Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 

Nu stiu ce monitor sa-mi cumpar...poate ma ajuta cineva...PLS !

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
coacazza

coacazza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 21.03.2007
De o saptamana tot caut sa-mi iau un monitor, oscilez intre samsung 960BF si samsung 204B. Problema mea este k dak vreau sa cumpar trebuie sa fac comanda dupa net , ceea ce inseamna sa dau banu si dupa sa-mi arate produs si dak are 2-3 pixeli morti raman cu el si asta nu-mi convine deloc. Poate stie cineva un magazin care sa-mi faca garantie perfect panel sau sa-mi recomande cineva un monitor mai bun cu perfect panel. Va rog mult. Multumesc

#2
JMG

JMG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 451
  • Înscris: 27.07.2006
Cel mai bine e să mergi la magazin și să vezi mai multe monitoare!

Uite mai citește aici!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate