Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office
 Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...
 Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto
 Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...
 

firewall in limba romana

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
faith4cs

faith4cs

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 01.01.2007
dupa cum am scris si la titlul topicului vreau un firewall free in limba romana......mersi anticipat

#2
anonimulno01

anonimulno01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 682
  • Înscris: 04.09.2006

 faith4cs, on Mar 17 2007, 19:19, said:

dupa cum am scris si la titlul topicului vreau un firewall free in limba romana......mersi anticipat
si crezi ca face ceva in plus daca e in romana? :lol:
sunt f putine firewalluri care au si romana ca language (cele mai bune nu cred ca au), dar nu-i vad rostu limbii romane, doar nu e carte sa o citesti, de ce ai avea nevoie de traducere? :lol:

#3
pykko

pykko

    I love, therefore I am

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,229
  • Înscris: 10.02.2006
parca Comodo avea versiune in romana daca nu ma insel.

#4
faith4cs

faith4cs

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 01.01.2007
nu mie imi trebuie firewall in romana la un prieten ca nu se prea pricepe cu engleza si de aia.iar fi mai usor sa-l seteze.ms oricum de raspunsuri acuma downloadez comodo sa vad daca are limba romana

Edited by faith4cs, 17 March 2007 - 23:50.


#5
queensoft

queensoft

    Trust no one

  • Grup: Banned
  • Posts: 16,079
  • Înscris: 26.11.2005
Oooooooooo, pai daca prietenul ala nu prisepe engleza, atunci ce o sa seteze el la configurari de genul "Permite comanda <echo ICMP>" sau "Adaugare regula noua > ... cu urmatoarele valori > Rang > nume > stare > sursa > destinatie" ???
Degeaba are limba romana.
Orice program il configurezi odata, dupa aia il lasi (in general) sa-si faca treaba. Asa ca poti sa i-l configurezi tu, ca stii engleza, nu ?!
Apoi, cum ziceam, o sa intre el pe forum (are net, nu, de aia vrea firewall) si o sa intrebe "ce inseamna ping" si "cum deschid si io port la Firewallul XYZ ca sa-mi mearga DC++"????

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate