Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?
 G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?
 Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!
 Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger

Autorizatie Birou Acte Auto
 

Monitor "prietenos" cu ochii ?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
kym

kym

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 10.04.2005
Salutari.Ce monitor lcd recomandati?Ma dor ochii si capul dupa 1 ora de stat pe actualul(dell e196fpf de 19').As dori ceva de mini 19 dar cel mai important sa fie prietenos cu ochii.Dupa ce sa ma uit cind aleg unul?Voi ce modele recomandati?Multumesc anticipat.

#2
mirch_bam

mirch_bam

    JUST...A...PASSENGER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 05.02.2006

 kym, on May 2 2007, 09:17, said:

Salutari.Ce monitor lcd recomandati?Ma dor ochii si capul dupa 1 ora de stat pe actualul(dell e196fpf de 19').As dori ceva de mini 19 dar cel mai important sa fie prietenos cu ochii.Dupa ce sa ma uit cind aleg unul?Voi ce modele recomandati?Multumesc anticipat.
oho, intrebarea ta imi suna ca cea a amatorului de pescuit "unde sa pescuiesc in ocean"?
Omu, o sa te ajute multi cu raspunsuri daca vei specifica ce vrei de la un monitor LCD? (oricum nu cred ca te doare capul de la vreun LCD de orice fel), ce buget ai?... si alte cateva restrangeri de arie.
Daca nu te uiti la bani, deja merita sa iti iei de 22" sau sa cauti unul non TN... uita-te pe forumul despre monitoare aici, ca am deschis si eu un subiect despre tipul de panel la LCD-uri.
Succes!

#3
kym

kym

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 10.04.2005
Pina in 20 mil.Merita unul mai mare de 19 din prisma protejarii vederii?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate