Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Chivu la Real Madrid

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1
Figo_jr2006

Figo_jr2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 10.04.2006
Cadena Ser: "La ora 15:00, Ramon Calderon a anunțat că transferul lui Chivu e finalizat"
Doi se bat si al treilea castiga! :D Ce ziceti de transferul asta ,daca intradevar asa e? :)

Edited by Figo_jr2006, 03 July 2007 - 16:39.


#2
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006
Timp de 2 saptamani "n" ziare l-au pus pe Chivu pe prima pagina...ba aici, ba acolo...stai sa fie ceva oficial, nu te lua dupa primul ziar citit!!!

#3
Figo_jr2006

Figo_jr2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 10.04.2006

View Postedmund.chevul, on Jul 3 2007, 17:42, said:

Timp de 2 saptamani "n" ziare l-au pus pe Chivu pe prima pagina...ba aici, ba acolo...stai sa fie ceva oficial, nu te lua dupa primul ziar citit!!!
Pai ei zic ca Ramon Calderon a facut declaratia asta :P

#4
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006

View PostFigo_jr2006, on Jul 3 2007, 17:52, said:

Pai ei zic ca Ramon Calderon a facut declaratia asta :P


:D Eu nu vreau sa vad/aud ca ei zic asta. Eu vreau sa-l vad/aud CHIAR pe Ramon Calderon spunand asta!!!

#5
hcv

hcv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,067
  • Înscris: 29.07.2006
daca e adevarat bravo lui , avem si noi un galactic  :lol:

#6
Figo_jr2006

Figo_jr2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 10.04.2006

View Postedmund.chevul, on Jul 3 2007, 17:55, said:

:D Eu nu vreau sa vad/aud ca ei zic asta. Eu vreau sa-l vad/aud CHIAR pe Ramon Calderon spunand asta!!!
Stabileste-ti o intalnire cu el :D . Probabil diseara sau maine aflam daca e chiar adevarat. Mie unul mi-ar place sa se duca ori la Real ori la Barcelona

#7
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006

View PostFigo_jr2006, on Jul 3 2007, 18:24, said:

Stabileste-ti o intalnire cu el :D . Probabil diseara sau maine aflam daca e chiar adevarat. Mie unul mi-ar place sa se duca ori la Real ori la Barcelona


Pia unde sa se mai duca altundeva, ca Inter a renuntat sa-l mai achizitioneze??? Poate la Pandurii sau CS Otopeni???

#8
Figo_jr2006

Figo_jr2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 10.04.2006
Daca vine la Otopeni o sa fim coechipieri :D Numai ca eu sunt la juniori :D

Edited by Figo_jr2006, 03 July 2007 - 18:31.


#9
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006
www.gsp.ro
"TRANSFER / 19:00
Ioan Becali este acum la Madrid și negociază contractul lui Chivu. Real Madrid și Roma s-au înțeles de principiu pentru transferul jucătorului"

Vezi ce scrie aici? Si mai important, vezi ora??? Si eu m-am luat dupa tine... :nonobad: Dupa tine, la ora 15 s-a anuntat ca e la Real, iar la 19 negociaza...porbabil vor sa-i si prelungeasca contractul, dupa numai 4 ore!!!!

Edited by edmund.chevul, 03 July 2007 - 18:42.


#10
Figo_jr2006

Figo_jr2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 10.04.2006

View Postedmund.chevul, on Jul 3 2007, 19:41, said:

www.gsp.ro
"TRANSFER / 19:00
Ioan Becali este acum la Madrid și negociază contractul lui Chivu. Real Madrid și Roma s-au înțeles de principiu pentru transferul jucătorului"

Vezi ce scrie aici? Si mai important, vezi ora??? Si eu m-am luat dupa tine... :nonobad: Dupa tine, la ora 15 s-a anuntat ca e la Real, iar la 19 negociaza...porbabil vor sa-i si prelungeasca contractul, dupa numai 4 ore!!!!
Si tot pe gsp daca citesti mai jos scrie exact asa  -Cadena Ser: "La ora 15:00, Ramon Calderon a anunțat că transferul lui Chivu e finalizat"

Rămîneți pe GSP pentru mai multe amănunte

Si acum a aparut si ce ai zis tu mai sus :)

#11
Jacques

Jacques

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,294
  • Înscris: 08.08.2005
Foarte tare! Chivu la cel mai bogat club din lume :) O sa am o si mai mare placere sa urmaresc meciurile galacticilor de acum incolo. Oricum, consider transferul asta drept un mare pas inainte in cariera fundasului roman!

#12
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006

View PostFigo_jr2006, on Jul 3 2007, 19:43, said:

Si tot pe gsp daca citesti mai jos scrie exact asa -Cadena Ser: "La ora 15:00, Ramon Calderon a anunțat că transferul lui Chivu e finalizat"

Rămîneți pe GSP pentru mai multe amănunte

Si acum a aparut si ce ai zis tu mai sus :)


Da, ma...dar pe gazeta stirile cele mai noi apar in susul paginei...asa ca ceea ce am spus eu e stirea mai noua...deci tu ai zis la 15 e finalizat si apoi eu am zis ca la 19 inca nu e :D Bine, gazeta le-a zis pe amandoua :P Dar tot ti-am spus...sa nu te iei dupa ziare...asteapta pana iese ceva oficial!!!

#13
Figo_jr2006

Figo_jr2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 10.04.2006

View PostJacques, on Jul 3 2007, 19:47, said:

Foarte tare! Chivu la cel mai bogat club din lume :) O sa am o si mai mare placere sa urmaresc meciurile galacticilor de acum incolo. Oricum, consider transferul asta drept un mare pas inainte in cariera fundasului roman!
Depinde daca se intelege cu Realul in privinta contractului sau . Dar eu sper sa nu fie probleme :)

#14
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006
Nu ma intelegeti gresit! Si eu vreau sa joace la Real! Sunt fan Real de mult timp, inca de pe vremea lui Zamorano, Laudrup Suker si Mijatovic, etc...DOAR spun sa asteptam, pt ca de doua saptamani in fiecare zi e la alta echipa! :coolspeak:

#15
Figo_jr2006

Figo_jr2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 10.04.2006
Macar sa il ia o data cineva ca m-a ametit de cate ori ma uit la stirile sportive numai de el vorbesc..

#16
Figo_jr2006

Figo_jr2006

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 10.04.2006
Pe Gazeta Sporturilor scrie ca deja s-a transferat la Real Madrid  -_-

#17
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006
marca.com @ chivu la real

as.com @ chivu la real

gsp.ro @ chivu la real

prosport.ro @ chivu la real

onlinesport.ro @ chivu la real

si mai sunt multe site-uri ce-l dau pe chivu la real :P sper sa fie adevarat ! HALA MADRID ! :D

Edited by kainstah, 04 July 2007 - 02:34.


#18
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Pei daca Barca sa retras , Inter nu mai era dispusa sa negocieze era si logic ca va ajunge la Real . Sper sa nu joace bine  :P .

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate