Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Despre critica foto

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
adipelcz

adipelcz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,789
  • Înscris: 28.05.2004
Eu simt ca ideea crearii acestor topicuri a fost buna. Uite, chiar am comentat doua poze, ceea ce nu as fi facut poate daca cele doua erau puse in galeriile userilor.

@Tudor: Nu ar fi bine sa fie mutate thread-urile astea intr-o sectiune separata (ma gandesc ca daca le facem sticky, or sa fie multe si vor ocupa intreaga pagina). Propun o sectiune in paralel cu cea de "Galerii / blog-uri", numita "Critica pe categorii foto" sau altceva similar.

#38
skin311

skin311

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 26.11.2006
nu man. toate galeriile puse intr-un thread: "pozele userilor" sau ceva de genul, si astea lasate asa, in vant :)
e mai bine asa, pentru ca daca cineva pune poze si aici si acolo, unde ajungem? vor fi mereu ridicate cate 2 topicuri-uri.
eu cred ca e mai constructiv sa te uiti la fotografii postate de mai multi membri, apoi daca vrei, sa te duci si sa te uiti pe blogurile lor, decat sa te uiti pe blogurile lor, apoi sa dai peste aceleasi fotografii in topicul dedicat. parerea mea.
oricum, nu scapam de redundanta, asta e sigur.

#39
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

View Postskin311, on Jun 20 2007, 12:48, said:

nu man. toate galeriile puse intr-un thread: "pozele userilor" sau ceva de genul, si astea lasate asa, in vant :)
e mai bine asa, pentru ca daca cineva pune poze si aici si acolo, unde ajungem? vor fi mereu ridicate cate 2 topicuri-uri.
eu cred ca e mai constructiv sa te uiti la fotografii postate de mai multi membri, apoi daca vrei, sa te duci si sa te uiti pe blogurile lor, decat sa te uiti pe blogurile lor, apoi sa dai peste aceleasi fotografii in topicul dedicat. parerea mea.
oricum, nu scapam de redundanta, asta e sigur.

unii nu tin blog-uri...oricum e frumos de vazut evolutia, pe un singur topic, mai mult pt sufletul tau ... si pt critica, pe topicul dedicat :)

#40
skin311

skin311

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 26.11.2006
corect. eu am zis sa fie mutate toate evolutiile astea intr-un director separat, cum sunt acum blogurile. stiu ca am folosit la un moment dat cuvantul blog mai sus, dar ma saturasem de topic si thread :)

#41
tetral

tetral

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 28.04.2006
Oare e ceva in atmosfera in aceasta peroada a anului?
Sau de ce imi aduce aminte asa de tare de aceeasi perioada din 2006 cind se tot organiza si reorganiza aria foto?

#42
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

View Posttetral, on Jun 20 2007, 15:20, said:

Oare e ceva in atmosfera in aceasta peroada a anului?
Sau de ce imi aduce aminte asa de tare de aceeasi perioada din 2006 cind se tot organiza si reorganiza aria foto?

sta lumea in casa de la caldura si are mai mult timp de forum :P

#43
tetral

tetral

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 28.04.2006
sper insa ca (re)organizarile de anu' asta sa nu-mi lase gustul ala amar de anul trecut  :huh:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate