Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 

Unde v-ati angajat dupa terminarea ASE?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
SeNsaTioNs

SeNsaTioNs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 16.10.2005
ultimul an de liceu, ma bate gandul serios sa dau la ASE, dar nu stiu inca ce sectie. Pt cei care au terminat facultatea asta, sau au reusit sa se angajeze in paralel cu studiile, va rog, scuipati tot. cand unde cum ce fel ce castig etc
asta ca sa stiu, eu si cei ca mine, ce sanse avem odata terminata fac. asta

#2
Cea Care

Cea Care

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 322
  • Înscris: 05.08.2006
eu acum trec anul 2, nu sunt angajata pentru ca nu am vrut. dar cei mai multi colegi de-ai mei lucreaza in domeniul asigurarilor (sunt la finante-banci). dar nu trebuie sa fii studenta la finante-banci ca sa poti sa lucrezi intr-o banca, de exemplu. dar am inteles ca ar constitui un avantaj. stiu persoane care sunt la economie agroalimentara si detin posturi de operatori de credite. in plus, din cate am inteles eu, sa ma corecteze cineva in cazul in care gresesc, pe diploma ta de absolvire scrie economist. nu manager sau mai stiu eu ce. succes!
sa-ti spuna si cei care au terminat facultatea.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate