Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...

Recomandare ipad
 Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto

Opel Astra K
 Romania - tara formelor fara fond?

Probleme sistem audio mașina

Radio care se incinge

problema -amplificator cu tranzis...
 Retragere bani din cont inainte d...

Plata cu cardul si bacsisul

Primire bani din Danemarca prin N...

Alerta securitate Fedora Linux 40...
 

haine online

- - - - -
  • Please log in to reply
238 replies to this topic

#145
vysoara

vysoara

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 04.03.2006
incearca si www.haine-adidasi-online.info , branduri mari din cele mai  ok magazine online din Romania...

#146
TheReason

TheReason

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 269
  • Înscris: 19.01.2011
Foarte fain site-ul asta cu haine sport!!!

#147
Luiza4

Luiza4

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 27.07.2009
Eu am mai cumparat de pe www.asos.com, si www.boohoo.com.

Edited by Luiza4, 03 February 2011 - 12:35.


#148
attilaf

attilaf

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 53
  • Înscris: 01.03.2009
Un site cu haine ieftine si de calitate este miniprix.ro
Par sa aiba foarte multe vanzari.

#149
Lecaro

Lecaro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.04.2010
Buna fetelor...

Comenzi siteuri SUA

Acum puteti comanda de pe toate online shops din SUA unde puteti gasi preturi mult mai mici decat la noi in tara.
Siteuri precum: Amazon Victoria's Secret Nine West Aldo Ebay Eastbay Guess etc

Comision foarte mic: 20% din valoarea produselor indiferent de cate produse se comanda. Acest comision poate varia (mai mic) in functie de suma totala care se comanda.

Pretul final al unui produs/al produselor se calculeaza asa: pretul total al produselor + 20% + shipping (reprezinta taxa de transport in sua, la majoritatea siteurilor este gratuita) + taxa de transport sua bucuresti de aproximativ 30 ron per kilogram.

Produsele ajung in 2-3 saptamani din ziua in care s-au facut comenzile. Fac comenzi o data la 2 sapt.

Pot comanda tot felul de produse precum: ceasuri, incaltaminte, imbracaminte, tastatura PC, jucarii, produse de ingrijire personala, laptopuri, calculatoare etc.

Pentru a sti sigur cat costa produsul/produsele pe care le alegeti, va rog sa ma contactati pe mail/mess: [email protected] sau pe facebook www.facebook.com/comenzi.sua unde puteti vedea ce produse am in stock si ce okazii am gasit de cumparat (pe comanda)

Elena

#150
Cristina_73

Cristina_73

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 17.02.2011

View Postrox, on 13th February 2010, 16:15, said:

a cumparat cineva incaltaminte de pe mycloset.ro ?  sunt curioasa cum sunt, pe net am gasit nemultumiti ca li s-au trimis alte marimi si ca timpul de livrare e mult prea mare....
daca ati avut orice fel de experienta cu ei, share pls :)


buna.

eu cumpar frecvent de pe mycloset.ro.
hainele sunt de calitate, noi;masurile mi s-au potrivit intotdeauna.
am cumparat sandale, cizme si pantofi.

eu il recomand cu placere.

View PostCristina_73, on 18th February 2011, 21:36, said:

buna.

eu cumpar frecvent de pe mycloset.ro.
hainele sunt de calitate, noi;masurile mi s-au potrivit intotdeauna.
am cumparat sandale, cizme si pantofi.

eu il recomand cu placere.

in alta ordine de idei, am cam luat tzeapa de pe eastbay; am luat niste ghete superbe, destul de scumpe dar numarul nu a fost bun; blugii la fel; pana la urma am pus totul pe seama diferentelor de marimi.

am mai cumparat - dar din pacate site-ul este offline acum - de pe trend book.

la fel, recomand cu caldura fashion days; trebuie doar sa fii atent la promotii la ora 8.00 si 13.00; poti gasi si cumpara lucruri de calitate, de firma etc.

si cum eu imi impart mare parte din viata intre aeroporturi, masina, copil etc, aceste site-uri sunt mana cereasca.

#151
devilboy74

devilboy74

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 17.07.2010
EU mai cumpar de pe www.amystore4u.com  preturi destul de bunicele hainele sunt aduse din america si timp de livrare 2-3 zile maxim

#152
romario2011

romario2011

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.03.2011
A mai aparut un site www.price4all.ro , vad ca nu prea e promovat, cred ca e la inceput cu treaba, am comandat si eu o geaca la ei T Hilfiger, mistocuta.
Au produse S-H dar numai branduri bune, nu stiu daca toate sunt STOCK, dar geaca mea era ca noua. Preturi bune de tot, de le-ar lasa asa, de obicei cand incepe sa mearga incep sa se arunce.
Dati o vizita, poate gasiti ceva interesant.....

#153
crachezu

crachezu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.03.2011
Nu ai auzit cumva de gossipgirls.ro? este un seit de haine. As dori sa cumpar de la ei dar nu stiu cat de seriosi sunt.

cine a cumparat de la erry.ro? Va rog sa-mi spune-ti si mie daca sunt seriosi si hainele sunt de calitate :thumbup:

#154
eva-expo

eva-expo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 30.03.2011
Pentru magazin online in stil indian puteti incerca indianshop.ro
:coolspeak:

#155
florindinca

florindinca

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 09.03.2011
Incercati pe www.modanet.ro , sotia mea m-a disperat numai de acolo isi ia haine , norocul meu ca sunt cat de cat ieftine comparativ cu alte siteuri.

Edited by florindinca, 06 April 2011 - 12:24.


#156
corinapop

corinapop

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.04.2011
Salut, ati vazut ca sunt reduceri la branduri noi pe www.Stilago.ro? D&G, Ck, Phard, Silvian Heach. Tocmai ma gandeam ce hainute sa-mi cumpar de Paste si acum am idei de tinute noi :D . Voi v-ati luat ceva? Imi plac blugii de la D&G sunt chiar tari si topurile sunt misto. Pentru birou ma gandeam sa-mi iau o camasa de la CK.

#157
birsandaniela

birsandaniela

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.04.2011

View Postchilling, on 19th June 2007, 09:58, said:

ok...sunt magazine in bucuresti si in restul oraselor mai mari.dar sunt persoane din alte orase unde nu sunt magazine cu haine de calitate asa ca internetul este o solutie.ce site-uri romanesti au haine dragute?


Buna,

Iti recomand ZU&Za Handmade!
Este cel mai mare magazin cu articole romanesti handmade....au haine superbe si numai rochii unice, au propriul atelier, iti poti face orice la comanda.
Iti alegi materialul, au de la matse pana la bumbac, satin si multe altele si o tiparista foarte buna, croitorese.
La final, iti poti picta rochia sau broda...uita-te pe site-ul lor ca sa iti faci o idee:   www.zuzahandmade.ro
Cel mai bine ar fi sa mergi la magazinul lor, fiindca rochiile, fiind unice, aduc mereu ceva nou si diferit.

Au personalitate hainele de la ei si sunt foarte bine realizate! Iti poti comanda de la ei si online si primesti comanda prin sistem de plata ramburs.

Pupici.

Attached Files



#158
paula_mircescu

paula_mircescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 25.02.2011
un site dragut cu lenjerie http://www.mall-lenjerie.ro/
si unul cu dresuri (muuulte modele speciale) http://www.laurabaldini.ro

+ oamenii simpatici cu hainute handmade de pe FB si blogurile lor. :)

Edited by paula_mircescu, 29 April 2011 - 22:56.


#159
Louie-Anderson

Louie-Anderson

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,472
  • Înscris: 08.04.2010
Unde pot găsi o asemenea geantă http://www.one4you.r...nti-converse-80 ?
Mi-ar trebuie altă culoare decât pe care o au cei de la magazin.

#160
paula_mircescu

paula_mircescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 25.02.2011
http://www.lenjeriamea.ro/ FTW. foarte multe lucruri misto de tot. la preturi decente si chiar de calitate.

#161
enache12

enache12

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.07.2011

View Postchilling, on 19th June 2007, 09:58, said:

ok...sunt magazine in bucuresti si in restul oraselor mai mari.dar sunt persoane din alte orase unde nu sunt magazine cu haine de calitate asa ca internetul este o solutie.ce site-uri romanesti au haine dragute?

VA recomand niste haine de pe okazii, haine cum ar fi Hugo Boss, Ck Tommy Hilfiger etc.
Hainele sunt la preturi accesibile si sunt de o calitate f buna.
VA recomand din proprie experienta, pt ca am cumparat de acolo un costum hugo boss si un tricou si s-au dovedit a fi exact ca in descriere.

Daca nu ma credeti convingeti-va singuri.

http://www.okazii.ro...timp_ramas_desc

:coolspeak:

View Postmishiky, on 15th July 2007, 18:28, said:

www.quelle.com.ro       :rolleyes: :rolleyes:
VA recomand
http://www.okazii.ro...timp_ramas_desc

Haine de firma originale la preturi accesibile.
De incredere.
Convingeti-va singuri

#162
costables

costables

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,406
  • Înscris: 01.01.2011
Recomandati-mi  2-3 magazine online care sa vanda imbracaminte/incaltaminte barbatesca online la preturi accesibile, ma intereseza imbracaminte exclusiv casual si sport. Detest sa umblu prin magazine, am oroare! M-am uitat umpic dupa popularitatea pe net a unor saituri dar n-am reusit sa-mi fac o idee Sunt trecut de 30 ani daca vreo relevanta si nu ma  intereseaza sa fiu la moda neaparat cu ce se poarta in sezon.

Edited by costables, 22 July 2011 - 13:16.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate