Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

ce ma asteapta de acuma incolo?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
A-nc-a

A-nc-a

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.06.2007
buna sunt Anca sunt anul 1 la farmacie..in constanta:) am trecut cu bine peste 2 sesiuni...mi`am lasat decat 2 examene pe toamna.si astea dintr`o intamplare...iar acuma am inteles..ca va trebuii sa fac practica timp de 3 sapt..intrebare...ce ar trebuii sa cuprinda un caiet de practica?..hmm..si mi`ar palcea..sa dau de pers..din constanta care au termiant sau mai sunt inca la facultate aici sa`mi spuna..ce ma asteapta..de acum incolo..pt cei care vor sa dea admiterea aici e de inv si la chimie si la botanika..insa dupa mine merita..daca iti doresti cu adevarat.:) va pup si ast raspunsuri..aici sau pe adresa mea de mail : [email protected]

#2
redbloodedw

redbloodedw

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 380
  • Înscris: 06.02.2007
În caierul de practică trebuie să scrii toate activitățile pe care le-ai desfășurat în perioada de practică. Asta e valabil în general, pot să-ți mai ceară și alte lucruri de la facultate, te sfătuiesc să întrebi.

#3
rapsodiedetoamna

rapsodiedetoamna

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 28.06.2007
da, acest caiet de practica seamana mai mult a dosar, mai exact un referat despre activitatea ta desfasurata in perioada de practica, unde vei avea si concluzii, eu cred ca profesorul ar trebui sa va arate un model. insista mai mult pe langa el.

#4
savy

savy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 19.09.2006
anca, la ct chiar se uita cineva la caietu ala de practica ??? fac de 3 ani practica si nu am auzit pe nimeni sa ti-l ceara. have fun

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate