Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

Se reaprinde lupta pentru titlu ?!?

- - - - -
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#37
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
:lol: Vineri ziceati ca atacul lui Dinamo e varza, astazi v-au dat clasa, si din lipsa de arugmente sau de aruncat vina pe arbitri, blaturi, OZN-uri  "om vedea etapele viitoare" NU mai avem ce vedea anul asta SUNTEM CAMPIONI!.

Pana la urma au mai tinut stelisti conferinta de presa de dupa meci?, din pacate nu am putut sa stau mult in fata TV-ului dupa ce sa terminat dar un reporter de la KKanl D zicea ca au renuntat sau ceva de genu si mi-am pus intrebarea daca la voi se tin conferintele de presa si interviurile in functie de rezultatul meciului, adica daca aveti cu ce va lauda se face conferinta daca nu pauza :rolleyes:

Btw, ce frumos sa inaugurat noua tabela de nspeemiii de euro a oierului :lol:.

Legat de ciumpalaci care au batut reporteri respectivi  :death: , se pare ca uni nu au coborat inca din copaci sau coboara numai cand merg sa-si sustina "favoriti"

Si ce era mai important: Paste fericit tuturor, indiferent de "culoare", sper ca va-ti facut timp sa treceti si pe la biserica in seara asta :)


[ http://www.dinamomania.net/ev_central/smillies/clapping.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ http://www.dinamomania.net/ev_central/smillies/haita_dinamo.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ http://www.dinamomania.net/ev_central/smillies/clapping.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]  :first:

Edited by Bobby_ro, 08 April 2007 - 02:28.


#38
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004
Atacul lui dinamo e varza in continuare, varza cu carnati. Din pacate aseara ati avut bafta sa prindeti un andrey si un radoi in zi mare, altfel poate reuseati un egal. din 5 suturi pe poarta, 5 au fost goluri. Iar in poarta ailalta a scos lobont de a rupt, iar cand nu a fost lobont, a fost bara....

#39
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002
Ce nasol e sa nu stii sa pierzi :console .

Pt astia ca voi, chiar ma bucur ca v-am stricat sarbatorile  :coolspeak:

#40
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View Postsepguy, on Apr 8 2007, 13:57, said:

Ce nasol e sa nu stii sa pierzi :console .

Pt astia ca voi, chiar ma bucur ca v-am stricat sarbatorile  :coolspeak:
Amice din ce ai spus mai sus nu pot decat sa trag concluzia ca esti prost sau ca te-ai uitat la alt film ;)...
PS: Sa stii ca din cauza meciului de aseara am fost la un pas sa nu mai sarbatoresc craciunul si sa ma arunc de pe pod

#41
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005

View PostGoofy, on Apr 8 2007, 16:18, said:

Atacul lui dinamo e varza in continuare, varza cu carnati. Din pacate aseara ati avut bafta sa prindeti un andrey si un radoi in zi mare, altfel poate reuseati un egal. din 5 suturi pe poarta, 5 au fost goluri. Iar in poarta ailalta a scos lobont de a rupt, iar cand nu a fost lobont, a fost bara....

SFuri ala MeMe stoica, tipic pt voi, nimic nou. Un andrei si un radoi in zii mare c`mon  :lol: astia sunt cu astia defilati degeaba o dati la-ntors meciul se joaca pe goluri/rezultat nu pe povesti, aseara vam dat clasa, cum spuneam mai sus. Stiu ca e greu sa recunoastei dar asta este.

Acum puteti spera sa o mai puna gigi de o pomana la muntele atos sa prindeti locul doi, ca altfel e nasol tare  B)



[ http://www.dinamomania.net/ev_central/smillies/haita_dinamo.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] Posted Image

#42
VipeR85

VipeR85

    Il Magnifico

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,672
  • Înscris: 13.12.2006
per ansamblu meciula fost unul de spectacol....pacat ca portarul ala a tinut post in Vinerea Mare si i-a ajutat D. sa apere toate suturile la poarta....Hai CFR Cluj.....a lor e campionatul

#43
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002

View PostGoofy, on Apr 8 2007, 16:18, said:

Amice din ce ai spus mai sus nu pot decat sa trag concluzia ca esti prost sau ca te-ai uitat la alt film ;)...
PS: Sa stii ca din cauza meciului de aseara am fost la un pas sa nu mai sarbatoresc craciunul si sa ma arunc de pe pod

Esti penal. Mori

#44
Uweman

Uweman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,155
  • Înscris: 18.09.2006

View PostGoofy, on Apr 8 2007, 15:35, said:

Atacul lui dinamo e varza in continuare, varza cu carnati. Din pacate aseara ati avut bafta sa prindeti un andrey si un radoi in zi mare, altfel poate reuseati un egal. din 5 suturi pe poarta, 5 au fost goluri. Iar in poarta ailalta a scos lobont de a rupt, iar cand nu a fost lobont, a fost bara....


Ma intreb, daca DINAMO a avut noroc in meciul cu steaua, cand a avut atatea ocazii......  atunci ce se poate spune de steaua in meciul cu Rapid cand a castigat la mustata????

Totusi, toata lumea a spus ca steaua a jucat bine in partida aceea si cred ca aproape toti am recunoscut superioritatea echipei noastre "fosta" campioana... :P

Oricum, iti inteleg frustrarea...

Ai fost exact ca si clona ta din Ghencea, MiMi Stoica: Toata saptamana ati urlat si trambitat ce o sa faca steaua, iar cand v-a batut DINAMO..... capu' la cutie, tata!!!
Totusi, ala macar e fair-play si recunoaste cand pierde pe mana lui... :coolspeak:

PS. Special pentru domnul Goofy, am scris exact cum ii place lui... Numele adversarilor cu litere mici....
Am vrut sa vad cum se simte un om frustrat...
Ei bine, eu nu sunt atat de frustrat si zic: Bafta Steaua in lupta pentru locul 2!!! :peacefingers:

Edited by Uweman, 09 April 2007 - 09:28.


#45
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View PostUweman, on Apr 9 2007, 08:27, said:

Ma intreb, daca DINAMO a avut noroc in meciul cu steaua, cand a avut atatea ocazii......  atunci ce se poate spune de steaua in meciul cu Rapid cand a castigat la mustata????

Totusi, toata lumea a spus ca steaua a jucat bine in partida aceea si cred ca aproape toti am recunoscut superioritatea echipei noastre "fosta" campioana... :P

Oricum, iti inteleg frustrarea...

Ai fost exact ca si clona ta din Ghencea, MiMi Stoica: Toata saptamana ati urlat si trambitat ce o sa faca steaua, iar cand v-a batut DINAMO..... capu' la cutie, tata!!!
Totusi, ala macar e fair-play si recunoaste cand pierde pe mana lui... :coolspeak:

PS. Special pentru domnul Goofy, am scris exact cum ii place lui... Numele adversarilor cu litere mici....
Am vrut sa vad cum se simte un om frustrat...
Ei bine, eu nu sunt atat de frustrat si zic: Bafta Steaua in lupta pentru locul 2!!! :peacefingers:
E bine daca intelegi frustrarea si ai reusit sa vezi cum se simte un om frustrat. Felicitari, esti un om frustrat, inseamna. Eu unul nu ma simt frustrat si nici nu stiu cum se simte unul.
Ce se poate spune de Steaua in meciul cu rapid? Te-ai uitat pe niste statistici? De posesie, de suturi la poarta? Cred ca nu, ca daca te uitai vedeai ca a dominat si a castigat pe merit, asta nemaiaducand in discutie greselile de arbitraj care au fost.
Apropo, tu de cine zici ca a avut atatea ocazii, in meciul Steaua-dinamo? Banuiesc ca de Steaua, care a fost peste. Nu de alta, dar dinamo a avut 6 suturi si 5 goluri, in rest nu a prea dat prin jumatatea adversa....

#46
Bobby_ro

Bobby_ro

    Celebru Anonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,629
  • Înscris: 30.04.2005
Ar trebui schimbat titlul topicului " Se reaprinde lupta pentru locul 2!! steaua si rapid sunt varza, (copos si meme sunt in criza :) )

Si ca sa fiu si on topic: Nu va amagiti baieti, Clujul ia locul 2  :D

Later edit:

Quote

Ce se poate spune de Steaua in meciul cu rapid? Te-ai uitat pe niste statistici? De posesie, de suturi la poarta? Cred ca nu, ca daca te uitai vedeai ca a dominat si a castigat pe merit, asta nemaiaducand in discutie greselile de arbitraj care au fost.
Daca nu facea coman acele greseli la amandoua golurile casitgati voi pe naiba, daca pana si oierul a recunoscut dupa meciul acela ca ati avut bafta ce sa mai zic, Wake UP!!

Quote

Apropo, tu de cine zici ca a avut atatea ocazii, in meciul Steaua-dinamo? Banuiesc ca de Steaua, care a fost peste. Nu de alta, dar dinamo a avut 6 suturi si 5 goluri, in rest nu a prea dat prin jumatatea adversa....

Mi se pare ceva normal 6 suturi 5 goluri, bravo lor, precizie tata :) cum vroiai sa fie 14 suturi si 5 goluri :lol: dupa parerea ta cred ca asa era corect.

Nu stiu ce sa zic de tine, ori te uiti la meciuri si nu le intelegi ori faci pe desteptul pe aici, se pare ca cu tine nu se poate discute nimic, tii de ale tale ca orbu` de bata.

O zi buna

Edited by Bobby_ro, 09 April 2007 - 12:52.


#47
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View PostBobby_ro, on Apr 9 2007, 11:43, said:

Ar trebui schimbat titlul topicului " Se reaprinde lupta pentru locul 2!! steaua si rapid sunt varza, (copos si meme sunt in criza :) )

Si ca sa fiu si on topic: Nu va amagiti baieti, Clujul ia locul 2  :D

Later edit:
Daca nu facea coman acele greseli la amandoua golurile casitgati voi pe naiba, daca pana si oierul a recunoscut dupa meciul acela ca ati avut bafta ce sa mai zic, Wake UP!!
Mi se pare ceva normal 6 suturi 5 goluri, bravo lor, precizie tata :) cum vroiai sa fie 14 suturi si 5 goluri :lol: dupa parerea ta cred ca asa era corect.

Nu stiu ce sa zic de tine, ori te uiti la meciuri si nu le intelegi ori faci pe desteptul pe aici, se pare ca cu tine nu se poate discute nimic, tii de ale tale ca orbu` de bata.

O zi buna
Eu ma uit la meciuri si nu le inteleg cica... Mda, asta venind de la cineva care pune pret pe ce spune jiji.... Eu ma uit la meciuri si spre deosebire de altii (nu fac referire la tine, neaparat), le mai si inteleg. Pe desteptul nu fac, chiar sunt ;)
In meciul de sambata, diferenta a facut-o apararea, nu atacul. Apararea Stelei a fost muci, handicapatul ala de Andrey nu a fost in stare sa retina o singura minge, singurul sut care nu a fost gol a fost al lui Cristea (parca) si asta pentru ca a fost dinamovistul fraier si l-a luat la tinta. Iar dupa pauza, cand au reusit si ei, in sfarsit sa dea un gol din 500 de ocazii, a zis Radoi, ce pana mea, ei si-au inaugurat nocturna cu 2-4, noi de ce sa nu inauguram tabela cu 2-4, si zbang, o pasa de gol la Niculescu, ca nu mai marcase de mult, si de ce sa nu il puna bine cu suporterii?

#48
master007

master007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 05.04.2007
Fratilor, cum a fost meciul ala, ca nu am fost in tara simbata seara ? ... am auzit comentarii explozive.... am reusit sa vad doar golurile si fazele pe prosport.

Am totusi impresia ca Steaua a scapat ieftin... am mai vazut un gol Dinamo clar si perfect, anulat de arbitrii ( ?!? ), iar cel al Stelei am vazut ca a fost in minutul 98 ?!? ....
Am senzatia, ca Dinamo, oricit ar fi de profesionisti ar fi, nu s-au mai mobilizat, nu s-au mai simtit motivati in retur, dupa ce au stat toata iarna pe la +13... si in conditiile astea, cred ca e greu sa te mobilizezi sa joci cu Vaslui, Uta sau copii aia de la Timisoara... deh.. echipe mari...
Dar cu Steaua, Dinamo si-a aratat valoarea ... deh, in Ghencea tre' sa joci la maxim, nu ?!?....
.. oricum cred ca a fost meci spectaculos si tare. Poate imi povesteste si mie cineva...

... si ca sa fiu in topic, cred ca nu se pune problema de titlu de campioana, Dinamo a aratat cine este la ora actuala... dar lupta grea pt locul 2.

Edited by master007, 11 April 2007 - 20:22.


#49
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Nu se mai reaprinde...a fost doar o scanteie, s-a stins totul. Dinamo este campioana.

#50
shadow_x3x

shadow_x3x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 09.02.2007
Dinamo este cea mai buna echipa in momentul de fata....are cea mai buna aparare, cel mai bun atac, 1 sg infrangere si aia cu mult noroc obtinuta si victorii clare in fata rivalelor (3-1 cu Rapid si 2-4 cu Steaua, care a scapat ieftin)

#51
kainstah

kainstah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 169
  • Înscris: 21.10.2006
Eu observ ca se cam stinge, CFR cam ia avans :D (de locul 2 vorbesc, locul 1 e adjudecat :P)

Edited by kainstah, 13 April 2007 - 21:14.


#52
Marius89

Marius89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 22.06.2006
Clasamentul la final o sa arate asa:
1.Dinamo
2.CFR
3.Rapid
4.Gloria
5.Steaua

Edited by Marius89, 15 April 2007 - 16:14.


#53
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

View PostMarius89, on Apr 15 2007, 17:13, said:

Clasamentul la final o sa arate asa:
1.Dinamo
2.CFR
3.Rapid
4.Gloria
5.Steaua
CFR-u' nu va termina pe locul 2. Pe locul 2 va termina Rapid sau Steaua (în acest moment cele mai mari șanse le are Rapidul), dar în niciun caz CFR-ul. Părerea mea.

#54
Marius89

Marius89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 22.06.2006
CFR-ul e cea mai periculoasa echipa la momentul actual,sunt sanse sa termine si Rapid pe 2 dar cam mici,Steaua nu mai are nici o sansa..nici macar locul 3 nu e asigurat,la cum joaca Gloria nu m-ar mira sa termine in fata Stelei,o sa vedem... :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate