu, asa ca pana la urma, te inteleg ca esti ofuscat cand vezi ca Otelul este privat de performante care le merita...

Probabil, ca si pe tine te inflameaza Porumboiu, cum pe multi ii inflameaza Becali... :D

#30
StarSteel

StarSteel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,285
  • Înscris: 06.10.2006
Acest "my bad" deja imi schimba parerea despre tine asta inseamna ca ne putem contra pe idei, ne putem lansa ironii etc......poti sa-ti aperi si cu coltii echipa favorita, important e sa musti elegant si nu pe la spate. :P
Multumesc pt. aprecierile adresate Otelului e o echipa curata care joaca doar pe teren, fara potential financiar si prieteni dinozauri pe la frf&lpf. Am spus fara prieteni insa realitatea e ca avem dusmani importanti.

Edited by starsteel, 03 September 2008 - 21:05.


#31
StarSteel

StarSteel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,285
  • Înscris: 06.10.2006
Ne-au executat iar! Etapa trecuta nu am primit penalty si probabil in compensatie s-a acordat etapa urmatoare in favoarea Iasului, pt. un fault petrecut in interiorul cercului din fata careului de 16m. Probabil e alt regulament pt. Otelul insa nu conteaza, suntem obisnuiti,  mai ingrijoratoare e faza de atac unde se vede ca nu au fost acoperite gaurile dupa plecarile din vara.....nu se poate sa marcam doar cu un mijlocas fie el si ofensiv.

Edited by starsteel, 15 September 2008 - 09:38.


#32
MANYSTAR

MANYSTAR

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 12.09.2008
www.dunareabatrana.com site-ul revistei suporterilor  
si...FORZA OTELUL !

Edited by MANYSTAR, 01 October 2008 - 10:02.


#33
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Otelul se pare ca va fi afectata pe plan financiar ca repercursiune a scaderii averii patronului Mittal. Sa speram ca in iarna nu se vor zgarci la transferuri si vor consolida echipa. In momentul de fata e echipa de mijlocul clasamentului.

#34
otelul

otelul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 440
  • Înscris: 12.10.2008

View Poststarsteel, on Jul 13 2007, 21:00, said:

Cum e posibil sa nu existe Otelul Galati printre echipele pe forumul Softpedia, o echipa curatica in murdarul fotbal din prima liga a Romaniei. Maine are loc returul partidei din Cupa UEFA Intertoto cu bosniacii de la Slavia Sarajevo....revin cu mai multe amanunte din trecutul si prezentul acestei echipe dupa meciul de maine, pana atunci alaturi de echipa pe stadion, FORZA OTELUL! LUPTA GALATI!

[ http://img122.imageshack.us/img122/9764/otelulma3.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
pentru ca exista dunareabatrana cea mai tare revista despre suporteri.

#35
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Otelul e pe 8 cu 29 de puncte si se lupta pentru ultimul loc de cupa UEFA cu Craiova, Vaslui, Arges si Steaua.
In urmatoarea etapa va intalni acasa "lanterna rosie" Gloria Buzau. apoi urmeaza meciuri grele cu Rapid si Craiova.

#36
KoShiMin

KoShiMin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,813
  • Înscris: 06.09.2006

View Postduculeana, on Mar 9 2009, 13:19, said:

Otelul e pe 8 cu 29 de puncte si se lupta pentru ultimul loc de cupa UEFA cu Craiova, Vaslui, Arges si Steaua.

:w00t:  Sa vezi ce-o sa ti-o furi imediat de la stelisti, ducule. :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate