Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 

transfer agenda

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
springtime

springtime

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.05.2007
nu pot conecta un mio c510 la pc sub nici o forma..ma poate ajuta cineva??am activesync 4.5 dar nu gaseste dispozitivul...

#2
giulio.vasilescu

giulio.vasilescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 07.05.2007
poti incerca urmatoarele 2 chestii:
1.-sterge din hard ActivSync/ reconecteaza telefonul la PC dar cu cd-ul lui in drive/PC-ul iti va gasi dispozitivul si te va intreba de unde vrei sa instalezi soft-ul/ ii dai instalare din locatia dorita de tine, adica din drive
2.-solutia pe care o am folosit-o eu mereu, a fost sa-mi iau cea mai noua versiune de ActivSync de la Microsoft il instalezi, il deschizi si la conectarea telef.tau la PC trebuie sa inceapa automat sincronizarea.
dar din cate stiu eu, dispozitivul tau nu poate fi vazut daca il conectezi la un PC al companiei unde lucrezi, decat daca ai drept de administrator.
Daca e ceva, suna-ma!
Succes!

#3
Florinet4

Florinet4

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 31.12.2005
fi sigur ca ai instalat pe pc-ul respectiv si service pack 2! am avut ceva probleme si eu pe cele fara SP2!

totusi cel mai recomandat este sa instalezi mai intai software-ul si driver-ele de pe cd-ul cu care este insotit! apoi sa incerci activesync 4.5

#4
raduci

raduci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 191
  • Înscris: 20.03.2006
Nu stiu daca este valabil la Mio dar la Tytn aveam prin setari o optiune "Use advanced USB" sau cam asa ceva si care cand era activata facea figuri la conectarea cu PC-ul.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate