Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

Detin un VW Touareg,caut conexiuni ptr folosirea lui.

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#19
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007
Tu asa ai face probabil,dar daca urmaresti posturile mele ai sa vezi ca Dani Mois nu este printre preferatii mei,iar afirmatia mea ca am si alti bani pe langa astia nu era aberatie gen aberatiile lui Dani Mois era un raspuns la postul celui care a spus ca sunt genul de roman care mananca paine cu parizer si se afirma in masini luxoase

#20
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007

View PostWHEEP26, on May 17 2007, 16:04, said:

Pune-l la banca cu dobanda!!!  B)

Lol!Ideea e sa l folosesc pentru a face alti bani...sau poate un credit cu garantie auto m ar ajuta nu?:P

#21
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postonly i, on May 17 2007, 16:04, said:

Tu asa ai face probabil,dar daca urmaresti posturile mele ai sa vezi ca Dani Mois nu este printre preferatii mei,iar afirmatia mea ca am si alti bani pe langa astia nu era aberatie gen aberatiile lui Dani Mois era un raspuns la postul celui care a spus ca sunt genul de roman care mananca paine cu parizer si se afirma in masini luxoase

nu,nu as face asa ceva te asigur si nici eu nu prea cred in metodele de imbogatire ale lui...
incercam sa mai destind atmosfera, nu o lua personal, mai distreaza-te si tu ca viata nu inseamna numai bani :)
:cheers:  :cheers:  :cheers:

#22
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007

View Postkappa_man84, on May 17 2007, 16:08, said:

nu,nu as face asa ceva te asigur si nici eu nu prea cred in metodele de imbogatire ale lui...
incercam sa mai destind atmosfera, nu o lua personal, mai distreaza-te si tu ca viata nu inseamna numai bani :)
:cheers:  :cheers:  :cheers:

Nu e o problema o gluma nu s suparacios dar la unii glumele sunt deplasate...am crezut ca esti unul dintre cei care in loc sa vina cu idei sau posibile parteneriate abereaza pe aici din lipsa de ocupatie:P

#23
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postonly i, on May 17 2007, 16:11, said:

Nu e o problema o gluma nu s suparacios dar la unii glumele sunt deplasate...am crezut ca esti unul dintre cei care in loc sa vina cu idei sau posibile parteneriate abereaza pe aici din lipsa de ocupatie:P

neah..sunt la servici da ma mai destind si eu..pai ce, numai munca?  :coolspeak:

#24
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007

View Postdemonyx, on May 17 2007, 15:55, said:

Iti spun eu ce sa faci: mergi la cateva case de nunti si le spui ce ai si ca vrei sa transporti mireasa la nunta si daca ei conving mirii au si ei acolo un mic comision. Poti sa o inchiriezi, in Bucuresti se cauta masini, la 100eu/zi scoti cel puntin 1000eu/luna profit.

Uite un raspuns intr adevar concret...o idee intr adevar valabila...asta asteptam...multumesc si astept si alte pareri ca de asta e forum sa gasim anumite solutii nu sa facem polemici deplasate desi destinderea atmosferei e bine venita dar nu si ironia.:P

#25
ratusca20

ratusca20

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 27.09.2006

View Postonly i, on May 16 2007, 19:31, said:

As vrea sa stiu daca este cineva care are ceva relatii pe la hoteluri sau pe cineva care vrea sofer personal.Multumesc!

idee: cauti pe net...cu multa rabdare..cauti clienti turisti cu bani...care vor confort si nu un logan sa se plimbe prin tara..ii ei de la otopeni si ii duci inapoi....si ii plimbi cu Touareg-ul prin Romanica ..scoti destui bani cu asta plus ca nu esti stresat la locul de munca..ai masa si hotel asigurat de turisti...cam asa as zice eu...

#26
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007

View Postratusca20, on May 17 2007, 16:27, said:

idee: cauti pe net...cu multa rabdare..cauti clienti turisti cu bani...care vor confort si nu un logan sa se plimbe prin tara..ii ei de la otopeni si ii duci inapoi....si ii plimbi cu Touareg-ul prin Romanica ..scoti destui bani cu asta plus ca nu esti stresat la locul de munca..ai masa si hotel asigurat de turisti...cam asa as zice eu...

Adevarat dar daca mi ai spune si unde gasesc pe net asa ceva....am cautat si eu si nu prea stiu pe unde si cum nu am gasit nimic.Great ideea btw!

#27
ratusca20

ratusca20

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 27.09.2006

View Postonly i, on May 17 2007, 16:29, said:

Adevarat dar daca mi ai spune si unde gasesc pe net asa ceva....am cautat si eu si nu prea stiu pe unde si cum nu am gasit nimic.Great ideea btw!

http://forum.virtual...ia-1-forum.html   de exemplu si vezi pe acolo si te infiltrezi..si zici..pai daca vrei te plimb eu prin romania.!!! ....vezi altii ce preturi practica...de exemplu vezi cam cat e de inchiriat o masina cu sofer..si pleci de acolo...cauti forumuri din lume ca sunt tare multe..da un google cu travel in romania sau ceva de genul si te acolo de descurci...

#28
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007

View Postratusca20, on May 17 2007, 16:42, said:

http://forum.virtual...ia-1-forum.html   de exemplu si vezi pe acolo si te infiltrezi..si zici..pai daca vrei te plimb eu prin romania.!!! ....vezi altii ce preturi practica...de exemplu vezi cam cat e de inchiriat o masina cu sofer..si pleci de acolo...cauti forumuri din lume ca sunt tare multe..da un google cu travel in romania sau ceva de genul si te acolo de descurci...

Profund recunoscator!Multumesc si sper ca raspunsul tau sa fie un exemplu ptr ceilalti.

#29
ratusca20

ratusca20

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 27.09.2006

View Postonly i, on May 17 2007, 16:29, said:

Adevarat dar daca mi ai spune si unde gasesc pe net asa ceva....am cautat si eu si nu prea stiu pe unde si cum nu am gasit nimic.Great ideea btw!
..trebuie multa rabdare sa cauti si stii cum e..la inceput e cel mai greu...dupa aia o sa iti intri in mana...si o sa vezi ce misto e sa cunosti o groaza de oameni..in 10 minute poti sa iti faci si un site si pui poze cu romanica si cu masina si dai pe forumuri linkul respectiv si vezi ce o iesi..bafta

#30
WHEEP26

WHEEP26

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 10.05.2007
Se pot scoate bani buni din asa ceva...

#31
ratusca20

ratusca20

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 27.09.2006

View Postonly i, on May 17 2007, 16:44, said:

Profund recunoscator!Multumesc si sper ca raspunsul tau sa fie un exemplu ptr ceilalti.

happy to help..am un prieten care este ghid turistic ..o sa ii spun de idee si te anunt daca te mai pot ajuta cu ceva..poate mai are el legaturi..conexiuni si te poate ajuta....dar mai intai sa il intreb pe el..

#32
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007
Asa cum am spus o idee de cel putin 1500 euro pe luna.Multumesc!

#33
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007

View Postratusca20, on May 17 2007, 16:48, said:

happy to help..am un prieten care este ghid turistic ..o sa ii spun de idee si te anunt daca te mai pot ajuta cu ceva..poate mai are el legaturi..conexiuni si te poate ajuta....dar mai intai sa il intreb pe el..

Id ul meu este george_8323 poate vorbim acolo mai multe.Multumesc!

#34
demonyx

demonyx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 374
  • Înscris: 01.02.2007
Da, ar fi si asta o idee, multi nemti vin in Romania pentru vanatoare, si nemti cu bani gramada, nu asa ( dau cate 10.000eu sa impuste un cerb) stiu asta ca am fost si eu odata printre ei. Stau cam 2 saptamani timp in care numa' circula. Vin printr-un intermediar tot timpul care le asigura TOT, de la femei pana la izmene. Tipu' pe care i-l cunosteam eu nu se mai ocupa cu asa ceva ca deh s-a ajuns, dar in Bucuresti sunt multi intermediari de astia, gaseste unu si lipeste-te de el si o sa castigi in 2sapt cat in 3-4 luni. Alta ideea ar fi sa mergi pe la agentiile de turism care duc straini in tara. Poti sa faci multe, numa tre sa dai si mult din gura :) . Cred ca ai primit destule idei ca sa te apuci de treaba. Bafta!

PS: Daca o sa te folosesti de ideile noastre poate nu ne trimiti prin posta o sticla de poșârcă. :lol:

Edited by demonyx, 17 May 2007 - 16:24.


#35
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007
Promit tie si celor ca tine care au dat raspunsuri ok una de J&B nu posirca:P

#36
ener

ener

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 25.05.2005
fa oferte la firme care ofera turism de business

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate