Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e
 Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 

Super Mercedes

- - - - -
  • Please log in to reply
180 replies to this topic

#181
pimp

pimp

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,086
  • Înscris: 09.09.2003

Quote

Originally posted by bmcdro
mr pimp . nu stiu cat fac masinile lui arty si nici nu ma intereseaza. dar daca habar nu ai de preturile la Audi de ce naiba te mai bagi in seama pe aici pe forum mai tata. pretul de lista al Audi A6 2.5 tdi este 40.000 euro . si nu ma intereseaza in franta sau in zimbabwe . aici este romania da ? plus optiunile vreo 18000 calculeaza tu pretul ca vad ca esti bun la adunari. daca tu mi l gasesti prin scaderea celor 18.000 din 40.000 iti dau si eu bani sa mi mai iei vreo 3 . le vand si fac un ban . dar din cate stiu eu optiunile se ADUNA , nu? terminati cu disctutiile astea despre cat face parcul unuia sau motorul altuia ca nu suntem la expozitie aici. o sa incepeti  mai incolo sa mi ziceti ca stiu eu cat valoreaza casa lui arty sau actiunile lui la bursa desi omul nu a avut nici o intentie sa se laude cu ele.


Ce conteaza cat costa in RO? E vina mea ca aia isi iau mult profit pe urma voastra? NU
AVnd in vedere ca masinile respective(ale lui arty) nu se vand in Ro, tot  ce am scris e perfect valabil si logic. Aici nu se vand dieseluri, ce sa-i faci, am scris foarte clar ca cel mai ieftin A6 e 3.0 Multitronic si acest model asa cum e in Franta probabil ca si in Ro e mai scump decat 2.5TDi, ~41 000 Euro pt 2.5 TDI si 45 000Euro pt 3.0, asa ca nu te mai oftica degeaba ca stii la fel de bine ca mine ca e foarte logic ce-am scris.....doar Jarrive s-a facut de kko cu afirmatile lui p'aiurea, el s-a bagat cu cat valoareza lucrulile lui arty si nu eu

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Facebook (1)

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate