Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

cel mai inspaimantator film

- - - - -
  • Please log in to reply
639 replies to this topic

#55
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Ia uitati aici:
http://www.imdb.com/title/tt0204313

Credeti ca va fi mai bun ca primul?

#56
AcidMan

AcidMan

    Acid Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,650
  • Înscris: 08.09.2003
jesus ... ;aaa; :D:

Grav.. grav de tot
Pt cei care aveti ceva viteza..
mms://demand.stream.aol.com/wb/gl/wbonline/windows/wbmovies/exorcistthebeginning/trailer_500.wmv
sau asta daca mms direct nu merge:
http://205.188.215.2...trailer_500.wmv

#57
CrisGo

CrisGo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 27.08.2004
Totusi parca "Alien-sii" (1-4) ascultat pe un surround cu volumul un pic mai tare ramine in top... :blink:
Nici "The Thing" nu-i departe.

#58
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
Expresul groazei vazut imediat dupa revolutie a fost very very scary pt mine. Aveam vreo 11 ani atunci. Nu am rezistat sa-l vad tot, insa in noaptea aia n-am putut dormi deloc, eram numai transpiratii si vedeam ochi d-aia rosii :P

Alien 1 cand l-am vazut eram destul de mic si m-a speriat.

Beyond the limits nu l-am vazut inca dar uitandu-ma prin el am observat niste scene "viscerale".

In rest, a mai existat un film vazut la cinema, tot dupa revolutie, cu unii prinsi intr-o biserica in care urma sa vina diavolu'. Se petreceau tot felul de chestii nasoale etc etc. Nu mai stiu cum se cheama.

The ring, 28 days later = pt copii. Not scary at all.

#59
Neil

Neil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 18.09.2003
Dead End

Edited by Neil, 16 September 2004 - 12:09.


#60
Africanul

Africanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,739
  • Înscris: 24.10.2003
Am vazut si eu "The Ring" - mie mi-a placut. Evident ca nu m-am speriat, dar mi-a placut cum a fost facut, si "atmosfera" pe care o degaja.

#61
Objective_Alien

Objective_Alien

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 10.04.2004
Intoarcerea cadavrelor vii

#62
Amine

Amine

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 17.06.2004
Strigoiul, partea I. Nu stiu denumirea in engleza. Vazut prin '93 la cinematograf. Am fost impreuna cu un prieten. La partile 2 si 3 n-am mai fost in stare sa mergem. N-am dormit 3 nopti. Cred ca la vremea lui (adica acu' mai bine de 10 ani) a fost unul dintre cele mai tari filme cu strigoi, scheleti si chestii din'astea. Faza e ca nu a fost scarbos, ci plin de suspans. Inceputul a fost super-tare, demential. Era nerecomandat minorilor sub 14 ani sau chiar interzis, nu mai stiu exact. In sala, la inceputul filmului, se mai auzea cate unul care mai facea misto sau mai izbucneam in ras cand mai tipa cate o fata, dar pe la jumatea filmului amutise toata sala. Cred  ca si sonorizarea a avut efectul ei. A doua zi dupa-masa ne gandeam daca sa mai mergem sa vedem partea a doua, ca rulau consecutiv in trei zile si am hotarat ca mai bine nu. Acum cand ma gandesc la faza de atunci, zambesc. As vrea sa fac rost de el (toate partile) sa vad daca m-ar mai impresiona. Poate era din cauza varstei.

#63
gmasterleo2000

gmasterleo2000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 788
  • Înscris: 27.09.2003
WRONG TURN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Nozavi, 05 December 2004 - 02:43.


#64
eXXocet

eXXocet

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 16.04.2004
Casa diavolului[B], :cursing:
Film vazut in perioada de glorie  a video-urilor, imediat dupa revolutie.
Nici nu stiu care era titlul original, insa mi-a ramas in minte ca un film intr-adevar de groaza. Stiu ca era cu un individ care-si montase o drujba in locul unei maini, actiunea se petrecea la o cabana, multi draci, strigoi, nopate, all the stuff.

#65
ThEDaMn3d

ThEDaMn3d

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 813
  • Înscris: 02.04.2004

Hyper, on Jul 5 2004, 00:11, said:

dreamcatcher....................brrrrrrrrrrrrrrrr !!

<{POST_SNAPBACK}>

Mie Dreamcatcher nu mi s-a parut nu stiu ce... story cam naspa, nu era foarte de groaza. Nu am vazut "The Ring", dar din ce am vazut Event Horizon a fost cel mai horror. Oameni mutilati in fel si chip, story care te tine in coarda si tot timpul te intrebi ce mai vine cand personajul merge cativa pasi mai in fata.

#66
jedialex1985

jedialex1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 666
  • Înscris: 09.04.2004
Blair Wicth Project 1. Mi s-a parut foarte original modul de abordare. Chiar iti vine sa crezi ca imaginile au fost scoase din nu stiu ce arhive.
Pasarile de Hitchcok precum si Psycho 1 & 2 . Chiar ma mir cum de n-a scris nimeni despre Psycho. La vremea lor au fost ceva

#67
masterbobs

masterbobs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 372
  • Înscris: 16.12.2003
Prince of Darkness
a rulat si la noi la cinemateca... aka Printul Intunericului...

Locul doi... mai mult scarba...(2004)Beyond the Limits

#68
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,535
  • Înscris: 30.10.2003
Exorcistul - chiar daca nu l-am vazut tot inca mi-au mai ramas in minte niste faze din film! :scared:

#69
Artystul

Artystul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 07.08.2004
The 13 gosts!!!!
un film de mori :death: !!!!

#70
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,863
  • Înscris: 28.11.2001
Poltergeist - vazut pe video a fost tare de tot....
Expresul groazei vazut la TV
Exorcistul
Au mai fost filme facute dupa cartile lui Stephen King, nu mai retin exact cum se numesc.

#71
joebot

joebot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 21.07.2004
In general putine filme ma sperie . Dar cred ca pe primul loc ar fi The Exorcist , versiunea din anii '70 .

Regards ,
joebot .

#72
zitronianu

zitronianu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 17.08.2004
"Twin Peaks " -tot serialul
"Ghost Ship" - scena balului pe punte

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate