Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 

Megane Bicorp, Octavia sau Astra (1.6 benzina)?

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
bootika

bootika

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 09.08.2003
Salut.

Intentionez sa cumpar 2 masini din clasa C (Megane, 307, etc) pentru firma mea. Imi este greu sa ma decid intre atatea optiuni, cate sunt pe piata. In final am strans cercul la Megane, Octavia si Astra. Am ales benzina pentru ca dintr-un calcul usor reiese ca se amortizeaza investitia intr-un diesel abia dupa 40000 de km (benzina - 25.000.000lei, motorina -  15.000.000lei/10.000km, la o diferenta de 1300 Euro la cumparare). De asemenea ma intereseaza si experientele proprii la bordul masinilor astora (de fapt, foarte mult). Mentionez ca doresc sa fac un leasing pentru ambele masini si sa nu depasesc 500Euro/luna. In final v-as ruga sa nu va certati pe topic, ma intereseaza foarte mult parerile obiective. Din contraziceri repetate nu se intelege nimic. Multumesc.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate