Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

Detin un VW Touareg,caut conexiuni ptr folosirea lui.

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#1
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007
As vrea sa stiu daca este cineva care are ceva relatii pe la hoteluri sau pe cineva care vrea sofer personal.Multumesc!

#2
euph0ric

euph0ric

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 264
  • Înscris: 25.01.2007

View Postonly i, on May 16 2007, 17:31, said:

As vrea sa stiu daca este cineva care are ceva relatii pe la hoteluri sau pe cineva care vrea sofer personal.Multumesc!
baga`l in saint tropez pe taxi.

profit garantat. problema e ca taxa ~ 100k euro.

#3
Giliolala

Giliolala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 10.05.2007

View Postonly i, on May 16 2007, 19:31, said:

As vrea sa stiu daca este cineva care are ceva relatii pe la hoteluri sau pe cineva care vrea sofer personal.Multumesc!


Vinde-l si ia-ti o masina ca lumea.

#4
ener

ener

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 25.05.2005
cam prost ti-ai planificat afacerea:
ai cheltuit o roaba de bani cu masina si apoi te-ai gandit ca ti-ar trebui si clienti pt ca sa scoti un ban.
trebuia sa incepi exact invers.

#5
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007

View Postener, on May 16 2007, 22:29, said:

cam prost ti-ai planificat afacerea:
ai cheltuit o roaba de bani cu masina si apoi te-ai gandit ca ti-ar trebui si clienti pt ca sa scoti un ban.
trebuia sa incepi exact invers.

Am pus topicul ptr ceva idei sau sfaturi nu ca sa fiu criticat ca oricum critica dvs de acum nu are nici un rost.Timpul nu poate fi dat inapoi si nici nu am spus ca asta ar fi o belea pe capul meu dar daca tot il am....de ce nu as face un ban?

#6
kosfunny

kosfunny

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 07.02.2006
Ce bani vrei sa scoti cu el? De inchiriat la un rent a car e vreo 100 euro!Logic ar fi ca nici tu sa nu castigi mai mult.Eu l-as vinde si as cumpara o basculanta sau o vitanja! Pe astea se bate lumea!

#7
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
daca tu vrei sa scoti bani din el, de unde ai avut bani sa iei masina asta? mai ales daca ai luat-o de noua? de obicei masinile astea nu se cumpara ca sa stai ca proprietar sa faci pe soferul pentru altii. Adica eu daca as avea bani sa-mi permit fara probleme o masina de 40.000 de euro, in mod sigur nu as face pe soferul pentru altii, pe bani, se presupune ca deja am o afacere ceva , prin care am castigat banii de touareg

#8
demonyx

demonyx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 374
  • Înscris: 01.02.2007
Sa fim seriosi, un tuareg nou se incadreaza la 38.000eu, pe cand o basculanta folosita cativa ani buni gasesti la pretu' ala.

@only i: Daca tot ceri ajutor da si mai multe detalii, orasul in care locuiesti ar fi un bun exemplu, etc... Daca vrei sa fi ajutat, daca nu, nu.

#9
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postromaximusro, on May 17 2007, 13:11, said:

daca tu vrei sa scoti bani din el, de unde ai avut bani sa iei masina asta? mai ales daca ai luat-o de noua? de obicei masinile astea nu se cumpara ca sa stai ca proprietar sa faci pe soferul pentru altii. Adica eu daca as avea bani sa-mi permit fara probleme o masina de 40.000 de euro, in mod sigur nu as face pe soferul pentru altii, pe bani, se presupune ca deja am o afacere ceva , prin care am castigat banii de touareg

poate l-a primit mostenire de la matusa Tamara :calich:

#10
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007

View Postkappa_man84, on May 17 2007, 13:14, said:

poate l-a primit mostenire de la matusa Tamara :calich:

Sau nu... ce mai conteaza?Locuiesc in Bucuresti,ptr domnul care a cerut mai multe date.

#11
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postonly i, on May 17 2007, 15:40, said:

Sau nu... ce mai conteaza?Locuiesc in Bucuresti,ptr domnul care a cerut mai multe date.

glumeam man, doar ca mi se pare aiurea sa deschizi un topic in care zici ca ai 20k E si vrei o afacere si altul in care sa te bagi sofer cu o masina de 30k E....acum sincer...suna dubios

#12
aeon

aeon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,487
  • Înscris: 05.08.2002
l-a luat la pret redus de la un binevoitor :D
ca in reclama aia din germania: mergi in excursie in romania, masina ta e deja acolo

altfel, e stupid topicul tau; esti cumva romanul tipic care face credit pe 30 ani, mananca paine cu parizer, dar are masina;

vinde-l. ne merge sa ai masina de 40k eur si sa fii muritor de foame

#13
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007
Nu mananc parizer relax...eu sunt genul de roman care ar da si cu sapa sa iasa bani.De ce nu as avea o afacere in derulare si in acelasi timp sa lucrez si ca sofer?Oricum sofer la un hotel e mai mult decat o afacere bunicica crede-ma.Dar ca in orice topic pe care l am pus nimeni nu raspunde nimic concret.Unii stau exact ca vecina mea de 90 de ani si se uita pe vizor la tot ce se intampla sa aiba ce sa vorbeasca cu ceilalti vecini,altii doar critica...desi nu cunosc...altii pur si simplu sunt pusi pe glume...asta e un forum de afaceri sau vi s a parut ca e Dan Diaconescu in direct de faceti atata circ?

Edited by only i, 17 May 2007 - 14:54.


#14
demonyx

demonyx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 374
  • Înscris: 01.02.2007
Ce va intereseaza de unde il are? Daca mergi in Franta gasesti orice masina de lux de cateva luni, maxim un an cu pret de catalog 100.000eu, la pret pana in 10.000 cu toate actele, toate cheile, ca si cum ai cumpara-o de la dealer, atata ca ii furata. Asta este doar un exemplu. Afara multi sunt soferi pe masinile lor, pe limuzine nu prea am vazut, da' pe camioane "grupa mare".

Iti spun eu ce sa faci: mergi la cateva case de nunti si le spui ce ai si ca vrei sa transporti mireasa la nunta si daca ei conving mirii au si ei acolo un mic comision. Poti sa o inchiriezi, in Bucuresti se cauta masini, la 100eu/zi scoti cel puntin 1000eu/luna profit.

#15
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007
Si pentru informatia unora am 20000 disponibili ptr o afacere plus de asta mai am si altii.Crapati daca nu stiti tot?

#16
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

View Postonly i, on May 17 2007, 15:56, said:

Si pentru informatia unora am 20000 disponibili ptr o afacere plus de asta mai am si altii.Crapati daca nu stiti tot?

nu crapa nimeni stai linistit ca nu e o avere..

idee de afacere: urca-te in touareg, ia-l pe dani mois, duceti-va in china (are el conexiuni acolo ;) ), umple masina cu haine de 20k E si vinde-le in obor  :arigato:

#17
only i

only i

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 07.04.2007

View Postkappa_man84, on May 17 2007, 16:01, said:

nu crapa nimeni stai linistit ca nu e o avere..

idee de afacere: urca-te in touareg, ia-l pe dani mois, duceti-va in china (are el conexiuni acolo ;) ), umple masina cu haine de 20k E si vinde-le in obor  :arigato:


#18
WHEEP26

WHEEP26

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 10.05.2007
Pune-l la banca cu dobanda!!!  B)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate