Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 

Cosmote Info Cost

- - - - -
  • Please log in to reply
554 replies to this topic

#19
sarighiol

sarighiol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 662
  • Înscris: 09.02.2007

View Postcmidp, on Jul 12 2007, 20:16, said:

Poti aduce te rog niste dovezi care sa sustina afirmatiile tale? Eventual o scanare a facturii? Ca asa se pot spune multe fantezii.

Uite copia facturii.

Attached Files



#20
sarighiol

sarighiol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 662
  • Înscris: 09.02.2007
Daca nu a mai scris nimeni aici, înseamnă că la toți merge perfect Info Cost. Incredibil!

#21
panamea

panamea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 382
  • Înscris: 12.05.2007
Ar fi stupid să scrien zilnic că nu ne merge 100%, nu crezi? :D
Oricum, chestie de incompatibilitate tehnică la ei.

#22
Sato

Sato

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,751
  • Înscris: 01.12.2001

View Postsarighiol, on Jul 21 2007, 21:38, said:

Daca nu a mai scris nimeni aici, înseamnă că la toți merge perfect Info Cost. Incredibil!

eu astept minunea de la sfarsitul lunii...

#23
jamesbond

jamesbond

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 746
  • Înscris: 02.04.2007

View PostSato, on Jul 22 2007, 15:04, said:

eu astept minunea de la sfarsitul lunii...
Imi plac optimistii.  :D

P.S. Din nefericire am si eu 2 abonamente la ei. <_<

#24
Sato

Sato

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,751
  • Înscris: 01.12.2001

View Postjamesbond, on Jul 22 2007, 15:19, said:

Imi plac optimistii. :D
am zis sfarsitul lunii...n-am precizat care anume si nici anul :rolleyes:

#25
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,632
  • Înscris: 07.02.2003

View PostSato, on Jul 22 2007, 15:04, said:

eu astept minunea de la sfarsitul lunii...
Sa speram ca vine... altfel nici nu vreau sa ma gandesc ce mesaje vor aparea... :lol: Departamentul pentru spalarea imaginii nu va mai face fata :)

Edited by andreic, 22 July 2007 - 14:26.


#26
emanu900

emanu900

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,360
  • Înscris: 03.04.2004
Eu mi-am schimbat abonamentul acum 2 zile la ei si 1515 mi-a dat mesajul clasic cu "dupa urmatoarea factura". Deci merge de nu mai poate!  :lol: Sincer ma indoiesc ca faza pe care am patit-o eu va dispare chiar si dupa ce va incepe afisarea costului suplimentar!

#27
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,920
  • Înscris: 25.04.2006
Tu ai mai avut pana acum abonament?? La orice firma de telefonie mobila din momentul in care schimbi planul tarifar sau abonamentul servciul de control al costurilor devine inaccesibil pana la urmatoarea factura.

#28
bulangiul

bulangiul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,033
  • Înscris: 24.10.2006

View Postandreic, on Jul 22 2007, 15:25, said:

Sa speram ca vine... altfel nici nu vreau sa ma gandesc ce mesaje vor aparea... :lol: Departamentul pentru spalarea imaginii nu va mai face fata :)


imi place numele departamentului........sper sa se inspire de aici....

#29
el_magnifico

el_magnifico

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 298
  • Înscris: 15.09.2005

View Postfilipxxx, on Jul 24 2007, 11:44, said:

Tu ai mai avut pana acum abonament?? La orice firma de telefonie mobila din momentul in care schimbi planul tarifar sau abonamentul servciul de control al costurilor devine inaccesibil pana la urmatoarea factura.

:huh:  Dar tu ai mai avut pana acum abonament ?  :P

Falsa afirmatia ta.

#30
aum

aum

    In sfarsit, NEFUMATOR!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,209
  • Înscris: 06.12.2006

View Postfilipxxx, on Jul 24 2007, 11:44, said:

Tu ai mai avut pana acum abonament?? La orice firma de telefonie mobila din momentul in care schimbi planul tarifar sau abonamentul servciul de control al costurilor devine inaccesibil pana la urmatoarea factura.

aberezi grav! :death:

#31
sarighiol

sarighiol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 662
  • Înscris: 09.02.2007

View Postfilipxxx, on Jul 24 2007, 11:44, said:

Tu ai mai avut pana acum abonament?? La orice firma de telefonie mobila din momentul in care schimbi planul tarifar sau abonamentul servciul de control al costurilor devine inaccesibil pana la urmatoarea factura.

:o Am avut pana acum 4 abonamente de Vodafone, și încă mai am două, plus al părinților și ale socrilor, tot de Vodafone, dar așa ceva nu am pățit niciodată!

#32
sarighiol

sarighiol

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 662
  • Înscris: 09.02.2007

View Postfilipxxx, on Jul 24 2007, 11:44, said:

Tu ai mai avut pana acum abonament?? La orice firma de telefonie mobila din momentul in care schimbi planul tarifar sau abonamentul servciul de control al costurilor devine inaccesibil pana la urmatoarea factura.

:o Am două abonamente de Vodafone, dar nu am pomenit asa ceva. Am avut abonament Vodafone din 1997 și nici măcar la începuturile acestui serviciu nu făcea așa!

#33
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
Cica urmeaza o noua superoferta din august.
Daca te abonezi pe 2 ani primesti ce primeai si pana acum si in plus COST CONTROL FUNCTIONAL. Valabil numai pentru noii abonati care semneaza pe 2 ani.

PS
Si acesta este un pamflet si trebuie tratat ca atare.

La urma urmelor ce va trebuie cost control? A murit careva din lipsa de cost control? Cat poate sa ti se incarce factura daca nu ai contorizare? 100-200 de euro? Atatea fite n-ai sa vezi... Tara se confrunta cu seceta si voua va arde de cost control.  :lol:

#34
emanu900

emanu900

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,360
  • Înscris: 03.04.2004
Probabil userul care a facut afirmatia de mai sus a fost numai client Cosmorom/Cosmote si nu a avut tangenta cu ceilalti operatori la capitolul abonament. Sa-l lasam, poate se va convinge intr-o zi.

#35
Kornel

Kornel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 28.02.2006
Si pe mine ma enerveaza 1515. E Normal.  Haideti sa va spun o faza. La Vf sao Orange, de cate ori pe zi se actualizeaza info costul? O data la cateva zile. in schimb, 1515 o face de cateva ori pe zi. Caracter orientativ se refera la faptul ca el cuantifica ultimul eveniment taxabil de la ultima actualizare. Si stati linistiti, cei care cantati prohodul Cosmote-ului. Asa cum cred cei care o considera o retea de mana a doua, anul asta fac sigur 3 milioane de utilizatori. Ori inseamna k e lumea f proasta in tara asta, ori le ofera ceva atractiv si se aboneaza in continuare.

#36
sorinellla

sorinellla

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 25.07.2007
Pai e reteaua saracilor, paduchiosilor, leprosilor... dar nu e unu` din astia care critica care sa nu aiba macar o cartela.  ^_^

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate