Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

sala fitness

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Alexxfl

Alexxfl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,544
  • Înscris: 04.02.2006

View Postcatharsis3k, on Apr 12 2007, 04:49, said:

ti-au zis toti oamenii cat costa echipamente Hammer Strength/Technogym noi, dar tu o tii una si buna cu drugu de fier din curte de la bunicu.

Multe sali din iasi de exemplu fac treaba buna cu drugul de fier din curte de la bunicu' ;) ... el de ce n-ar face? Eu unul prefer un drug de fier si o igiena de invidiat la un pret modest, decat fier pe scrie technogym si abonament la pret prohibitiv

#20
delomelanicon

delomelanicon

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 10.04.2007
dar nu am de gand sa fac ceva prost.o sa cumpar aparate,nu le fac eu,chiar daca sunt de la firme mai slabe.pana la urma conteaza asa de rau ce scrie pe eticheta?

ps:cine stie sa-mi spuna si mie niste firme de aparate sa caut pe net sa-mi fac o impresie?

#21
catharsis3k

catharsis3k

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 23.11.2005

View PostAlexxfl, on Apr 12 2007, 13:37, said:

Multe sali din iasi de exemplu fac treaba buna cu drugul de fier din curte de la bunicu' ;) ... el de ce n-ar face? Eu unul prefer un drug de fier si o igiena de invidiat la un pret modest, decat fier pe scrie technogym si abonament la pret prohibitiv

problema nu este neaparat sa fie aparate/greutati de marca. Conteaza foarte mult sa fie noi, curate. Conteaza ca tot ansamblu sa inspire un aer de profesionalism. De obicei "afaceristul" roman nu se preocupa cu aceste detalii. Pune impreuna 3-4 jeguri si asteapta sa vina prostii.

#22
FCBARCELONA

FCBARCELONA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 309
  • Înscris: 24.04.2005
E foarte scumpa investitia asta si se amortizeaza greu zic eu.

#23
delomelanicon

delomelanicon

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 10.04.2007

View PostFCBARCELONA, on Apr 14 2007, 22:11, said:

E foarte scumpa investitia asta si se amortizeaza greu zic eu.
ai avut sala?ce ma poti sfatui?
daca esti binevoitor sa ma ajuti cu cateva idei astept un pm.

#24
mariuspa

mariuspa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 24.10.2005
Dispui de 70 de m2? Parerea mea... nu-ti face sala. Gaseste altceva. Si daca scoti, nu ai cum sa scoti mai mult de 10-15 mil. pe luna profit curat. N-ai de unde... fa-ti si tu niste socoteli.
Cat despre investitie, eu cred ca faci fata cu 10.000 de euro sigur. Cunosc pe cineva care a deschis cu mai putin. Dar a inchis-o pentru ca nu producea nimic cu ea.... mult zgomot pentru nimic.

Bafta,
Marius

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate