Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir
 Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa
 Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 

Otelul Galati

- - - - -
  • Please log in to reply
1229 replies to this topic

#1
StarSteel

StarSteel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 06.10.2006
Cum e posibil sa nu existe Otelul Galati printre echipele pe forumul Softpedia, o echipa curatica in murdarul fotbal din prima liga a Romaniei. Maine are loc returul partidei din Cupa UEFA Intertoto cu bosniacii de la Slavia Sarajevo....revin cu mai multe amanunte din trecutul si prezentul acestei echipe dupa meciul de maine, pana atunci alaturi de echipa pe stadion, FORZA OTELUL! LUPTA GALATI!

[ http://img122.imageshack.us/img122/9764/otelulma3.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by starsteel, 13 July 2007 - 21:01.


#2
StarSteel

StarSteel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 06.10.2006
Iata ca obiectivul Otelului a fost atins dupa dubla victorie cu 2-1 atat la Galati cat si la Trabzon asa ca din nou otelarii vor juca in UEFA Cup. FORZA OTELUL!

#3
Alex_82

Alex_82

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,372
  • Înscris: 18.02.2007
Si cu bulgarii ce au facut???

S-au distrat aia cu ei...bine acuma sa fim obiectivi si Otelul a avut ocazii si s-a zbatut cat a putut dar putin...poate fac vreo minune la Galati 2-0...altfel vai de coeficientul nostru... -_-

#4
shadow_x3x

shadow_x3x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,197
  • Înscris: 09.02.2007
pe final de meci Otelu' a ratat cat intr-un intreg sezon...din orice pozitie (sg cu portaru', sg cu poarta goala, bara...) Doar ghinionul a facut sa se termine 3-1...e greu sa remontezi un asemenea scor, dar nu imposibil.

#5
DmF16

DmF16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 06.05.2006
Un 2-0 acasa la voi nu pare ceva imposibil..doar nu jucati cu real madrid sau barcelona ...Otelul Galati e o echipa care imi place mult,o echipa care joaca un fotbal frumos :) si sper sa se califice

Edited by DmF16, 20 August 2007 - 13:36.


#6
Alex_82

Alex_82

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,372
  • Înscris: 18.02.2007
Bai nene astia trebuiau sa aiba poarta de 15m ca s-o bage in ate...cred ca au avut 20 de ocazii.

Pacat, au jucat super!!!

Bravo Otelul!!!

#7
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Au jucat super pe naiba. :P :P
A fost un meci spectaculos. Dar daca ratezi asa multe ocazii joci prost.

Comentatorul zicea ca au avut ghinion. Parerea mea: nici vorba de ghinion. ;)

Edited by Andreas1, 30 August 2007 - 20:07.


#8
vj_Heaven

vj_Heaven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,058
  • Înscris: 19.07.2005
N-are nici o legatura scorul cu jocul, Otelu a jucat bine, mai bine ca unele echipe "mari" (Steaua, Dinamo) insa a avut ghinion.
Daca ar juca, daca ar fi lasata sa joace asa meci de meci ar ocupa cel putin locul 3 in clasamentul intern :)

#9
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

View Postvj_Heaven, on Aug 31 2007, 00:45, said:

N-are nici o legatura scorul cu jocul, Otelu a jucat bine, mai bine ca unele echipe "mari" (Steaua, Dinamo) insa a avut ghinion.
Daca ar juca, daca ar fi lasata sa joace asa meci de meci ar ocupa cel putin locul 3 in clasamentul intern :)

or jucat bine? daca o jucat bine de ce nu or dat gol? mai bine sa joci prost ca Steaua si sa ajungi in grupele CL decat sa joci bine ca Otelu si sa stai acasa :)
or avut ocazii cu nemiluita si aici si la Sofia si nu or fost capabili sa deie mai mult de 1 gol se ...... pe ei in fata portii
daca nu ma insel si aici si la Sofia atacantii de la Otelu or scapat singuri cu portaru si nu or dat gol da na importamt ii ca o jucat bine ;)

#10
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005

View Postvj_Heaven, on Aug 31 2007, 00:45, said:

N-are nici o legatura scorul cu jocul, Otelu a jucat bine, mai bine ca unele echipe "mari" (Steaua, Dinamo) insa a avut ghinion.
Nici daca i-ai fi lasat sa joace 200 de minute nu cred ca ar fi marcat. ;)

Edited by Andreas1, 31 August 2007 - 10:54.


#11
shadow_x3x

shadow_x3x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,197
  • Înscris: 09.02.2007
Otelul a ratat in 2 meciuri (tur-retur) cat intr-un intreg campionat... e inadmisibil sa scapi sg cu portaru de mai multe ori si sa nu te duca capu sa dai gol... pt ca aici e diferenta (inteligenta si stapanirea de sine) fata de alte formatii.

#12
ciprica2

ciprica2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 14.03.2007
Hm, super rezultate in amicale pentru Otelul. Sa vedem  cum va evolua echipa la reluyarea campionatului...

#13
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006
No, ia uite cum Rapidu' a deraiat in Dunare... :lol:

Super meci, pacat ca s-a jucat fara spectatori, dar a fost interesant ca se auzea tot ce strigau jucatorii si antrenorii de pe margine sau din tribune.

A, si sa nu uit, mare jucator Paraschiv asta... l-am vazut si in etapele trecute si la fel de dezinvolt a jucat si azi... :thumbup:

#14
hcv

hcv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,067
  • Înscris: 29.07.2006
bravo baieti frumos meciul  :D
Paraschiv va fi golgheter anul asta :)

#15
KoShiMin

KoShiMin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,813
  • Înscris: 06.09.2006
Yeapp, felicitari Otelul. Cred ca un scor corect era 3 sau 4-0 (golul giulestenilor a venit mai mult din intamplare). Cat despre ce zicea Uwe de Paraschiv... Eu ma gandesc ca daca l-ar fi pastrat pe Deac si pe Szekely, era deranj mare pentru pretendentele la titlu.
Si, no, cred ca nu-i cazul sa ne asteptam la o convocare a lui Paraschiv la nationala, ca doar batranu' nu joaca in capitala, iar noi, se stie avem nevoie de din astia "muncitori", gen Balanel baiatu' mamii sau obositul ala de Petre Marin, oameni la care, daca le pui un sac de cucuruz in spinare o iau la fuga din instinct... si pana-n Faurei sau Nasturei sau unde mama zmeilor mai domiciliaza ei nu se mai opresc. Toti ii lauda de mama focului pentru cat sunt ei de "muncitori", dar uita ca aici suntem la fotbal, nu-n constructii. Si in plus de asta, mai sunt si altii care alearga un meci intreg, iar atunci cand trebuie sa dea o centrare nu calca pe minge.
Paraschiv e in mod clar cel mai in forma fotbalist din campionatul intern, dar Piti nu-i va da nicio sansa (la fel cum nu i-a dat nici lui Szekely cat timp a fost la Cluj sau la Galati, dar pe care il va selectiona in mod sigur, acum cand e la Steaua). Macar la meciul de la Urziceni ar putea sa-l cheme pe Paraschiv, oricum Cocis am auzit ca nu joaca cine stie ce in ultima vreme, iar de Dica is satul pana peste cap.

#16
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006

View PostKoShiMin, on Aug 17 2008, 20:25, said:

Yeapp, felicitari Otelul. Cred ca un scor corect era 3 sau 4-0 (golul giulestenilor a venit mai mult din intamplare). Cat despre ce zicea Uwe de Paraschiv... Eu ma gandesc ca daca l-ar fi pastrat pe Deac si pe Szekely, era deranj mare pentru pretendentele la titlu.
Si, no, cred ca nu-i cazul sa ne asteptam la o convocare a lui Paraschiv la nationala, ca doar batranu' nu joaca in capitala, iar noi, se stie avem nevoie de din astia "muncitori", gen Balanel baiatu' mamii sau obositul ala de Petre Marin, oameni la care, daca le pui un sac de cucuruz in spinare o iau la fuga din instinct... si pana-n Faurei sau Nasturei sau unde mama zmeilor mai domiciliaza ei nu se mai opresc. Toti ii lauda de mama focului pentru cat sunt ei de "muncitori", dar uita ca aici suntem la fotbal, nu-n constructii. Si in plus de asta, mai sunt si altii care alearga un meci intreg, iar atunci cand trebuie sa dea o centrare nu calca pe minge.
Paraschiv e in mod clar cel mai in forma fotbalist din campionatul intern, dar Piti nu-i va da nicio sansa (la fel cum nu i-a dat nici lui Szekely cat timp a fost la Cluj sau la Galati, dar pe care il va selectiona in mod sigur, acum cand e la Steaua). Macar la meciul de la Urziceni ar putea sa-l cheme pe Paraschiv, oricum Cocis am auzit ca nu joaca cine stie ce in ultima vreme, iar de Dica is satul pana peste cap.

Good point. :OK:

#17
CaTalyN92

CaTalyN92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 21.05.2008
Bravo voua pentru meciul de azi cu Rapidul  B)

#18
hcv

hcv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,067
  • Înscris: 29.07.2006
in mod normal ar trebui chemati la nationala jucatorii care sunt in forma la momentul respectiv... dar traim in Romania... :D

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate