Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta
 Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...
 Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 

Cum recuperez parola la Steam

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
p0r7o

p0r7o

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 27.03.2007
Salut ! am si eu o problema la contul de steam(am uitat parola:D). Parola am folosit-o o singura data acum 1 luna cand mi-a bagat steamul si nu mi-o mai amintesc, cine stie cum imi pot recupera parola?  :cheers:

#2
Zym3r

Zym3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 322
  • Înscris: 12.05.2007
Intri in Steam, iar cand iti cere datele de logare, dai la Retrive a lost password. Daca iti stii numele, bifezi prima varianta. Daca nu, pe a doua.
Daca ai ales-o pe prima, introduci username-ul, si dai next. Dupa, vei primi un e-mail cu un cod de verificare pe care il vei pune in prima casuta, si intrebarea aleasa la crearea account-ului. In a doua casuta, scrii raspunsul. Dupa, introduci noua parola. Dai next si dupa, te loghezi cu noua parola.
Daca nu iti amintesti numele, dai next si alegi una din cele trei variante. Daca stii adresa de e-mail folosita, un e-mail continand username-ul tau iti va fi trimis. Daca nu stii, e cam imposibil sa recuperezi parola. Sau, daca stii CD-Key-ul folosit (desi e putin probabil), il poti introduce selectand varianta a doua.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate