Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office
 Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...
 Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto
 Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...
 

eastbay intrebare ...

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
tomycta

tomycta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 22.07.2005
Salut !
Am si eu o nelamurire ... marimile de pe eastbay[dot]com de la un produs sunt in UK sau US ?
Mai concret m-ar interesa cat inseamna la noi marimea 10.5 pentru Puma ! ca sa nu ma iau dupa iei ... adica Other Brands, eu vreau sa stiu sigur cat inseamna 10.5 de la puma nu in general  :mellow:

Multumesc  :P

Edited by tomycta, 09 May 2007 - 22:38.


#2
BNG

BNG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 07.03.2005
Sunt marimile din US si Puma nu are marimi diferite fata de ceilalti mari producatori de incaltaminte, sunt si exceptii cand marimile sunt putin decalate insa se precizeaza asta pe site.
Si uite un tabel cu marimile echivalente din alte tari: Attached File  Shoe_Size_Converter.jpg   63.21K   64 downloads

#3
tomycta

tomycta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 22.07.2005
Marimile de pe eastbay.com care sunt ? UK sau US ? si 10.5 la puma cat inseamna la noi ?

#4
GolfOwner

GolfOwner

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 10.05.2007

View Posttomycta, on May 10 2007, 14:36, said:

Marimile de pe eastbay.com care sunt ? UK sau US ? si 10.5 la puma cat inseamna la noi ?
Vezi un pic mai sus,ti s-a raspuns deja. :rolleyes:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate